Rodina-M Moscow - Enisey 2 Krasnoyarsk (0-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Rodina-M Moscow
PFL, West | |||
Γύρος 13 | |||
2024-06-25 | FC Irkutsk - Rodina-M Moscow | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-19 | Rodina-M Moscow - Σπάρτακ Μόσχας 2 | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-13 | Ζενίτ 2 - Rodina-M Moscow | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-07 | Rodina-M Moscow - Ζβέζντα Πέτερσμπουργκ | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-01 | Rodina-M Moscow - FC Tver | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-26 | Ρωσία - Rodina-M Moscow | 2 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-18 | Rodina-M Moscow - Baltika-BFU im.I.Kanta | 2 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-12 | Ζναμία Τρούντα - Rodina-M Moscow | 4 - 2 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-05 | Rodina-M Moscow - Enisey 2 Krasnoyarsk | 3 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-04-28 | Τορπέντο Βλαντιμίρ - Rodina-M Moscow | 1 - 2 |
Rodina-M Moscow - Enisey 2 Krasnoyarsk
Ρωσία, PFL, West, αγώνα Rodina-M Moscow - Enisey 2 Krasnoyarsk, ώρα έναρξης 2022-09-17 11:00:00 διεθνής ώρα.
Rodina-M Moscow και Enisey 2 Krasnoyarsk συμμετέχει στο πρωτάθλημα PFL, West, Ρωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Enisey 2 Krasnoyarsk
PFL, West | |||
Γύρος 12 | |||
2024-06-19 | Enisey 2 Krasnoyarsk - Dinamo-Vologda | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-13 | Ντιναμό 2 Μόσχας - Enisey 2 Krasnoyarsk | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-07 | Enisey 2 Krasnoyarsk - Σατούρν Ραμενσκόγιε | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-01 | Enisey 2 Krasnoyarsk - FC Irkutsk | - | |
Γύρος 23 | |||
2024-06-01 | FC Irkutsk - Enisey 2 Krasnoyarsk | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-26 | Enisey 2 Krasnoyarsk - Σπάρτακ Μόσχας 2 | 1 - 2 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-19 | Ζενίτ 2 - Enisey 2 Krasnoyarsk | 2 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-12 | Enisey 2 Krasnoyarsk - Ζβέζντα Πέτερσμπουργκ | 2 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-05 | Rodina-M Moscow - Enisey 2 Krasnoyarsk | 3 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-04-28 | Enisey 2 Krasnoyarsk - Ρωσία | 0 - 1 |
Βαθμολογίες
Football National League 2 22/23, Group 2A: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λενιγκράντεντς | 20 | 16 | 3 | 1 | 48:11 | 51 |
2
|
Ζβέζντα Πέτερσμπουργκ | 20 | 11 | 8 | 1 | 40:16 | 41 |
3
|
Κρασνογκόρσκ | 20 | 9 | 5 | 6 | 32:21 | 32 |
4
|
Baltika-BFU im.I.Kanta | 20 | 7 | 8 | 5 | 25:19 | 29 |
5
|
Enisey 2 Krasnoyarsk | 20 | 8 | 5 | 7 | 40:30 | 29 |
6
|
Ρωσία | 20 | 8 | 3 | 9 | 23:30 | 27 |
7
|
Ζενίτ 2 | 20 | 7 | 6 | 7 | 31:31 | 27 |
8
|
Πέτερσμπουργκ | 20 | 5 | 8 | 7 | 24:24 | 23 |
9
|
FC Yadro St. Petersburg | 20 | 3 | 6 | 11 | 25:35 | 15 |
10
|
Rodina-M Moscow | 20 | 3 | 4 | 13 | 13:44 | 13 |
11
|
FC Electron Velikiy Novgorod | 20 | 3 | 4 | 13 | 13:53 | 13 |
Football National League 2 22/23, Group 2B: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τεκστιλσχίκ Ιβανόβο | 20 | 13 | 3 | 4 | 40:15 | 42 |
2
|
Μουρόμ | 20 | 12 | 3 | 5 | 34:14 | 39 |
3
|
Σερτάνοβο Μόσχας | 20 | 11 | 3 | 6 | 38:25 | 36 |
4
|
Σπάρτακ Κοστρόμα | 20 | 8 | 5 | 7 | 28:25 | 29 |
5
|
Τορπέντο Βλαντιμίρ | 20 | 8 | 4 | 8 | 24:31 | 28 |
6
|
Dinamo-Vologda | 20 | 8 | 3 | 9 | 21:30 | 27 |
7
|
Torpedo-2 Moscow | 20 | 7 | 6 | 7 | 20:27 | 27 |
8
|
Ντιναμό 2 Μόσχας | 20 | 7 | 3 | 10 | 26:34 | 24 |
9
|
FC Tver | 20 | 6 | 4 | 10 | 21:22 | 22 |
10
|
Ντζερζίνσκ | 20 | 5 | 6 | 9 | 20:25 | 21 |
11
|
Ζναμία Τρούντα | 20 | 3 | 4 | 13 | 14:38 | 13 |
Football National League 2 22/23, Group 2A, Promotion Round: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λενιγκράντεντς | 22 | 15 | 5 | 2 | 41:12 | 50 |
2
|
Μουρόμ | 22 | 12 | 4 | 6 | 39:26 | 40 |
3
|
Σπάρτακ Κοστρόμα | 22 | 11 | 5 | 6 | 31:22 | 38 |
4
|
Τεκστιλσχίκ Ιβανόβο | 22 | 10 | 6 | 6 | 37:20 | 36 |
5
|
Σερτάνοβο Μόσχας | 22 | 10 | 5 | 7 | 38:28 | 35 |
6
|
Τορπέντο Βλαντιμίρ | 22 | 9 | 5 | 8 | 26:33 | 32 |
7
|
Κρασνογκόρσκ | 22 | 7 | 7 | 8 | 29:31 | 28 |
8
|
Dinamo-Vologda | 22 | 7 | 6 | 9 | 24:36 | 27 |
9
|
Ζβέζντα Πέτερσμπουργκ | 22 | 6 | 7 | 9 | 30:33 | 25 |
10
|
Baltika-BFU im.I.Kanta | 22 | 6 | 6 | 10 | 17:25 | 24 |
11
|
Ρωσία | 22 | 4 | 4 | 14 | 16:42 | 16 |
12
|
Enisey 2 Krasnoyarsk | 22 | 3 | 4 | 15 | 31:51 | 13 |
2. Liga 22/23, Group 2B, Relegation Round: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ζενίτ 2 | 18 | 10 | 6 | 2 | 35:20 | 36 |
2
|
Πέτερσμπουργκ | 18 | 9 | 5 | 4 | 28:21 | 32 |
3
|
Ντζερζίνσκ | 18 | 8 | 7 | 4 | 26:17 | 30 |
4
|
Ντιναμό 2 Μόσχας | 18 | 7 | 5 | 6 | 30:18 | 26 |
5
|
Torpedo-2 Moscow | 18 | 7 | 5 | 6 | 28:21 | 26 |
6
|
FC Tver | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:20 | 24 |
7
|
Rodina-M Moscow | 18 | 6 | 5 | 7 | 18:26 | 23 |
8
|
Ζναμία Τρούντα | 18 | 5 | 6 | 7 | 20:26 | 21 |
9
|
FC Yadro St. Petersburg | 18 | 4 | 4 | 11 | 22:30 | 15 |
10
|
FC Electron Velikiy Novgorod | 18 | 4 | 2 | 12 | 16:48 | 14 |