Inhulets Petrove U19 - Ντνίπρο (1-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Inhulets Petrove U19
U19 | |||
Γύρος 30 | |||
2023-06-03 | Βέρες Ριβνέ - Inhulets Petrove U19 | 1 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2023-05-28 | Λβιβ - Inhulets Petrove U19 | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2023-05-24 | Inhulets Petrove U19 - Metalist 1925 U19 | 1 - 3 | |
Γύρος 27 | |||
2023-05-19 | Ζόργια Λούγκανσκ - Inhulets Petrove U19 | 6 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2023-05-12 | Inhulets Petrove U19 - Σαχτάρ Ντόνετσκ | 0 - 3 |
Inhulets Petrove U19 - Ντνίπρο
Ουκρανία, U19, αγώνα Inhulets Petrove U19 - Ντνίπρο, ώρα έναρξης 2023-04-28 10:00:00 διεθνής ώρα.
Inhulets Petrove U19 και Ντνίπρο συμμετέχει στο πρωτάθλημα U19, Ουκρανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ντνίπρο
U19 | |||
Γύρος 30 | |||
2024-05-24 | Τσερνομόρεστ Οντέσσα - Ντνίπρο | 0 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-18 | Ντνίπρο - Σαχτάρ Ντόνετσκ | 0 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-11 | Ολεκσάντρια - Ντνίπρο | 0 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-04 | Ντνίπρο - FC Kryvbas Kriviy Rih U19 | 1 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-04-26 | Ντνίπρο - Ντιναμό Κίεβ | 1 - 6 |
Βαθμολογίες
U19 Championship 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rukh Lviv U19 | 30 | 26 | 4 | 0 | 91:17 | 82 |
2
|
Ντιναμό Κίεβ | 30 | 23 | 5 | 2 | 72:21 | 74 |
3
|
Σαχτάρ Ντόνετσκ | 30 | 21 | 6 | 3 | 70:19 | 69 |
4
|
Ολεκσάντρια | 30 | 18 | 5 | 7 | 58:26 | 59 |
5
|
Βόρσκλα Πόλταβα | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:39 | 45 |
6
|
Κόλος Κοβαλίβκα | 30 | 11 | 10 | 9 | 40:36 | 43 |
7
|
Ντνίπρο | 30 | 12 | 5 | 13 | 41:46 | 41 |
8
|
Λβιβ | 30 | 9 | 10 | 11 | 31:35 | 37 |
9
|
Metalist Kharkiv U19 | 30 | 10 | 7 | 13 | 42:69 | 37 |
10
|
Ζόργια Λούγκανσκ | 29 | 10 | 5 | 14 | 48:53 | 35 |
11
|
Βέρες Ριβνέ | 29 | 9 | 7 | 13 | 35:44 | 34 |
12
|
FC Kryvbas Kriviy Rih U19 | 30 | 8 | 7 | 15 | 29:55 | 31 |
13
|
Metalist 1925 U19 | 29 | 8 | 4 | 17 | 38:50 | 28 |
14
|
Τσερνομόρεστ Οντέσσα | 30 | 6 | 7 | 17 | 28:55 | 25 |
15
|
Inhulets Petrove U19 | 29 | 3 | 7 | 19 | 21:72 | 16 |
16
|
FC Minaj U19 | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:78 | 9 |