Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-5-2
Σχηματισμός γραμμών
47.1
Συνολική βαθμολογία παικτών
81.4 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adrian Kappenberger | G | 27 | 0,1M+ | |
3 | Jesper Boge | D | 33 | 0,3M+ | 47.1 |
2 | Simon Jakobsen | D | 32 | 0,2M+ | |
13 | Frederik Dietz Nielsen | D | 20 | ||
18 | Emil Sögaard | D | 26 | ||
6 | Frederik Mortensen | M | 25 | 0,1M+ | |
33 | Mads Lautrup | M | 20 | ||
21 | Abdoul Yoda | M | 22 | ||
20 | Victor Bak Jensen | D | 20 | ||
10 | Muamer Brajanac | F | 22 | ||
9 | Laurs Skjellerup | F | 21 | ||
Υποκατάστατο | |||||
16 | Jonathan Fischer | G | 19 | ||
23 | Frederik Elkaer | D | 21 | ||
4 | Jacob Tjornelund | D | 31 | 0,1M+ | |
19 | Daniel Jakobsen | D | |||
17 | Villads Rasmussen | M | 19 | ||
24 | Oliver Overgaard | M | 19 | ||
7 | Mathias Nygaard | M | 28 | ||
30 | Danny Amankwaa | F | 29 | 0,3M+ | |
11 | Louicius Don Deedson | F | 22 | 0,1M+ |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-4-3
Σχηματισμός γραμμών
50.2
Συνολική βαθμολογία παικτών
81.1 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
12 | Nathan Trott | G | 24 | 48.5 | |
59 | Marius Elvius | F | 21 | 0,1M+ | |
4 | Oliver Provstgaard | D | 20 | ||
6 | Raúl Albentosa | D | 35 | 1,3M+ | |
7 | Mouhamadou Drammeh | M | 24 | 52.1 | |
60 | Saeid Ezatolahi | M | 27 | 0,9M+ | 55.9 |
15 | Ebenezer Ofori | M | 28 | 0,9M+ | 48.7 |
3 | Miiko Albornoz | M | 32 | 0,9M+ | 46.1 |
10 | Kristian Kirkegaard | M | 26 | ||
19 | Richard Sukuta-Pasu | F | 33 | 0,2M+ | 47.7 |
11 | Arbnor Mucolli | M | 24 | 0,2M+ | 57.3 |
Υποκατάστατο | |||||
1 | Lukas Hägg Johansson | G | 29 | 0,7M+ | 56.5 |
13 | Stefan Velkov | D | 26 | 0,4M+ | |
22 | Vladimir Arsic | D | 21 | ||
8 | Azer Bušuladžić | M | 32 | 0,9M+ | |
5 | Hamza Barry | M | 29 | 1,0M+ | 52.7 |
37 | Christian Gammelgaard | F | 20 | ||
17 | Dimitrios Emmanouilidis | F | 23 | 0,6M+ | |
9 | Andrés Ponce | F | 27 | 1,4M+ | 41.9 |
Εκδηλώσεις: Χόμπρο
1st Division | |||
Γύρος 4 | |||
2024-08-10 | Ροσκίντλε - Χόμπρο | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-02 | Χόμπρο - Κόγκε | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-26 | Χόμπρο - Έσμπιεργκ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-21 | Χιλερόντ - Χόμπρο | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-05 | Σοντερίσκε - Χόμπρο | - | |
2024-06-29 | Χόμπρο - Άαλμποργκ | 1 - 1 | |
1st Division | |||
Γύρος 32 | |||
2024-06-02 | Φρεντερίτσια - Χόμπρο | 0 - 1 | |
Γύρος 31 | |||
2024-05-24 | Χόμπρο - Σοντερίσκε | 2 - 2 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-17 | Κόλντινγκ - Χόμπρο | 2 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-13 | Χόμπρο - Βεντσάισελ | 4 - 1 |
Χόμπρο - Βέιλε
Δανία, 1st Division, αγώνα Χόμπρο - Βέιλε, ώρα έναρξης 2022-10-14 16:30:00 διεθνής ώρα.
Χόμπρο και Βέιλε συμμετέχει στο πρωτάθλημα 1st Division, Δανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Βέιλε
Superliga | |||
Γύρος 4 | |||
2024-08-09 | Μίντιλαντ - Βέιλε | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-05 | Βέιλε - Νορτζέλαντ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-29 | Μπρόντμπι - Βέιλε | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-21 | Βέιλε - Ράντερς | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-06 | Βέιλε - Φρεντερίτσια | - | |
2024-06-29 | Μπρόντμπι - Βέιλε | 0 - 2 | |
Superliga | |||
Γύρος 32 | |||
2024-05-25 | Ράντερς - Βέιλε | 1 - 0 | |
Γύρος 31 | |||
2024-05-20 | Βέιλε - Χβιντόβρε | 2 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-15 | Βέιλε - Λίνγκμπι | 1 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-12 | Βίμποργκ - Βέιλε | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
1. Division 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βέιλε | 22 | 16 | 2 | 4 | 47:20 | 50 |
2
|
Χβιντόβρε | 22 | 13 | 5 | 4 | 50:28 | 44 |
3
|
Χέλσινγκορ | 22 | 12 | 1 | 9 | 32:35 | 37 |
4
|
Σοντερίσκε | 22 | 10 | 5 | 7 | 41:29 | 35 |
5
|
Βεντσάισελ | 22 | 10 | 3 | 9 | 35:31 | 33 |
6
|
Νάεστβεντ | 22 | 8 | 8 | 6 | 32:26 | 32 |
7
|
Χιλερόντ | 22 | 9 | 4 | 9 | 29:35 | 31 |
8
|
Κόγκε | 22 | 7 | 4 | 11 | 29:33 | 25 |
9
|
Χόμπρο | 22 | 5 | 8 | 9 | 19:30 | 23 |
10
|
Φρέμαντ Αμάγκερ | 22 | 7 | 2 | 13 | 26:44 | 23 |
11
|
Φρεντερίτσια | 22 | 6 | 3 | 13 | 29:40 | 21 |
12
|
Νίκομπινγκ | 22 | 4 | 5 | 13 | 26:44 | 17 |
1. Division 22/23, Relegation Round: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Φρεντερίτσια | 32 | 13 | 6 | 13 | 56:48 | 45 |
2
|
Κόγκε | 32 | 13 | 5 | 14 | 50:51 | 44 |
3
|
Χιλερόντ | 32 | 12 | 5 | 15 | 37:51 | 41 |
4
|
Χόμπρο | 32 | 9 | 11 | 12 | 33:42 | 38 |
5
|
Φρέμαντ Αμάγκερ | 32 | 10 | 4 | 18 | 38:60 | 34 |
6
|
Νίκομπινγκ | 32 | 6 | 5 | 21 | 43:73 | 23 |
1. Division 22/23, Promotion Round: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βέιλε | 32 | 20 | 7 | 5 | 61:30 | 67 |
2
|
Χβιντόβρε | 32 | 17 | 7 | 8 | 65:41 | 58 |
3
|
Σοντερίσκε | 32 | 16 | 8 | 8 | 60:45 | 56 |
4
|
Βεντσάισελ | 32 | 13 | 7 | 12 | 48:43 | 46 |
5
|
Νάεστβεντ | 32 | 11 | 10 | 11 | 50:48 | 43 |
6
|
Χέλσινγκορ | 32 | 13 | 3 | 16 | 47:56 | 42 |