ACS Unirea Scânteia - AS FC Bărăganul Ciulnița (0-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: ACS Unirea Scânteia
Liga 4 Ialomița | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-28 | ACS Unirea Scânteia - CF Abatorul Slobozia | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-21 | CS Victoria Țăndărei - ACS Unirea Scânteia | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-14 | ACS Unirea Scânteia - CS Unirea Grivița | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | CS Viitorul Axintele - ACS Unirea Scânteia | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | ACS Unirea Scânteia - FC 2018 Rovine | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-24 | CS Real Cosâmbești - ACS Unirea Scânteia | ακυρώθηκε | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-17 | ACS Unirea Scânteia - AFC Iazu | 0 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-01 | ACS Unirea Scânteia - Staruinta Brosteni | 1 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-25 | AFC Iazu - ACS Unirea Scânteia | 8 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-18 | ACS Unirea Scânteia - Victoria Muntenii Buzău | 1 - 1 |
ACS Unirea Scânteia - AS FC Bărăganul Ciulnița
Romania Amateur, Liga 4 Ialomița, αγώνα ACS Unirea Scânteia - AS FC Bărăganul Ciulnița, ώρα έναρξης 2022-12-17 12:00:00 διεθνής ώρα.
ACS Unirea Scânteia και AS FC Bărăganul Ciulnița συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 4 Ialomița, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: AS FC Bărăganul Ciulnița
Liga 4 Ialomița | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-28 | AS FC Bărăganul Ciulnița - CS Unirea Grivița | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-21 | CS Viitorul Axintele - AS FC Bărăganul Ciulnița | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-14 | AS FC Bărăganul Ciulnița - FC 2018 Rovine | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | CS Real Cosâmbești - AS FC Bărăganul Ciulnița | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | AS FC Bărăganul Ciulnița - AFC Iazu | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-24 | Staruinta Brosteni - AS FC Bărăganul Ciulnița | 2 - 3 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-17 | AS FC Bărăganul Ciulnița - Victoria Muntenii Buzău | 3 - 4 | |
Liga 4 Promotion Playoff | |||
Γύρος 29 | |||
2023-06-24 | SCM Dunarea Giurgiu - AS FC Bărăganul Ciulnița | 6 - 1 | |
2023-06-17 | AS FC Bărăganul Ciulnița - SCM Dunarea Giurgiu | 1 - 1 | |
Liga 4 Ialomița | |||
Γύρος 7 | |||
2023-05-20 | Victoria Muntenii Buzău - AS FC Bărăganul Ciulnița | 2 - 3 |
Βαθμολογίες
Liga 4 Ialomita - Seria Est 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS FC Bărăganul Ciulnița | 18 | 16 | 0 | 2 | 80:21 | 48 |
2
|
CSM Fetești | 18 | 12 | 2 | 4 | 62:26 | 38 |
3
|
CF Abatorul Slobozia | 18 | 12 | 0 | 6 | 59:49 | 36 |
4
|
CS Victoria Țăndărei | 18 | 10 | 4 | 4 | 64:37 | 34 |
5
|
AFC Iazu | 18 | 10 | 2 | 6 | 52:41 | 32 |
6
|
ACS Unirea Scânteia | 18 | 7 | 4 | 7 | 38:36 | 25 |
7
|
AS Albești 08 | 18 | 7 | 3 | 8 | 37:41 | 24 |
8
|
CS Real Cosâmbești | 18 | 3 | 1 | 14 | 23:45 | 10 |
9
|
ACS Gheorghe Lazăr | 18 | 3 | 1 | 14 | 17:47 | 10 |
10
|
AS Cazanești | 18 | 1 | 1 | 16 | 7:96 | 4 |
Liga 4 Ialomita - Seria Vest 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC 2018 Rovine | 18 | 15 | 3 | 0 | 68:19 | 48 |
2
|
Unirea Ion Roată | 18 | 13 | 0 | 5 | 60:27 | 39 |
3
|
Infrățirea Jilavele | 18 | 10 | 2 | 6 | 47:35 | 32 |
4
|
Victoria Muntenii Buzău | 18 | 10 | 2 | 6 | 37:38 | 32 |
5
|
FC Urziceni | 18 | 9 | 1 | 8 | 37:29 | 28 |
6
|
Recolta Bărcăneşti | 18 | 7 | 2 | 9 | 38:42 | 23 |
7
|
Secunda Adâncata | 18 | 7 | 2 | 9 | 30:47 | 23 |
8
|
Victoria Roşiori | 18 | 5 | 2 | 11 | 30:47 | 17 |
9
|
CS Viitorul Axintele | 18 | 4 | 2 | 12 | 26:40 | 14 |
10
|
AS Coșereni | 18 | 2 | 0 | 16 | 18:67 | 6 |
Liga 4 Ialomița - Playoff 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS FC Bărăganul Ciulnița | 7 | 6 | 0 | 1 | 29:10 | 42 |
2
|
CSM Fetești | 7 | 5 | 1 | 1 | 25:9 | 35 |
3
|
Unirea Ion Roată | 7 | 4 | 1 | 2 | 17:14 | 33 |
4
|
FC 2018 Rovine | 7 | 2 | 2 | 3 | 10:20 | 32 |
5
|
CS Victoria Țăndărei | 7 | 2 | 1 | 4 | 14:25 | 24 |
6
|
Infrățirea Jilavele | 7 | 2 | 1 | 4 | 15:17 | 23 |
7
|
Victoria Muntenii Buzău | 7 | 1 | 3 | 3 | 11:16 | 22 |
8
|
CF Abatorul Slobozia | 7 | 1 | 1 | 5 | 18:28 | 22 |
Liga 4 Ialomița - Playout 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Urziceni | 11 | 9 | 1 | 1 | 31:6 | 39 |
2
|
AFC Iazu | 11 | 5 | 2 | 4 | 25:26 | 33 |
3
|
Recolta Bărcăneşti | 11 | 7 | 1 | 3 | 48:19 | 32 |
4
|
CS Viitorul Axintele | 11 | 8 | 1 | 2 | 38:14 | 32 |
5
|
ACS Unirea Scânteia | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:24 | 28 |
6
|
Secunda Adâncata | 11 | 5 | 0 | 6 | 29:31 | 27 |
7
|
Victoria Roşiori | 11 | 4 | 4 | 3 | 24:26 | 25 |
8
|
AS Albești 08 | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:30 | 24 |
9
|
CS Real Cosâmbești | 11 | 4 | 4 | 3 | 22:19 | 21 |
10
|
ACS Gheorghe Lazăr | 11 | 3 | 4 | 4 | 22:28 | 18 |
11
|
AS Coșereni | 11 | 3 | 0 | 8 | 15:32 | 12 |
12
|
AS Cazanești | 11 | 0 | 1 | 10 | 6:45 | 3 |