Αρμενία - Ουκρανία (0-5), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
5-3-2
Σχηματισμός γραμμών
54.2
Συνολική βαθμολογία παικτών
34 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | David Yurchenko | G | 37 | 0,6M+ | |
20 | Artak Dashyan | D | 33 | 0,1M+ | |
19 | Hovhannes Hambardzumyan | D | 33 | 0,4M+ | |
15 | Hrayr Mkoyan | D | 37 | 0,2M+ | |
2 | Andre Calisir | M | 33 | 0,9M+ | 49.7 |
22 | Zhirayr Margaryan | D | 26 | 0,2M+ | |
23 | Vahan Bichakhchyan | F | 24 | 0,2M+ | 50.5 |
5 | Artak Grigoryan | M | 36 | 0,2M+ | |
7 | Khoren Bayramyan | M | 31 | 2,7M+ | 48.7 |
11 | Tigran Barseghyan | M | 30 | 1,4M+ | 51.7 |
10 | Lucas Zelarayán | F | 31 | 6,5M+ | 62.1 |
Υποκατάστατο | |||||
16 | Arsen Beglaryan | G | 30 | 0,2M+ | |
12 | Stanislav Buchnev | G | 33 | 0,3M+ | |
6 | Jordy Joao Monroy | D | 27 | 0,3M+ | 50.5 |
3 | Styopa Mkrtchyan | D | 20 | ||
4 | Taron Voskanyan | D | 30 | 0,3M+ | |
17 | Hakob Hakobyan | M | 26 | 0,2M+ | |
21 | Sergey Mkrtchyan | M | 21 | 0,0M+ | |
14 | Hovhannes Harutyunyan | M | 24 | 0,1M+ | |
8 | Karen Muradyan | M | 31 | 0,2M+ | |
13 | Serob Galstyan | M | 18 | ||
18 | Zhirayr Shaghoyan | F | 22 | 0,1M+ | |
9 | Artur Serobyan | F | 20 |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-4-3
Σχηματισμός γραμμών
55.8
Συνολική βαθμολογία παικτών
30.2 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
12 | Andriy Lunin | G | 24 | 2,8M+ | 73.9 |
13 | Illia Zabarnyi | M | 21 | 53.5 | |
4 | Serhiy Kryvtsov | M | 32 | 5,5M+ | 50.7 |
19 | Taras Kacharaba | D | 28 | 0,8M+ | 52.3 |
18 | Oleksandr Timcik | D | 26 | 0,9M+ | |
5 | Serhiy Sydorchuk | M | 32 | 4,4M+ | 51.3 |
14 | Danylo Ihnatenko | M | 26 | 0,5M+ | 56.1 |
16 | Vitaliy Mykolenko | D | 24 | 10,3M+ | 55.3 |
20 | Oleksandr Zubkov | F | 27 | 1,2M+ | 51.9 |
9 | Roman Yaremchuk | F | 27 | 10,8M+ | 43.9 |
15 | Viktor Tsygankov | F | 25 | 21,0M+ | 55.3 |
Υποκατάστατο | |||||
23 | Dmytro Riznyk | G | 24 | 0,1M+ | |
1 | Evgeniy Volynets | G | 29 | ||
2 | Valeriy Bondar | D | 24 | 1,9M+ | |
3 | Bogdan Mykhaylichenko | D | 26 | 1,0M+ | 53.1 |
21 | Oleksandr Karavaiev | D | 31 | 3,7M+ | 52.5 |
22 | Mykola Matviyenko | D | 27 | 4,7M+ | 54.9 |
6 | Taras Stepanenko | M | 34 | 9,3M+ | 50.3 |
17 | Oleksandr Pikhalyonok | M | 26 | 0,5M+ | 52.3 |
11 | Artem Dovbyk | F | 26 | 0,4M+ | 54.1 |
7 | Andriy Yarmolenko | M | 34 | 14,2M+ | 56.5 |
8 | Ruslan Malinovskyi | M | 30 | 14,5M+ | 58.9 |
10 | Mykhailo Mudryk | M | 22 | 0,2M+ | 50.3 |
Εκδηλώσεις: Αρμενία
Int. Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-06-07 | Αρμενία - Καζακστάν | - | |
2024-06-04 | Σλοβενία - Αρμενία | - | |
2024-03-26 | Τσεχία - Αρμενία | 2 - 1 | |
2024-03-22 | Αρμενία - Κόσοβο | 0 - 1 | |
Euro Cup Qualification | |||
Γύρος 10 | |||
2023-11-21 | Κροατία - Αρμενία | 1 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2023-11-18 | Αρμενία - Ουαλία | 1 - 1 | |
Int. Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2023-10-17 | Βόρεια Μακεδονία - Αρμενία | 3 - 1 |
Στατιστικά αγώνα
