VK Westhoek - Γκουλεγκέμ , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: VK Westhoek
Tweede Afdeling VV A | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-28 | KVCSV Oostkamp A - VK Westhoek | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-22 | VK Westhoek - Ολσά Μπράκελ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-14 | Ουντενάρντε - VK Westhoek | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | VK Westhoek - Ντίκελβεν | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-31 | K.V.C. Westerlo B - VK Westhoek | - | |
Γύρος 34 | |||
2023-05-14 | VK Westhoek - Τορχούτ 1922 | 2 - 6 | |
Γύρος 33 | |||
2023-05-07 | KRC Harelbeke - VK Westhoek | 3 - 3 | |
Γύρος 32 | |||
2023-04-30 | VK Westhoek - Πετεγκέμ | 1 - 2 | |
Γύρος 31 | |||
2023-04-23 | Έντραχτ Άλστ - VK Westhoek | 1 - 3 | |
Γύρος 16 | |||
2022-12-18 | VK Westhoek - Γκουλεγκέμ | ακυρώθηκε |
VK Westhoek - Γκουλεγκέμ
Belgium Amateur, Tweede Afdeling VV A, αγώνα VK Westhoek - Γκουλεγκέμ, ώρα έναρξης 2022-12-18 12:30:00 διεθνής ώρα.
VK Westhoek και Γκουλεγκέμ συμμετέχει στο πρωτάθλημα Tweede Afdeling VV A, Belgium Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Γκουλεγκέμ
Tweede Afdeling VV A | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-29 | Γκουλεγκέμ - Λεμπέκε | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-22 | Sportkring Roeselare - Γκουλεγκέμ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-15 | Γκουλεγκέμ - Τορχούτ 1922 | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | Γκουλεγκέμ - Voorde-Appelterre | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-31 | Ντίκελβεν - Γκουλεγκέμ | - | |
2024-05-05 | Έντραχτ Άλστ - Γκουλεγκέμ | 1 - 3 | |
Γύρος 22 | |||
2024-01-14 | Γκουλεγκέμ - SV Zulte-Waregem B | 1 - 5 | |
Γύρος 20 | |||
2023-12-23 | RFC Wetteren - Γκουλεγκέμ | 1 - 4 | |
Γύρος 19 | |||
2023-12-17 | Γκουλεγκέμ - Έντραχτ Άλστ | 1 - 3 | |
Γύρος 18 | |||
2023-12-10 | Ολσά Μπράκελ - Γκουλεγκέμ | 3 - 0 |
Βαθμολογίες
Tweede Afdeling VV A 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KSC Lokeren-Temse A | 34 | 22 | 7 | 5 | 66:35 | 73 |
2
|
Πετεγκέμ | 34 | 17 | 8 | 9 | 68:55 | 59 |
3
|
KVCSV Oostkamp A | 34 | 16 | 10 | 8 | 77:51 | 58 |
4
|
KRC Gent | 34 | 15 | 8 | 11 | 63:51 | 53 |
5
|
Μερελμπέκε | 34 | 14 | 11 | 9 | 47:36 | 53 |
6
|
KSV Cercle Brugge B | 33 | 15 | 7 | 11 | 53:43 | 52 |
7
|
Έντραχτ Άλστ | 34 | 15 | 6 | 13 | 55:44 | 51 |
8
|
SV Zulte-Waregem B | 34 | 14 | 8 | 12 | 64:49 | 50 |
9
|
Ντίκελβεν | 34 | 14 | 8 | 12 | 53:55 | 50 |
10
|
Ουντενάρντε | 34 | 13 | 10 | 11 | 60:64 | 49 |
11
|
Ζελζάτε | 34 | 13 | 6 | 15 | 53:55 | 45 |
12
|
Τορχούτ 1922 | 34 | 12 | 8 | 14 | 57:46 | 44 |
13
|
Ολσά Μπράκελ | 34 | 12 | 8 | 14 | 49:54 | 44 |
14
|
Γκουλεγκέμ | 34 | 10 | 11 | 13 | 57:53 | 41 |
15
|
KRC Harelbeke | 33 | 11 | 8 | 14 | 46:59 | 41 |
16
|
VK Westhoek | 34 | 8 | 11 | 15 | 44:66 | 35 |
17
|
Βέτερεν | 34 | 9 | 8 | 17 | 41:67 | 35 |
18
|
Erpe-Mere United | 34 | 2 | 3 | 29 | 23:93 | 9 |