CF S. Félix Marinha - Ramaldense FC (6-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: CF S. Félix Marinha
A.F. Porto I Divisão | |||
Γύρος 1 | |||
2024-09-08 | CF S. Félix Marinha - CF Serzedo | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-05-26 | Rio Ave B - CF S. Félix Marinha | 4 - 4 | |
Γύρος 13 | |||
2024-05-19 | CF S. Félix Marinha - CR Ataense | 2 - 2 | |
Γύρος 12 | |||
2024-05-12 | Custóias FC - CF S. Félix Marinha | 2 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-04-28 | CF S. Félix Marinha - União Sport Clube Baltar | 3 - 4 | |
Γύρος 10 | |||
2024-04-21 | FC Perafita - CF S. Félix Marinha | 2 - 2 |
CF S. Félix Marinha - Ramaldense FC
Portugal Amateur, A.F. Porto I Divisão Série 1, αγώνα CF S. Félix Marinha - Ramaldense FC, ώρα έναρξης 2023-03-26 14:30:02 διεθνής ώρα.
CF S. Félix Marinha και Ramaldense FC συμμετέχει στο πρωτάθλημα A.F. Porto I Divisão Série 1, Portugal Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ramaldense FC
A.F. Porto 2ª Divisão | |||
Γύρος 5 | |||
2024-10-13 | Águias Sport de Gaia - Ramaldense FC | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-10-06 | SC Senhora da Hora - Ramaldense FC | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-29 | Ramaldense FC - AC Gervide | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-22 | FC Infesta B - Ramaldense FC | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-15 | Ramaldense FC - Mocidade Sangemil AC | - | |
A.F. Porto I Divisão Série 1 | |||
Γύρος 26 | |||
2023-04-16 | Ramaldense FC - FC Perafita | 1 - 1 | |
Γύρος 23 | |||
2023-03-26 | CF S. Félix Marinha - Ramaldense FC | 6 - 2 | |
Γύρος 22 | |||
2023-03-18 | Ramaldense FC - União Sport Clube Baltar | 1 - 2 | |
Γύρος 21 | |||
2023-03-05 | Leixões B - Ramaldense FC | 4 - 2 | |
Γύρος 20 | |||
2023-02-26 | Ramaldense FC - ISC Sobreirense | 2 - 1 |
Βαθμολογίες
A.F. Porto I Divisão Série 1 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leixões B | 30 | 20 | 4 | 6 | 73:32 | 64 |
2
|
ADR Pasteleira | 30 | 19 | 4 | 7 | 68:23 | 61 |
3
|
União Sport Clube Baltar | 30 | 17 | 8 | 5 | 54:31 | 59 |
4
|
CF S. Félix Marinha | 30 | 17 | 4 | 9 | 48:29 | 55 |
5
|
CF Vandoma | 30 | 15 | 7 | 8 | 49:30 | 52 |
6
|
Cête | 30 | 15 | 7 | 8 | 54:38 | 52 |
7
|
GD Águas Santas | 30 | 14 | 9 | 7 | 48:36 | 51 |
8
|
FC Parada | 30 | 12 | 8 | 10 | 41:36 | 44 |
9
|
Gulpilhares FC | 30 | 12 | 5 | 13 | 42:42 | 41 |
10
|
Os Lusitanos FCSC | 30 | 12 | 4 | 14 | 43:48 | 40 |
11
|
ISC Sobreirense | 30 | 9 | 5 | 16 | 36:50 | 32 |
12
|
CD Portugal | 30 | 9 | 4 | 17 | 46:72 | 31 |
13
|
Melres DC | 30 | 7 | 9 | 14 | 28:50 | 30 |
14
|
FC Perafita | 30 | 6 | 11 | 13 | 38:49 | 29 |
15
|
Ramaldense FC | 30 | 5 | 5 | 20 | 30:72 | 20 |
16
|
CD Torrão | 30 | 2 | 4 | 24 | 23:83 | 10 |