37% | Κατοχή μπάλας | 63% |
12 | Σουτ | 15 |
4 | Σουτ εντός εστίας | 6 |
4 | Σουτ εκτός εστίας | 7 |
4 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 2 |
3 | Φάουλ | 16 |
316 | Πάσες | 552 |
238 (75%) | Επιτυχημένες πάσες | 480 (87%) |
21/61 (34%) | Μακρινές μπαλιές | 31/58 (53%) |
7/16 (44%) | Ντρίμπλες | 7/11 (64%) |
121 | Κατοχή χάθηκε | 109 |
35 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 35 |
9 | Τάκλιν | 16 |
8 | Εκκαθαρίσεις | 5 |
4 | Οφσάιντ | 0 |
5 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 10 |
2 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 4 |
9 | Κλεψίματα | 9 |
2 | Κόρνερ | 6 |
3/6 (50%) | Ψηλές Πάσες | 4/12 (33%) |
4 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 9 |
7 | Σουτ έξω από την περιοχή | 5 |
0 | Μεγάλες ευκαιρίες | 4 |
0 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
2 | Κίτρινες κάρτες | 2 |
40% | Κατοχή μπάλας | 60% |
6 | Σουτ | 5 |
2 | Σουτ εντός εστίας | 2 |
1 | Σουτ εκτός εστίας | 3 |
3 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 0 |
176 | Πάσες | 265 |
131 (74%) | Επιτυχημένες πάσες | 225 (85%) |
12/38 (32%) | Μακρινές μπαλιές | 17/33 (52%) |
3/7 (43%) | Ντρίμπλες | 2/4 (50%) |
66 | Κατοχή χάθηκε | 60 |
15 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 15 |
3 | Τάκλιν | 6 |
5 | Εκκαθαρίσεις | 2 |
2 | Οφσάιντ | 0 |
2 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 3 |
2 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 2 |
2 | Κλεψίματα | 5 |
1 | Κόρνερ | 4 |
1/3 (33%) | Ψηλές Πάσες | 2/7 (29%) |
2 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 6 |
4 | Σουτ έξω από την περιοχή | 2 |
0 | Μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
0 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
0 | Κίτρινες κάρτες | 1 |
33% | Κατοχή μπάλας | 67% |
6 | Σουτ | 10 |
2 | Σουτ εντός εστίας | 4 |
3 | Σουτ εκτός εστίας | 4 |
1 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 2 |
1 | Κόρνερ | 2 |
2 | Οφσάιντ | 0 |
2 | Κίτρινες κάρτες | 1 |
0 | Μεγάλες ευκαιρίες | 3 |
0 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 0 |
3 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 7 |
3 | Σουτ έξω από την περιοχή | 3 |
0 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 2 |
140 | Πάσες | 287 |
107 (76%) | Επιτυχημένες πάσες | 255 (89%) |
9/23 (39%) | Μακρινές μπαλιές | 14/25 (56%) |
2/3 (67%) | Ψηλές Πάσες | 2/5 (40%) |
4/9 (44%) | Ντρίμπλες | 5/7 (71%) |
55 | Κατοχή χάθηκε | 49 |
20 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 20 |
2 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 3 |
6 | Τάκλιν | 10 |
7 | Κλεψίματα | 4 |
3 | Εκκαθαρίσεις | 3 |
Αρμενία - Ουκρανία
Ευρώπη, UEFA Nations League, αγώνα Αρμενία - Ουκρανία, ώρα έναρξης 2022-09-24 13:00:00 διεθνής ώρα.
Αρμενία και Ουκρανία συμμετέχει στο πρωτάθλημα UEFA Nations League, Ευρώπη.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Vazgen Sargsyan Republican Stadium στην πόλη Yerevan, Αρμενία. Χωρητικότητα σταδίου Vazgen Sargsyan Republican Stadium είναι 14 403 άτομα.
