NK Bratstvo Savska Ves - NK Galeb Oporovec (10-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Bratstvo Savska Ves
2. ŽNL Međimurje - A | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-29 | NK Trnava Goričan - NK Bratstvo Savska Ves | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-21 | NK Bratstvo Savska Ves - NK Polet Pribislavec | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-14 | NK Pušćine - NK Bratstvo Savska Ves | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-07 | NK Bratstvo Savska Ves - NK Hodošan | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-31 | NK Plavi Peklenica - NK Bratstvo Savska Ves | - | |
Kup MNS | |||
Γύρος 6 | |||
2024-08-28 | NK Podturen - NK Bratstvo Savska Ves | 3 - 1 | |
2. ŽNL Međimurje - A | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-24 | NK Bratstvo Savska Ves - NK Strahoninec | 4 - 0 | |
1. ŽNL Međimurje | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-02 | NK Bratstvo Savska Ves - NK Podturen | 3 - 4 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-26 | NK Sloga Štrigova - NK Bratstvo Savska Ves | 3 - 1 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-18 | NK Bratstvo Savska Ves - NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec | 0 - 3 |
NK Bratstvo Savska Ves - NK Galeb Oporovec
Croatia Amateur, 1. ŽNL Međimurje, αγώνα NK Bratstvo Savska Ves - NK Galeb Oporovec, ώρα έναρξης 2023-04-29 15:00:00 διεθνής ώρα.
NK Bratstvo Savska Ves και NK Galeb Oporovec συμμετέχει στο πρωτάθλημα 1. ŽNL Međimurje, Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Galeb Oporovec
Kup MNS | |||
Γύρος 32 | |||
2024-08-11 | NK Galeb Oporovec - NK Hodošan | 1 - 10 | |
1. ŽNL Međimurje | |||
Γύρος 30 | |||
2023-06-18 | NK BSK Belica - NK Galeb Oporovec | 5 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2023-06-11 | NK Galeb Oporovec - NK Centrometal Macinec | 0 - 4 | |
Γύρος 28 | |||
2023-06-04 | NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec - NK Galeb Oporovec | 9 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2023-05-28 | NK Galeb Oporovec - NK Draškovec | 0 - 5 |
Βαθμολογίες
Međimurska Premier NL 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Graničar Kotoriba | 30 | 19 | 6 | 5 | 84:45 | 63 |
2
|
NK Podturen | 30 | 16 | 8 | 6 | 74:45 | 56 |
3
|
NK Bratstvo Savska Ves | 30 | 14 | 9 | 7 | 82:64 | 51 |
4
|
NK Dinamo Palovec | 30 | 15 | 6 | 9 | 69:54 | 51 |
5
|
NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec | 30 | 15 | 5 | 10 | 69:49 | 50 |
6
|
NK Mladost Sveta Marija | 30 | 14 | 6 | 10 | 58:51 | 48 |
7
|
NK Jedinstvo Gornji Mihaljevec | 30 | 13 | 6 | 11 | 60:49 | 45 |
8
|
Νεντελίσε | 30 | 12 | 7 | 11 | 53:44 | 43 |
9
|
NK Centrometal Macinec | 30 | 12 | 7 | 11 | 42:47 | 43 |
10
|
NK Sloga Štrigova | 30 | 10 | 12 | 8 | 58:41 | 42 |
11
|
NK Mladost KOMET Prelog | 30 | 11 | 7 | 12 | 44:50 | 40 |
12
|
NK BSK Belica | 30 | 11 | 6 | 13 | 47:41 | 39 |
13
|
NK Draškovec | 30 | 10 | 8 | 12 | 54:62 | 38 |
14
|
NK Bratstvo Jurovec | 30 | 9 | 4 | 17 | 52:75 | 31 |
15
|
NK Naprijed Cirkovljan | 30 | 7 | 3 | 20 | 31:61 | 24 |
16
|
NK Galeb Oporovec | 30 | 0 | 4 | 26 | 21:120 | 4 |