União Sport Clube Baltar - Leixões B (2-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: União Sport Clube Baltar
A.F. Porto I Divisão | |||
Γύρος 1 | |||
2024-09-08 | União Sport Clube Baltar - CF Vandoma | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-05-25 | União Sport Clube Baltar - Melres DC | 3 - 0 | |
Γύρος 13 | |||
2024-05-19 | FC Perafita - União Sport Clube Baltar | 6 - 2 | |
Γύρος 12 | |||
2024-05-12 | União Sport Clube Baltar - AC Bougadense | 0 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-04-28 | CF S. Félix Marinha - União Sport Clube Baltar | 3 - 4 | |
Γύρος 10 | |||
2024-04-21 | União Sport Clube Baltar - Rio Ave B | 1 - 4 |
União Sport Clube Baltar - Leixões B
Portugal Amateur, A.F. Porto I Divisão Série 1, αγώνα União Sport Clube Baltar - Leixões B, ώρα έναρξης 2023-03-26 14:30:28 διεθνής ώρα.
União Sport Clube Baltar και Leixões B συμμετέχει στο πρωτάθλημα A.F. Porto I Divisão Série 1, Portugal Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Leixões B
A.F. Porto Campeonato Pró-Nacional | |||
Γύρος 6 | |||
2024-10-06 | Βαλαντάρες - Leixões B | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-29 | Leixões B - UD Sousense | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-22 | Ermesinde SC 1936 - Leixões B | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-15 | Leixões B - FC Vilarinho | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | Oliveira do Douro - Leixões B | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-01 | Leixões B - Aparecida FC | 1 - 4 | |
A.F. Porto II Divisão Serie 1 | |||
Γύρος 6 | |||
2024-05-30 | Leixões B - Aparecida FC | 3 - 2 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-26 | Leixões B - FC Termas de São Vicente | 4 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-19 | União Nogueirense FC - Leixões B | 3 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-12 | Aparecida FC - Leixões B | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
A.F. Porto I Divisão Série 1 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leixões B | 30 | 20 | 4 | 6 | 73:32 | 64 |
2
|
ADR Pasteleira | 30 | 19 | 4 | 7 | 68:23 | 61 |
3
|
União Sport Clube Baltar | 30 | 17 | 8 | 5 | 54:31 | 59 |
4
|
CF S. Félix Marinha | 30 | 17 | 4 | 9 | 48:29 | 55 |
5
|
CF Vandoma | 30 | 15 | 7 | 8 | 49:30 | 52 |
6
|
Cête | 30 | 15 | 7 | 8 | 54:38 | 52 |
7
|
GD Águas Santas | 30 | 14 | 9 | 7 | 48:36 | 51 |
8
|
FC Parada | 30 | 12 | 8 | 10 | 41:36 | 44 |
9
|
Gulpilhares FC | 30 | 12 | 5 | 13 | 42:42 | 41 |
10
|
Os Lusitanos FCSC | 30 | 12 | 4 | 14 | 43:48 | 40 |
11
|
ISC Sobreirense | 30 | 9 | 5 | 16 | 36:50 | 32 |
12
|
CD Portugal | 30 | 9 | 4 | 17 | 46:72 | 31 |
13
|
Melres DC | 30 | 7 | 9 | 14 | 28:50 | 30 |
14
|
FC Perafita | 30 | 6 | 11 | 13 | 38:49 | 29 |
15
|
Ramaldense FC | 30 | 5 | 5 | 20 | 30:72 | 20 |
16
|
CD Torrão | 30 | 2 | 4 | 24 | 23:83 | 10 |