Σερτάνοβο Μόσχας - Ντιναμό 2 Μόσχας (2-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Σερτάνοβο Μόσχας
PFL, West | |||
Γύρος 14 | |||
2024-07-01 | Ζναμία Τρούντα - Σερτάνοβο Μόσχας | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-25 | Σερτάνοβο Μόσχας - Enisey 2 Krasnoyarsk | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-19 | Τορπέντο Βλαντιμίρ - Σερτάνοβο Μόσχας | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-13 | Σερτάνοβο Μόσχας - Πέτερσμπουργκ | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-07 | FC Tver - Σερτάνοβο Μόσχας | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-01 | Dinamo-Vologda - Σερτάνοβο Μόσχας | 1 - 4 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-26 | Σερτάνοβο Μόσχας - Ντιναμό 2 Μόσχας | 0 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-19 | Σατούρν Ραμενσκόγιε - Σερτάνοβο Μόσχας | 1 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-12 | Σερτάνοβο Μόσχας - FC Irkutsk | 2 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-05 | Σπάρτακ Μόσχας 2 - Σερτάνοβο Μόσχας | 4 - 0 |
Σερτάνοβο Μόσχας - Ντιναμό 2 Μόσχας
Ρωσία, PFL, West, αγώνα Σερτάνοβο Μόσχας - Ντιναμό 2 Μόσχας, ώρα έναρξης 2022-10-24 12:00:00 διεθνής ώρα.
Σερτάνοβο Μόσχας και Ντιναμό 2 Μόσχας συμμετέχει στο πρωτάθλημα PFL, West, Ρωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ντιναμό 2 Μόσχας
PFL, West | |||
Γύρος 14 | |||
2024-07-01 | Ρωσία - Ντιναμό 2 Μόσχας | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-25 | Ντιναμό 2 Μόσχας - Baltika-BFU im.I.Kanta | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-19 | Ζναμία Τρούντα - Ντιναμό 2 Μόσχας | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-13 | Ντιναμό 2 Μόσχας - Enisey 2 Krasnoyarsk | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-07 | Τορπέντο Βλαντιμίρ - Ντιναμό 2 Μόσχας | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-01 | Ντιναμό 2 Μόσχας - Πέτερσμπουργκ | 5 - 2 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-26 | Σερτάνοβο Μόσχας - Ντιναμό 2 Μόσχας | 0 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-18 | Ντιναμό 2 Μόσχας - Dinamo-Vologda | 3 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-12 | FC Tver - Ντιναμό 2 Μόσχας | 0 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-05 | Σατούρν Ραμενσκόγιε - Ντιναμό 2 Μόσχας | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
Football National League 2 22/23, Group 2A: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λενιγκράντεντς | 20 | 16 | 3 | 1 | 48:11 | 51 |
2
|
Ζβέζντα Πέτερσμπουργκ | 20 | 11 | 8 | 1 | 40:16 | 41 |
3
|
Κρασνογκόρσκ | 20 | 9 | 5 | 6 | 32:21 | 32 |
4
|
Baltika-BFU im.I.Kanta | 20 | 7 | 8 | 5 | 25:19 | 29 |
5
|
Enisey 2 Krasnoyarsk | 20 | 8 | 5 | 7 | 40:30 | 29 |
6
|
Ρωσία | 20 | 8 | 3 | 9 | 23:30 | 27 |
7
|
Ζενίτ 2 | 20 | 7 | 6 | 7 | 31:31 | 27 |
8
|
Πέτερσμπουργκ | 20 | 5 | 8 | 7 | 24:24 | 23 |
9
|
FC Yadro St. Petersburg | 20 | 3 | 6 | 11 | 25:35 | 15 |
10
|
Rodina-M Moscow | 20 | 3 | 4 | 13 | 13:44 | 13 |
11
|
FC Electron Velikiy Novgorod | 20 | 3 | 4 | 13 | 13:53 | 13 |
Football National League 2 22/23, Group 2B: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τεκστιλσχίκ Ιβανόβο | 20 | 13 | 3 | 4 | 40:15 | 42 |
2
|
Μουρόμ | 20 | 12 | 3 | 5 | 34:14 | 39 |
3
|
Σερτάνοβο Μόσχας | 20 | 11 | 3 | 6 | 38:25 | 36 |
4
|
Σπάρτακ Κοστρόμα | 20 | 8 | 5 | 7 | 28:25 | 29 |
5
|
Τορπέντο Βλαντιμίρ | 20 | 8 | 4 | 8 | 24:31 | 28 |
6
|
Dinamo-Vologda | 20 | 8 | 3 | 9 | 21:30 | 27 |
7
|
Torpedo-2 Moscow | 20 | 7 | 6 | 7 | 20:27 | 27 |
8
|
Ντιναμό 2 Μόσχας | 20 | 7 | 3 | 10 | 26:34 | 24 |
9
|
FC Tver | 20 | 6 | 4 | 10 | 21:22 | 22 |
10
|
Ντζερζίνσκ | 20 | 5 | 6 | 9 | 20:25 | 21 |
11
|
Ζναμία Τρούντα | 20 | 3 | 4 | 13 | 14:38 | 13 |
Football National League 2 22/23, Group 2A, Promotion Round: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λενιγκράντεντς | 22 | 15 | 5 | 2 | 41:12 | 50 |
2
|
Μουρόμ | 22 | 12 | 4 | 6 | 39:26 | 40 |
3
|
Σπάρτακ Κοστρόμα | 22 | 11 | 5 | 6 | 31:22 | 38 |
4
|
Τεκστιλσχίκ Ιβανόβο | 22 | 10 | 6 | 6 | 37:20 | 36 |
5
|
Σερτάνοβο Μόσχας | 22 | 10 | 5 | 7 | 38:28 | 35 |
6
|
Τορπέντο Βλαντιμίρ | 22 | 9 | 5 | 8 | 26:33 | 32 |
7
|
Κρασνογκόρσκ | 22 | 7 | 7 | 8 | 29:31 | 28 |
8
|
Dinamo-Vologda | 22 | 7 | 6 | 9 | 24:36 | 27 |
9
|
Ζβέζντα Πέτερσμπουργκ | 22 | 6 | 7 | 9 | 30:33 | 25 |
10
|
Baltika-BFU im.I.Kanta | 22 | 6 | 6 | 10 | 17:25 | 24 |
11
|
Ρωσία | 22 | 4 | 4 | 14 | 16:42 | 16 |
12
|
Enisey 2 Krasnoyarsk | 22 | 3 | 4 | 15 | 31:51 | 13 |
2. Liga 22/23, Group 2B, Relegation Round: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ζενίτ 2 | 18 | 10 | 6 | 2 | 35:20 | 36 |
2
|
Πέτερσμπουργκ | 18 | 9 | 5 | 4 | 28:21 | 32 |
3
|
Ντζερζίνσκ | 18 | 8 | 7 | 4 | 26:17 | 30 |
4
|
Ντιναμό 2 Μόσχας | 18 | 7 | 5 | 6 | 30:18 | 26 |
5
|
Torpedo-2 Moscow | 18 | 7 | 5 | 6 | 28:21 | 26 |
6
|
FC Tver | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:20 | 24 |
7
|
Rodina-M Moscow | 18 | 6 | 5 | 7 | 18:26 | 23 |
8
|
Ζναμία Τρούντα | 18 | 5 | 6 | 7 | 20:26 | 21 |
9
|
FC Yadro St. Petersburg | 18 | 4 | 4 | 11 | 22:30 | 15 |
10
|
FC Electron Velikiy Novgorod | 18 | 4 | 2 | 12 | 16:48 | 14 |