Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Σπάρτα Πράγας Β' (3-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-2-3-1
Σχηματισμός γραμμών
68.2 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Matyas Vagner | G | 20 | ||
21 | Denis Vala | D | 23 | ||
20 | Denis Halinsky | M | 20 | ||
10 | Jakub Křišťan | M | 21 | ||
3 | Stefan Vilotic | D | 24 | 0,1M+ | |
7 | Tomas Rigo | M | 21 | ||
23 | Jan Suchan | M | 27 | 0,2M+ | |
25 | Michael Junior Ugwu | F | 24 | 0,2M+ | |
16 | Tomas Smejkal | M | 25 | ||
6 | Solomon John | F | 22 | ||
27 | Antonin Svoboda | F | 21 | ||
Υποκατάστατο | |||||
29 | Marek Kolar | G | 24 | 0,0M+ | |
18 | Ladislav Janda | M | 34 | 0,2M+ | |
24 | Roan Nogha | M | 18 | ||
14 | Chisom Onije | M | 21 | ||
8 | Filip Simecek | M | |||
26 | Erik Biegon | F | |||
5 | Aliou Diao |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-4-2-1
Σχηματισμός γραμμών
20 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Milan Heča | G | 32 | 1,2M+ | |
5 | Dimitrije Kamenović | D | 23 | 0,4M+ | |
35 | Ondrej Kukucka | 18 | |||
24 | Dalibor Vecerka | D | 20 | ||
18 | Lukas Vana | M | |||
8 | Tomas Jonas | D | 21 | ||
15 | Daniel Kastanek | M | 19 | ||
9 | Adam Goljan | M | 22 | ||
33 | Amath Cisse | ||||
7 | Maxmilian Lehocky | M | 19 | ||
17 | Tomas Schanelec | M | 20 | ||
Υποκατάστατο | |||||
44 | Filip Nalezinek | G | 18 | ||
3 | Petr Hodous | D | |||
14 | Daniel Horak | D | 23 | ||
21 | Martin Ambler | M | 21 | ||
10 | Filip Gedeon | M | 20 | ||
23 | Nelson Okeke | M | 19 | ||
11 | Ondřej Novotný | F | 25 | 0,2M+ |
Εκδηλώσεις: Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ
FNL | |||
Γύρος 3 | |||
2024-07-31 | Βισκόβ - Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-27 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Κρούντιμ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-19 | Οπάβα - Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-13 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Ζάπι | - | |
2024-07-06 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Μας Ταμπόρσκο | - | |
2024-06-29 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Τέπλιτσε | 0 - 2 | |
FNL | |||
Γύρος 30 | |||
2024-05-25 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Μπρνο | 2 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-19 | Σπάρτα Πράγας Β' - Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ | 2 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-12 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Μας Ταμπόρσκο | 2 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-08 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Σίγκμα Όλομουτς Β΄ | 0 - 3 |
Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Σπάρτα Πράγας Β'
Τσεχία, FNL, αγώνα Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Σπάρτα Πράγας Β', ώρα έναρξης 2023-03-11 13:30:00 διεθνής ώρα.
Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ και Σπάρτα Πράγας Β' συμμετέχει στο πρωτάθλημα FNL, Τσεχία.
Επικεφαλής Διαιτητής - Lukas Nehasil. Λογιστική για κίτρινες και κόκκινες κάρτες: Lukas Nehasil έπαιξε 24 αγώνες, σημείωσε 87 κίτρινες κάρτες και 1 κόκκινες.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Σπάρτα Πράγας Β'
FNL | |||
Γύρος 4 | |||
2024-08-04 | Οπάβα - Σπάρτα Πράγας Β' | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-07-31 | Σπάρτα Πράγας Β' - Βισοκίνα Τζιχλάβα | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-27 | Σλάβια Πράγας Β' - Σπάρτα Πράγας Β' | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-20 | Σπάρτα Πράγας Β' - Baník Ostrava B | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-06 | Χράντετς Κράλοβε - Σπάρτα Πράγας Β' | - | |
FNL | |||
Γύρος 30 | |||
2024-05-25 | Ντούκλα Πράγας - Σπάρτα Πράγας Β' | 6 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-19 | Σπάρτα Πράγας Β' - Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ | 2 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-13 | Σίγκμα Όλομουτς Β΄ - Σπάρτα Πράγας Β' | 3 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-08 | Σπάρτα Πράγας Β' - Λίσεν | 1 - 3 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-04 | Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ - Σπάρτα Πράγας Β' | 3 - 3 |
Βαθμολογίες
FNL 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | Γκολ | Πόν | L |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καρβίνα | 30 | 17 | 8 | 58:37 | 56 |
2
|
Βισκόβ | 30 | 14 | 6 | 45:29 | 52 |
3
|
Πρίμπραμ | 30 | 14 | 7 | 48:32 | 51 |
4
|
Ντούκλα Πράγας | 30 | 14 | 11 | 51:45 | 47 |
5
|
Λίσεν | 30 | 13 | 10 | 38:27 | 46 |
6
|
Βαρνσντόρφ | 30 | 12 | 11 | 54:46 | 43 |
7
|
Μας Ταμπόρσκο | 30 | 11 | 10 | 39:43 | 42 |
8
|
Κρούντιμ | 30 | 8 | 7 | 32:32 | 39 |
9
|
Σίγκμα Όλομουτς Β΄ | 30 | 10 | 11 | 41:46 | 39 |
10
|
Σπάρτα Πράγας Β' | 30 | 11 | 13 | 32:39 | 39 |
11
|
Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ | 30 | 11 | 14 | 54:49 | 38 |
12
|
Προστέζοφ | 30 | 9 | 12 | 39:57 | 36 |
13
|
Οπάβα | 30 | 8 | 12 | 26:29 | 34 |
14
|
Βισοκίνα Τζιχλάβα | 30 | 9 | 14 | 37:51 | 34 |
15
|
Σλάβια Πράγας Β' | 30 | 8 | 14 | 42:56 | 32 |
16
|
Φούτμπολ Τρίνετς | 30 | 6 | 15 | 30:48 | 27 |
Διαιτητής
Lukas Nehasil
24
Σύνολο παιχνιδιών
3.63
Μέσος όρος ανά αγώνα
0.21
Μέσος όρος ανά αγώνα