Μπάτε Μπορίσοφ - Μινσκ (3-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-3-3
Σχηματισμός γραμμών
85.7 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
35 | Andrey Kudravets | G | 20 | ||
17 | Danila Nechaev | D | 24 | ||
32 | Jakov Filipović | D | 31 | 0,6M+ | |
5 | Sidi Bane | D | |||
21 | Maksim Bordachev | D | 37 | 0,1M+ | |
23 | Valeri Gromyko | M | 26 | 0,5M+ | |
8 | Stanislav Dragun | M | 35 | 1,4M+ | |
27 | Victor Sotnikov | M | 22 | ||
19 | Dmitry Bessmertniy | M | 26 | 0,4M+ | |
26 | Nemanja Milić | F | 33 | 0,5M+ | |
99 | Artem Shumansky | M | 18 | ||
Υποκατάστατο | |||||
51 | Vyacheslav Dergachev | G | 22 | ||
73 | Alexander Martynov | D | |||
96 | Uladzislau Mialko | D | |||
29 | Yaroslav Oreshkevich | M | 23 | ||
14 | Sergey Sazonchik | M | 22 | 0,1M+ | |
7 | Nikita Nekrasov | F | 20 | ||
9 | Ilia Vasilevich | F | 23 | ||
10 | Damjan Dostanic | F | 21 | ||
97 | Timofey Sharkovsky | F | 18 |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-4-2-1
Σχηματισμός γραμμών
93.8 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
31 | Pavel Prishivalko | G | 24 | ||
72 | Andrei Lebedev | D | 32 | 0,3M+ | |
15 | Eduard Zhevnerov | D | 35 | 0,1M+ | |
13 | Daniil Dusheuski | M | 18 | ||
79 | Gleb Gurban | D | 21 | ||
77 | Andrey Levkovets | M | 27 | ||
2 | Denis Yaskovich | D | 25 | ||
8 | Anton Shramchenko | F | 30 | 0,4M+ | |
9 | Sergei Pushnyakov | D | 30 | 0,3M+ | |
17 | Rodion Pechura | M | |||
10 | Vladimir Khvashchinskiy | F | 33 | 0,2M+ | |
Υποκατάστατο | |||||
92 | Stanislav Boldysh | G | |||
30 | Marat Tarasyuk | G | 19 | ||
78 | Aleksei Chernook | D | 19 | ||
49 | Alexander Dzhigero | M | 27 | 0,1M+ | |
33 | Nikolai Ivanov | M | 23 | ||
11 | Semen Penchuk | M | 21 | ||
19 | Dzenyagha Saagi | M | |||
5 | Maksim Shilo | M | 28 | 0,2M+ |
Εκδηλώσεις: Μπάτε Μπορίσοφ
Vysshaya Liga | |||
Γύρος 18 | |||
2024-08-16 | Γκόμελ - Μπάτε Μπορίσοφ | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-09 | Μπάτε Μπορίσοφ - Ναφτάν | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-08-02 | Μπάτε Μπορίσοφ - Μινσκ | - | |
Cup | |||
Γύρος 6 | |||
2024-07-13 | DMedia - Μπάτε Μπορίσοφ | - | |
Vysshaya Liga | |||
Γύρος 15 | |||
2024-07-06 | Σμόργκον - Μπάτε Μπορίσοφ | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-06-29 | Μπάτε Μπορίσοφ - Ντιναμό Μινσκ | 0 - 2 | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-22 | Μπάτε Μπορίσοφ - Ντιναμό Μπρεστ | 3 - 1 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-15 | Νέμαν Γκρότνο - Μπάτε Μπορίσοφ | 1 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-05-31 | Μπάτε Μπορίσοφ - Σλατσκ | 6 - 0 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-26 | FK Arsenal Dzerzhinsk - Μπάτε Μπορίσοφ | 2 - 0 |
Μπάτε Μπορίσοφ - Μινσκ
Λευκορωσία, Vysshaya Liga, αγώνα Μπάτε Μπορίσοφ - Μινσκ, ώρα έναρξης 2022-11-06 11:00:00 διεθνής ώρα.
Μπάτε Μπορίσοφ και Μινσκ συμμετέχει στο πρωτάθλημα Vysshaya Liga, Λευκορωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Μινσκ
Vysshaya Liga | |||
Γύρος 18 | |||
2024-08-16 | Μινσκ - Σμόργκον | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-09 | Ντιναμό Μινσκ - Μινσκ | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-08-02 | Μπάτε Μπορίσοφ - Μινσκ | - | |
Cup | |||
Γύρος 6 | |||
2024-07-12 | Μπελσίνα - Μινσκ | - | |
Vysshaya Liga | |||
Γύρος 15 | |||
2024-07-07 | Μινσκ - Νέμαν Γκρότνο | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-06-30 | Σλατσκ - Μινσκ | 1 - 0 | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-22 | Μινσκ - FK Arsenal Dzerzhinsk | 1 - 2 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-16 | Σλάβια Μοζίρ - Μινσκ | 1 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-06-08 | Ντιναμό Μινσκ - Μινσκ | 4 - 0 | |
Vysshaya Liga | |||
Γύρος 11 | |||
2024-05-30 | Μινσκ - Σόλιγκορσκ | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
Vysshaya Liga 2022: 2022
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σόλιγκορσκ | 30 | 20 | 5 | 5 | 55:17 | 65 |
2
|
Ενερτζέτικ | 30 | 18 | 6 | 6 | 50:27 | 60 |
3
|
Μπάτε Μπορίσοφ | 30 | 16 | 11 | 3 | 51:21 | 59 |
4
|
Ντιναμό Μινσκ | 30 | 16 | 11 | 3 | 50:25 | 59 |
5
|
Ισλόχ | 30 | 16 | 6 | 8 | 51:33 | 54 |
6
|
Μινσκ | 30 | 12 | 8 | 10 | 47:43 | 44 |
7
|
Τορπέντο Μπελάζ Ζοντίνιο | 30 | 11 | 10 | 9 | 35:32 | 43 |
8
|
Γκόμελ | 30 | 12 | 7 | 11 | 36:37 | 43 |
9
|
Νέμαν Γκρότνο | 30 | 9 | 13 | 8 | 39:36 | 40 |
10
|
Σλάβια Μοζίρ | 30 | 10 | 7 | 13 | 42:46 | 37 |
11
|
Σλατσκ | 30 | 7 | 11 | 12 | 26:41 | 32 |
12
|
Μπελσίνα | 30 | 6 | 12 | 12 | 37:50 | 30 |
13
|
Ντιναμό Μπρεστ | 30 | 5 | 12 | 13 | 29:43 | 27 |
14
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | 30 | 5 | 8 | 17 | 18:42 | 23 |
15
|
Βίτεμπσκ | 30 | 4 | 10 | 16 | 28:49 | 22 |
16
|
Ντνιέπρ Μογκίλεφ | 30 | 3 | 3 | 24 | 21:73 | 12 |