Εκδηλώσεις: Λβιβ
U19 | |||
Γύρος 30 | |||
2023-06-02 | Κόλος Κοβαλίβκα - Λβιβ | 1 - 1 | |
Γύρος 17 | |||
2023-05-31 | Ζόργια Λούγκανσκ - Λβιβ | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2023-05-28 | Λβιβ - Inhulets Petrove U19 | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2023-05-24 | Λβιβ - Τσερνομόρεστ Οντέσσα | 2 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2023-05-20 | Rukh Lviv U19 - Λβιβ | 2 - 1 |
Λβιβ - Ολεκσάντρια
Ουκρανία, U19, αγώνα Λβιβ - Ολεκσάντρια, ώρα έναρξης 2023-05-02 09:00:00 διεθνής ώρα.
Λβιβ και Ολεκσάντρια συμμετέχει στο πρωτάθλημα U19, Ουκρανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ολεκσάντρια
U19 | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-13 | Obolon Kyiv U19 - Ολεκσάντρια | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-30 | Ολεκσάντρια - Κόλος Κοβαλίβκα | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-23 | Ολεκσάντρια - Σαχτάρ Ντόνετσκ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-16 | Ζόργια Λούγκανσκ - Ολεκσάντρια | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-11 | LNZ Cherkasy U19 - Ολεκσάντρια | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-03 | Ολεκσάντρια - Ντιναμό Κίεβ | 0 - 2 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-24 | Obolon Kyiv U19 - Ολεκσάντρια | 0 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-18 | Βέρες Ριβνέ - Ολεκσάντρια | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-11 | Ολεκσάντρια - Ντνίπρο | 0 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-03 | Ολεκσάντρια - Rukh Lviv U19 | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
U19 Championship 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rukh Lviv U19 | 30 | 26 | 4 | 0 | 91:17 | 82 |
2
|
Ντιναμό Κίεβ | 30 | 23 | 5 | 2 | 72:21 | 74 |
3
|
Σαχτάρ Ντόνετσκ | 30 | 21 | 6 | 3 | 70:19 | 69 |
4
|
Ολεκσάντρια | 30 | 18 | 5 | 7 | 58:26 | 59 |
5
|
Βόρσκλα Πόλταβα | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:39 | 45 |
6
|
Κόλος Κοβαλίβκα | 30 | 11 | 10 | 9 | 40:36 | 43 |
7
|
Ντνίπρο | 30 | 12 | 5 | 13 | 41:46 | 41 |
8
|
Λβιβ | 30 | 9 | 10 | 11 | 31:35 | 37 |
9
|
Metalist Kharkiv U19 | 30 | 10 | 7 | 13 | 42:69 | 37 |
10
|
Ζόργια Λούγκανσκ | 29 | 10 | 5 | 14 | 48:53 | 35 |
11
|
Βέρες Ριβνέ | 29 | 9 | 7 | 13 | 35:44 | 34 |
12
|
FC Kryvbas Kriviy Rih U19 | 30 | 8 | 7 | 15 | 29:55 | 31 |
13
|
Metalist 1925 U19 | 29 | 8 | 4 | 17 | 38:50 | 28 |
14
|
Τσερνομόρεστ Οντέσσα | 30 | 6 | 7 | 17 | 28:55 | 25 |
15
|
Inhulets Petrove U19 | 29 | 3 | 7 | 19 | 21:72 | 16 |
16
|
FC Minaj U19 | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:78 | 9 |