Επικεφαλής Διαιτητής - Joao Pedro Pinheiro. Προς το παρόν είναι 35 χρονών. Λογιστική για κίτρινες και κόκκινες κάρτες: Joao Pedro Pinheiro έπαιξε 262 αγώνες, σημείωσε 1277 κίτρινες κάρτες και 23 κόκκινες.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ουκρανία
Euro Cup | |||
Γύρος 2 | |||
2024-06-21 | Σλοβακία - Ουκρανία | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-17 | Ρουμανία - Ουκρανία | - | |
Int. Friendly Games | |||
2024-06-11 | Μολδαβία - Ουκρανία | - | |
2024-06-07 | Πολωνία - Ουκρανία | - | |
2024-06-03 | Γερμανία - Ουκρανία | - | |
Euro Cup Qualification | |||
Γύρος 29 | |||
2024-03-26 | Ουκρανία - Ισλανδία | 2 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-03-21 | Βοσνία-Ερζεγοβίνη - Ουκρανία | 1 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2023-11-20 | Ουκρανία - Ιταλία | 0 - 0 | |
Int. Friendly Games | |||
2023-11-16 | Λέχια Γκντανσκ - Ουκρανία | 0 - 2 | |
Euro Cup Qualification | |||
Γύρος 8 | |||
2023-10-17 | Μάλτα - Ουκρανία | 1 - 3 |
Βαθμολογίες
League A, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κροατία | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Δανία | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Γαλλία | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Αυστρία | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισπανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Πορτογαλία | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Ελβετία | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Τσεχία | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταλία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Ουγγαρία | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Γερμανία | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Αγγλία | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ολλανδία | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Βέλγιο | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Πολωνία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Ουαλία | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σκωτία | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ουκρανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ιρλανδία | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Αρμενία | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισραήλ | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
Ισλανδία | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Αλβανία | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Ρωσία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Φινλανδία | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Μαυροβούνιο | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Ρουμανία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σερβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Νορβηγία | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Σλοβενία | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Σουηδία | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τουρκία | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Λουξεμβούργο | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Νήσοι Φερόες | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Λιθουανία | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ελλάδα | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Κόσοβο | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Bόρεια Ιρλανδία | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Κύπρος | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καζακστάν | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Αζερμπαϊτζάν | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Σλοβακία | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Λευκορωσία | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γεωργία | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Βουλγαρία | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Βόρεια Μακεδονία | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Γιβραλτάρ | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λετονία | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Μολδαβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Ανδόρα | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Λιχτενστάιν | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εσθονία | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Μάλτα | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
Σαν Μαρίνο | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κροατία | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Δανία | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Γαλλία | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Αυστρία | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισπανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Πορτογαλία | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Ελβετία | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Τσεχία | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταλία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Ουγγαρία | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Γερμανία | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Αγγλία | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ολλανδία | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Βέλγιο | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Πολωνία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Ουαλία | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σκωτία | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ουκρανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ιρλανδία | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Αρμενία | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισραήλ | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
Ισλανδία | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Αλβανία | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Ρωσία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Φινλανδία | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Μαυροβούνιο | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Ρουμανία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σερβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Νορβηγία | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Σλοβενία | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Σουηδία | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τουρκία | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Λουξεμβούργο | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Νήσοι Φερόες | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Λιθουανία | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ελλάδα | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Κόσοβο | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Bόρεια Ιρλανδία | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Κύπρος | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καζακστάν | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Αζερμπαϊτζάν | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Σλοβακία | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Λευκορωσία | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γεωργία | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Βουλγαρία | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Βόρεια Μακεδονία | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Γιβραλτάρ | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λετονία | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Μολδαβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Ανδόρα | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Λιχτενστάιν | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εσθονία | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Μάλτα | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
Σαν Μαρίνο | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ισπανία | ||||||
|
Πορτογαλία | ||||||
|
Ελβετία | ||||||
|
Τσεχία |
League A, Group 3: 2024
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
League B, Group 2: 2024
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Φινλανδία | ||||||
|
Μαυροβούνιο | ||||||
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | ||||||
|
Ρουμανία |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λουξεμβούργο | ||||||
|
Τουρκία | ||||||
|
Νήσοι Φερόες | ||||||
|
Λιθουανία |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ελλάδα | ||||||
|
Κόσοβο | ||||||
|
Bόρεια Ιρλανδία | ||||||
|
Κύπρος |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σλοβακία | ||||||
|
Αζερμπαϊτζάν | ||||||
|
Καζακστάν | ||||||
|
Λευκορωσία |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γεωργία | ||||||
|
Βουλγαρία | ||||||
|
Βόρεια Μακεδονία | ||||||
|
Γιβραλτάρ |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λετονία | ||||||
|
Μολδαβία | ||||||
|
Ανδόρα | ||||||
|
Λιχτενστάιν |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Εσθονία | ||||||
|
Μάλτα | ||||||
|
Σαν Μαρίνο |
Διαιτητής
Joao Pedro Pinheiro
35
Ηλικία
262
Σύνολο παιχνιδιών
4.87
Μέσος όρος ανά αγώνα
0.19
Μέσος όρος ανά αγώνα
Τοποθεσία
Αρμενία
Χώρα
Yerevan
Πόλη
Vazgen Sargsyan Republican Stadium
Στάδιο
14 403
Χωρητικότητα