Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-3-3
Σχηματισμός γραμμών
51.4
Συνολική βαθμολογία παικτών
82.5 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Oskar Snorre Olsen | G | 24 | 0,1M+ | |
15 | Maximilian Sauer | D | 29 | 0,5M+ | 51.9 |
4 | Nemanja Cavnić | D | 28 | 0,2M+ | |
2 | Charlie Weberg | D | 25 | 0,2M+ | |
6 | Andreas Bengtsson | D | 27 | 0,1M+ | 50.7 |
8 | Leo Walta | M | 20 | ||
13 | William Madsen | F | |||
7 | Mike Jensen | M | 35 | 1,1M+ | 51.5 |
18 | Jacob Trenskow | M | 22 | ||
9 | Yousef Salech | F | 20 | ||
17 | Zean Dalügge | F | 20 | ||
Υποκατάστατο | |||||
12 | Frederik Mehder | G | 26 | ||
24 | Casper Jorgensen | M | 19 | ||
22 | Janus Seehusen | M | 18 | ||
27 | Niklas Jakobsen | M | |||
14 | Jubril Adedeji | F | 23 | ||
19 | Abdul Arshad | F |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-5-1
Σχηματισμός γραμμών
48.9
Συνολική βαθμολογία παικτών
72.2 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
26 | Jonas Dakir | G | 26 | 0,2M+ | |
18 | Simon Sharif | D | |||
2 | Danilo Babovic | D | |||
7 | Jonathan Witt | D | |||
15 | Mads Hoyer Julo | ||||
68 | Youssef Dhaflaoui | F | 19 | ||
14 | Devrim Sahin | M | 22 | ||
6 | Marinus Grandt | M | |||
12 | Nicklas Schmidt | M | 25 | ||
13 | Matin Al-Atlassi | M | |||
9 | Frederik Christensen | F | 20 | ||
Υποκατάστατο | |||||
1 | Ovays Azizi | G | |||
5 | Lucas Böje-Larsen | D | 20 | ||
27 | Filip Panjeskovic | D | 20 | ||
3 | Nicolai Hansen | D | |||
23 | Rasmus Minor | D | 35 | 0,3M+ | 48.9 |
21 | Hamid El Idrissi | M | 20 | ||
17 | Jonas Helwiig Hemmingshoj | F | |||
19 | Johannes Houborg | F | |||
22 | Essam Salamoun | F | 24 | 0,1M+ |
Εκδηλώσεις: Κόγκε
1st Division | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-16 | Χιλερόντ - Κόγκε | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-11 | Κόγκε - Χόρσενς | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-02 | Χόμπρο - Κόγκε | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-26 | Κόγκε - Οντένσε | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-19 | Χβιντόβρε - Κόγκε | - | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-01 | Χόρσενς - Κόγκε | 1 - 1 | |
Γύρος 31 | |||
2024-05-26 | Κόγκε - Νάεστβεντ | 1 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-20 | Κόγκε - Χέλσινγκορ | 3 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-10 | Β93 Κοπεγχάγη - Κόγκε | 7 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-05 | Κόγκε - Χιλερόντ | 1 - 1 |
Κόγκε - Χιλερόντ
Δανία, 1st Division, αγώνα Κόγκε - Χιλερόντ, ώρα έναρξης 2023-04-23 11:00:00 διεθνής ώρα.
Κόγκε και Χιλερόντ συμμετέχει στο πρωτάθλημα 1st Division, Δανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Χιλερόντ
1st Division | |||
Γύρος 4 | |||
2024-08-10 | Οντένσε - Χιλερόντ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-02 | Χιλερόντ - Ροσκίντλε | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-26 | Χόρσενς - Χιλερόντ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-21 | Χιλερόντ - Χόμπρο | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-10 | Λίνγκμπι - Χιλερόντ | - | |
1st Division | |||
Γύρος 32 | |||
2024-06-01 | Β93 Κοπεγχάγη - Χιλερόντ | 1 - 3 | |
Γύρος 31 | |||
2024-05-24 | Χιλερόντ - Χόρσενς | 2 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-20 | Νάεστβεντ - Χιλερόντ | 1 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-10 | Χιλερόντ - Χέλσινγκορ | 3 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-05 | Κόγκε - Χιλερόντ | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
1. Division 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βέιλε | 22 | 16 | 2 | 4 | 47:20 | 50 |
2
|
Χβιντόβρε | 22 | 13 | 5 | 4 | 50:28 | 44 |
3
|
Χέλσινγκορ | 22 | 12 | 1 | 9 | 32:35 | 37 |
4
|
Σοντερίσκε | 22 | 10 | 5 | 7 | 41:29 | 35 |
5
|
Βεντσάισελ | 22 | 10 | 3 | 9 | 35:31 | 33 |
6
|
Νάεστβεντ | 22 | 8 | 8 | 6 | 32:26 | 32 |
7
|
Χιλερόντ | 22 | 9 | 4 | 9 | 29:35 | 31 |
8
|
Κόγκε | 22 | 7 | 4 | 11 | 29:33 | 25 |
9
|
Χόμπρο | 22 | 5 | 8 | 9 | 19:30 | 23 |
10
|
Φρέμαντ Αμάγκερ | 22 | 7 | 2 | 13 | 26:44 | 23 |
11
|
Φρεντερίτσια | 22 | 6 | 3 | 13 | 29:40 | 21 |
12
|
Νίκομπινγκ | 22 | 4 | 5 | 13 | 26:44 | 17 |
1. Division 22/23, Relegation Round: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Φρεντερίτσια | 32 | 13 | 6 | 13 | 56:48 | 45 |
2
|
Κόγκε | 32 | 13 | 5 | 14 | 50:51 | 44 |
3
|
Χιλερόντ | 32 | 12 | 5 | 15 | 37:51 | 41 |
4
|
Χόμπρο | 32 | 9 | 11 | 12 | 33:42 | 38 |
5
|
Φρέμαντ Αμάγκερ | 32 | 10 | 4 | 18 | 38:60 | 34 |
6
|
Νίκομπινγκ | 32 | 6 | 5 | 21 | 43:73 | 23 |
1. Division 22/23, Promotion Round: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βέιλε | 32 | 20 | 7 | 5 | 61:30 | 67 |
2
|
Χβιντόβρε | 32 | 17 | 7 | 8 | 65:41 | 58 |
3
|
Σοντερίσκε | 32 | 16 | 8 | 8 | 60:45 | 56 |
4
|
Βεντσάισελ | 32 | 13 | 7 | 12 | 48:43 | 46 |
5
|
Νάεστβεντ | 32 | 11 | 10 | 11 | 50:48 | 43 |
6
|
Χέλσινγκορ | 32 | 13 | 3 | 16 | 47:56 | 42 |