SD Ponferradina B - Αραντίνα (2-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: SD Ponferradina B
Tercera Division, Group 8 | |||
Γύρος 34 | |||
2024-05-11 | SD Ponferradina B - Αλμαζάν | 1 - 3 | |
Γύρος 33 | |||
2024-05-05 | Salamanca UDS - SD Ponferradina B | 3 - 0 | |
Γύρος 32 | |||
2024-05-01 | SD Ponferradina B - CD Villaralbo | 1 - 2 | |
Γύρος 31 | |||
2024-04-27 | Ρεάλ Αβίλα - SD Ponferradina B | 2 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-20 | SD Ponferradina B - Ατλέτικο Μπεμπίμπρε | 0 - 0 |
SD Ponferradina B - Αραντίνα
Ισπανία - Ερασιτεχνικό, Tercera Division, Group 8, αγώνα SD Ponferradina B - Αραντίνα, ώρα έναρξης 2023-04-23 15:00:00 διεθνής ώρα.
SD Ponferradina B και Αραντίνα συμμετέχει στο πρωτάθλημα Tercera Division, Group 8, Ισπανία - Ερασιτεχνικό.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Αραντίνα
Segunda División B | |||
Γύρος 34 | |||
2024-05-05 | Ζαμόρα - Αραντίνα | 4 - 1 | |
Γύρος 33 | |||
2024-04-28 | Αραντίνα - Μαρίνο Λουάνκο | 2 - 1 | |
Γύρος 32 | |||
2024-04-21 | Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' - Αραντίνα | 2 - 4 | |
Γύρος 31 | |||
2024-04-13 | Αραντίνα - Ρεάλ Αβίλες | 2 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-07 | Ρεάλ Οβιέντο - Αραντίνα | 0 - 1 |
Βαθμολογίες
Tercera RFEF 22/23, Group 8: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αραντίνα | 30 | 19 | 11 | 0 | 55:18 | 68 |
2
|
Ατλέτικο Αστόργκα | 30 | 18 | 7 | 5 | 54:27 | 61 |
3
|
Salamanca UDS | 30 | 16 | 5 | 9 | 38:26 | 53 |
4
|
Ρεάλ Αβίλα | 30 | 13 | 11 | 6 | 40:26 | 50 |
5
|
Ατλέντικο Τορντεσόλλας | 30 | 14 | 8 | 8 | 30:24 | 50 |
6
|
Αλμαζάν | 30 | 13 | 8 | 9 | 36:32 | 47 |
7
|
Βίργκεν Ντελ Καμίνο | 30 | 13 | 6 | 11 | 36:33 | 45 |
8
|
SD Ponferradina B | 30 | 10 | 9 | 11 | 37:32 | 39 |
9
|
CD Mirandes B | 30 | 10 | 8 | 12 | 41:38 | 38 |
10
|
Ατλέτικο Μπεμπίμπρε | 30 | 9 | 8 | 13 | 35:40 | 35 |
11
|
Μπεσερίλ | 30 | 10 | 5 | 15 | 34:46 | 35 |
12
|
Παλέντσια | 30 | 10 | 4 | 16 | 42:42 | 34 |
13
|
Τζούπιτερ Λεόνς | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:33 | 33 |
14
|
Σάντα Μάρτα | 30 | 7 | 7 | 16 | 31:59 | 28 |
15
|
Unami CP | 30 | 6 | 6 | 18 | 20:52 | 24 |
16
|
Νουμάνθια | 30 | 4 | 8 | 18 | 28:51 | 20 |