Εκδηλώσεις: Λβιβ
U19 | |||
Γύρος 30 | |||
2023-06-02 | Κόλος Κοβαλίβκα - Λβιβ | 1 - 1 | |
Γύρος 17 | |||
2023-05-31 | Ζόργια Λούγκανσκ - Λβιβ | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2023-05-28 | Λβιβ - Inhulets Petrove U19 | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2023-05-24 | Λβιβ - Τσερνομόρεστ Οντέσσα | 2 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2023-05-20 | Rukh Lviv U19 - Λβιβ | 2 - 1 |
Λβιβ - Βόρσκλα Πόλταβα
Ουκρανία, U19, αγώνα Λβιβ - Βόρσκλα Πόλταβα, ώρα έναρξης 2023-05-13 09:00:00 διεθνής ώρα.
Λβιβ και Βόρσκλα Πόλταβα συμμετέχει στο πρωτάθλημα U19, Ουκρανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Βόρσκλα Πόλταβα
U19 | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-30 | Καρπάτι Λβιλ - Βόρσκλα Πόλταβα | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-23 | Ντιναμό Κίεβ - Βόρσκλα Πόλταβα | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-16 | Βόρσκλα Πόλταβα - Obolon Kyiv U19 | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-09 | Ντνίπρο - Βόρσκλα Πόλταβα | ακυρώθηκε | |
2024-08-08 | FC Livyy Bereh Kyiv - Βόρσκλα Πόλταβα | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-03 | Βόρσκλα Πόλταβα - Σαχτάρ Ντόνετσκ | 0 - 3 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-24 | LNZ Cherkasy U19 - Βόρσκλα Πόλταβα | 0 - 4 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-18 | Βόρσκλα Πόλταβα - Obolon Kyiv U19 | 2 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-10 | Βόρσκλα Πόλταβα - FC Minaj U19 | 3 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-03 | Metalist 1925 U19 - Βόρσκλα Πόλταβα | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
U19 Championship 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rukh Lviv U19 | 30 | 26 | 4 | 0 | 91:17 | 82 |
2
|
Ντιναμό Κίεβ | 30 | 23 | 5 | 2 | 72:21 | 74 |
3
|
Σαχτάρ Ντόνετσκ | 30 | 21 | 6 | 3 | 70:19 | 69 |
4
|
Ολεκσάντρια | 30 | 18 | 5 | 7 | 58:26 | 59 |
5
|
Βόρσκλα Πόλταβα | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:39 | 45 |
6
|
Κόλος Κοβαλίβκα | 30 | 11 | 10 | 9 | 40:36 | 43 |
7
|
Ντνίπρο | 30 | 12 | 5 | 13 | 41:46 | 41 |
8
|
Λβιβ | 30 | 9 | 10 | 11 | 31:35 | 37 |
9
|
Metalist Kharkiv U19 | 30 | 10 | 7 | 13 | 42:69 | 37 |
10
|
Ζόργια Λούγκανσκ | 29 | 10 | 5 | 14 | 48:53 | 35 |
11
|
Βέρες Ριβνέ | 29 | 9 | 7 | 13 | 35:44 | 34 |
12
|
FC Kryvbas Kriviy Rih U19 | 30 | 8 | 7 | 15 | 29:55 | 31 |
13
|
Metalist 1925 U19 | 29 | 8 | 4 | 17 | 38:50 | 28 |
14
|
Τσερνομόρεστ Οντέσσα | 30 | 6 | 7 | 17 | 28:55 | 25 |
15
|
Inhulets Petrove U19 | 29 | 3 | 7 | 19 | 21:72 | 16 |
16
|
FC Minaj U19 | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:78 | 9 |