FC Druzhba Myrivka - SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka (3-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Druzhba Myrivka
Druha Liga | |||
Γύρος 30 | |||
2024-05-26 | Skala 1911 Stryi - FC Druzhba Myrivka | 0 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-19 | FC Druzhba Myrivka - Rukh-2 Lviv | 1 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-11 | Kudrivka Irpin - FC Druzhba Myrivka | 0 - 3 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-04 | FC Druzhba Myrivka - Karpaty-2 Lviv | 5 - 2 | |
Γύρος 26 | |||
2024-04-27 | FC Druzhba Myrivka - FC Zviahel | 1 - 1 |
FC Druzhba Myrivka - SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka
Ukraine Amateur, Kyiv Oblast Championship, αγώνα FC Druzhba Myrivka - SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka, ώρα έναρξης 2022-10-01 14:00:06 διεθνής ώρα.
FC Druzhba Myrivka και SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka συμμετέχει στο πρωτάθλημα Kyiv Oblast Championship, Ukraine Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka
Kyiv Oblast Championship | |||
Γύρος 9 | |||
2022-10-15 | FC Sturm Ivankiv - SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 3 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2022-10-08 | SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - FC Bavaria Sviatopetrivske | 1 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2022-10-01 | FC Druzhba Myrivka - SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 3 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2022-09-24 | SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - KDUSH Nika U19 | 4 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2022-09-17 | SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - SK Gatne | 2 - 0 |
Βαθμολογίες
Kyiv Oblast Championship 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Druzhba Myrivka | 9 | 8 | 1 | 0 | 26:4 | 25 |
2
|
FC Sturm Ivankiv | 9 | 7 | 1 | 1 | 29:1 | 22 |
3
|
Denhoff Denykhivka | 9 | 5 | 2 | 2 | 22:13 | 17 |
4
|
FC Polissia Stavky | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 16 |
5
|
FC Bavaria Sviatopetrivske | 9 | 4 | 3 | 2 | 20:14 | 15 |
6
|
SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 9 | 4 | 1 | 4 | 15:14 | 13 |
7
|
SC Bilgorod Bilogorodka | 9 | 4 | 1 | 4 | 12:15 | 13 |
8
|
Άρσεναλ Κίεβου | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:21 | 10 |
9
|
FC Zorya Myronivshini | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:26 | 8 |
10
|
SK Gatne | 9 | 2 | 1 | 6 | 13:27 | 7 |
11
|
FC Partizan Kodra | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:18 | 4 |
12
|
KDUSH Nika U19 | 8 | 0 | 1 | 7 | 4:29 | 1 |