Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-2-3-1
Σχηματισμός γραμμών
63.6 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
34 | Antonin Kinsky | G | 20 | ||
5 | Pavol Ilko | D | 30 | 0,2M+ | |
27 | Musa Ramathan | D | 19 | ||
19 | David Nemecek | D | 28 | ||
4 | Jaromir Srubek | M | 23 | ||
15 | Lukas Lahodny | M | 28 | ||
18 | Barnabas Lacik | M | 21 | ||
12 | Bienvenue Kanakimana | F | 23 | 0,1M+ | |
7 | Cheick Souare | M | 21 | ||
11 | Fahad Bayo | F | 25 | ||
24 | Alexis Alégué | F | 26 | 0,3M+ | |
Υποκατάστατο | |||||
1 | Filip Jicha | G | 25 | 0,0M+ | |
8 | Jan Fulnek | D | 21 | ||
16 | Golden Mafwenta | D | |||
21 | Frantisek Matys | D | 20 | ||
3 | Filip Stepanek | D | 23 | ||
9 | Tomas Cabadaj | M | 26 | 0,1M+ | |
23 | David Krska | M | 29 |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
5-3-2
Σχηματισμός γραμμών
97.2 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Filip Rada | G | 39 | 0,2M+ | |
26 | Jakub Barac | M | 27 | 0,2M+ | |
6 | Roman Holiš | M | 25 | 0,1M+ | |
14 | Daniel Krch | D | 31 | 0,3M+ | |
7 | Jan Peterka | M | 33 | 0,2M+ | |
20 | Jiří Hrubeš | F | |||
39 | Daniel Kozma | M | 28 | 0,2M+ | |
21 | Filip Spatenka | F | |||
23 | David Kozel | M | 21 | ||
10 | Pavel Moulis | F | 32 | 0,3M+ | |
22 | Luke Matejka | F | 25 | ||
Υποκατάστατο | |||||
30 | Jan Stovicek | G | 24 | 0,0M+ | |
5 | Jiri Piroch | D | 28 | 0,2M+ | |
28 | Lukas Buchvaldek | M | 27 | 0,2M+ | |
8 | Filip Havelka | M | 25 | 0,5M+ | |
27 | Michal Zapletal | M | 25 | 0,1M+ | |
9 | Marek Cervenka | F | 30 | 0,2M+ | |
15 | Stepan Sebrle | F | 21 |
Εκδηλώσεις: Βισκόβ
FNL | |||
Γύρος 3 | |||
2024-07-31 | Βισκόβ - Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-27 | Βισοκίνα Τζιχλάβα - Βισκόβ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-20 | Βισκόβ - Προστέζοφ | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-06 | Ντουνάσκα Στρέντα - Βισκόβ | - | |
2024-07-03 | Σκαλίτσα - Βισκόβ | - | |
2024-06-29 | Φαστάβ Ζλιν - Βισκόβ | 1 - 1 | |
1. Liga | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | Καρβίνα - Βισκόβ | 1 - 0 | |
2024-05-30 | Βισκόβ - Καρβίνα | 0 - 1 | |
FNL | |||
Γύρος 30 | |||
2024-05-25 | Πρίμπραμ - Βισκόβ | 2 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-19 | Βισκόβ - Λίσεν | 0 - 0 |
Βισκόβ - Ντούκλα Πράγας
Τσεχία, FNL, αγώνα Βισκόβ - Ντούκλα Πράγας, ώρα έναρξης 2023-04-01 08:15:00 διεθνής ώρα.
Βισκόβ και Ντούκλα Πράγας συμμετέχει στο πρωτάθλημα FNL, Τσεχία.
Επικεφαλής Διαιτητής - Michal Krepsky. Λογιστική για κίτρινες και κόκκινες κάρτες: Michal Krepsky έπαιξε 28 αγώνες, σημείωσε 112 κίτρινες κάρτες και 2 κόκκινες.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ντούκλα Πράγας
1. Liga | |||
Γύρος 3 | |||
2024-08-02 | Σπάρτα Πράγας - Ντούκλα Πράγας | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-27 | Ντούκλα Πράγας - Μποέμιανς Πράγας | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-20 | Ντούκλα Πράγας - Βικτόρια Πλζεν | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-06 | Κρούντιμ - Ντούκλα Πράγας | - | |
2024-07-03 | Παρντούμπιτσε - Ντούκλα Πράγας | - | |
2024-06-29 | Ντούκλα Πράγας - Ντούκλα Μπάνκσα Μπίστρικα | 1 - 0 | |
2024-06-22 | Ντούκλα Πράγας - Μας Ταμπόρσκο | 3 - 1 | |
FNL | |||
Γύρος 30 | |||
2024-05-25 | Ντούκλα Πράγας - Σπάρτα Πράγας Β' | 6 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-19 | Μας Ταμπόρσκο - Ντούκλα Πράγας | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-12 | Ντούκλα Πράγας - Προστέζοφ | 3 - 2 |
Βαθμολογίες
FNL 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | Γκολ | Πόν | L |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καρβίνα | 30 | 17 | 8 | 58:37 | 56 |
2
|
Βισκόβ | 30 | 14 | 6 | 45:29 | 52 |
3
|
Πρίμπραμ | 30 | 14 | 7 | 48:32 | 51 |
4
|
Ντούκλα Πράγας | 30 | 14 | 11 | 51:45 | 47 |
5
|
Λίσεν | 30 | 13 | 10 | 38:27 | 46 |
6
|
Βαρνσντόρφ | 30 | 12 | 11 | 54:46 | 43 |
7
|
Μας Ταμπόρσκο | 30 | 11 | 10 | 39:43 | 42 |
8
|
Κρούντιμ | 30 | 8 | 7 | 32:32 | 39 |
9
|
Σίγκμα Όλομουτς Β΄ | 30 | 10 | 11 | 41:46 | 39 |
10
|
Σπάρτα Πράγας Β' | 30 | 11 | 13 | 32:39 | 39 |
11
|
Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ | 30 | 11 | 14 | 54:49 | 38 |
12
|
Προστέζοφ | 30 | 9 | 12 | 39:57 | 36 |
13
|
Οπάβα | 30 | 8 | 12 | 26:29 | 34 |
14
|
Βισοκίνα Τζιχλάβα | 30 | 9 | 14 | 37:51 | 34 |
15
|
Σλάβια Πράγας Β' | 30 | 8 | 14 | 42:56 | 32 |
16
|
Φούτμπολ Τρίνετς | 30 | 6 | 15 | 30:48 | 27 |
Διαιτητής
Michal Krepsky
28
Σύνολο παιχνιδιών
4
Μέσος όρος ανά αγώνα
0.25
Μέσος όρος ανά αγώνα