Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Βισκόβ (0-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-5-1
Σχηματισμός γραμμών
72.5 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Matyas Vagner | G | 20 | ||
28 | Jiří Kulhánek | M | 27 | 0,4M+ | |
20 | Denis Halinsky | M | 20 | ||
25 | Lukas Musil | ||||
4 | Petr Heppner | D | 25 | 0,1M+ | |
16 | Tomas Smejkal | M | 25 | ||
7 | Tomas Rigo | M | 21 | ||
10 | Jakub Křišťan | M | 21 | ||
23 | Jan Suchan | M | 27 | 0,2M+ | |
6 | Solomon John | F | 22 | ||
12 | Filip Horsky | F | 19 | ||
Υποκατάστατο | |||||
29 | Marek Kolar | G | 24 | 0,0M+ | |
3 | Stefan Vilotic | D | 24 | 0,1M+ | |
18 | Ladislav Janda | M | 34 | 0,2M+ | |
24 | Roan Nogha | M | 18 | ||
14 | Chisom Onije | M | 21 | ||
8 | Filip Simecek | M | |||
27 | Antonin Svoboda | F | 21 |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-2-3-1
Σχηματισμός γραμμών
83.6 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
34 | Antonin Kinsky | G | 20 | ||
15 | Lukas Lahodny | M | 28 | ||
16 | Golden Mafwenta | D | |||
48 | Musa Ramathan | D | 19 | ||
19 | David Nemecek | D | 28 | ||
7 | Cheick Souare | M | 21 | ||
4 | Jaromir Srubek | M | 23 | ||
77 | Alexis Alégué | F | 26 | 0,3M+ | |
18 | Barnabas Lacik | M | 21 | ||
12 | Bienvenue Kanakimana | F | 23 | 0,1M+ | |
11 | Fahad Bayo | F | 25 | ||
Υποκατάστατο | |||||
30 | Filip Jicha | G | 25 | 0,0M+ | |
21 | Frantisek Matys | D | 20 | ||
3 | Filip Stepanek | D | 23 | ||
10 | Michal Klesa | M | 40 | ||
23 | David Krska | M | 29 | ||
22 | Ondrej Vintr | M | 26 | 0,2M+ | |
2 | Fandje Toure | F | 20 |
Εκδηλώσεις: Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ
FNL | |||
Γύρος 3 | |||
2024-07-31 | Βισκόβ - Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-27 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Κρούντιμ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-19 | Οπάβα - Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-13 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Ζάπι | - | |
2024-07-06 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Μας Ταμπόρσκο | - | |
2024-06-29 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Τέπλιτσε | 0 - 2 | |
FNL | |||
Γύρος 30 | |||
2024-05-25 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Μπρνο | 2 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-19 | Σπάρτα Πράγας Β' - Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ | 2 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-12 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Μας Ταμπόρσκο | 2 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-08 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Σίγκμα Όλομουτς Β΄ | 0 - 3 |
Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Βισκόβ
Τσεχία, FNL, αγώνα Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Βισκόβ, ώρα έναρξης 2023-05-13 15:00:00 διεθνής ώρα.
Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ και Βισκόβ συμμετέχει στο πρωτάθλημα FNL, Τσεχία.
Επικεφαλής Διαιτητής - Karel Roucek. Λογιστική για κίτρινες και κόκκινες κάρτες: Karel Roucek έπαιξε 27 αγώνες, σημείωσε 107 κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Βισκόβ
FNL | |||
Γύρος 3 | |||
2024-07-31 | Βισκόβ - Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-27 | Βισοκίνα Τζιχλάβα - Βισκόβ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-20 | Βισκόβ - Προστέζοφ | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-06 | Ντουνάσκα Στρέντα - Βισκόβ | - | |
2024-07-03 | Σκαλίτσα - Βισκόβ | - | |
2024-06-29 | Φαστάβ Ζλιν - Βισκόβ | 1 - 1 | |
1. Liga | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | Καρβίνα - Βισκόβ | 1 - 0 | |
2024-05-30 | Βισκόβ - Καρβίνα | 0 - 1 | |
FNL | |||
Γύρος 30 | |||
2024-05-25 | Πρίμπραμ - Βισκόβ | 2 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-19 | Βισκόβ - Λίσεν | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
FNL 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | Γκολ | Πόν | L |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καρβίνα | 30 | 17 | 8 | 58:37 | 56 |
2
|
Βισκόβ | 30 | 14 | 6 | 45:29 | 52 |
3
|
Πρίμπραμ | 30 | 14 | 7 | 48:32 | 51 |
4
|
Ντούκλα Πράγας | 30 | 14 | 11 | 51:45 | 47 |
5
|
Λίσεν | 30 | 13 | 10 | 38:27 | 46 |
6
|
Βαρνσντόρφ | 30 | 12 | 11 | 54:46 | 43 |
7
|
Μας Ταμπόρσκο | 30 | 11 | 10 | 39:43 | 42 |
8
|
Κρούντιμ | 30 | 8 | 7 | 32:32 | 39 |
9
|
Σίγκμα Όλομουτς Β΄ | 30 | 10 | 11 | 41:46 | 39 |
10
|
Σπάρτα Πράγας Β' | 30 | 11 | 13 | 32:39 | 39 |
11
|
Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ | 30 | 11 | 14 | 54:49 | 38 |
12
|
Προστέζοφ | 30 | 9 | 12 | 39:57 | 36 |
13
|
Οπάβα | 30 | 8 | 12 | 26:29 | 34 |
14
|
Βισοκίνα Τζιχλάβα | 30 | 9 | 14 | 37:51 | 34 |
15
|
Σλάβια Πράγας Β' | 30 | 8 | 14 | 42:56 | 32 |
16
|
Φούτμπολ Τρίνετς | 30 | 6 | 15 | 30:48 | 27 |
Διαιτητής
Karel Roucek
27
Σύνολο παιχνιδιών
3.96
Μέσος όρος ανά αγώνα
0.11
Μέσος όρος ανά αγώνα