Ντουντενχόφεν - TuS Kirchberg (2-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ντουντενχόφεν
Verbandsliga Südwest | |||
Γύρος 9 | |||
2024-09-14 | TuS 1886 Marienborn - Ντουντενχόφεν | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-08-31 | FC Basara Mainz - Ντουντενχόφεν | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-25 | Ντουντενχόφεν - VfB Bodenheim | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-21 | Ντουντενχόφεν - TB Jahn Zeiskam 1896 | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-18 | TSV Gau-Odernheim - Ντουντενχόφεν | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-11 | TSG 1846 Bretzenheim - Ντουντενχόφεν | 1 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-03 | Ντουντενχόφεν - TUS 07 Steinbach | 2 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-31 | SV Steinwenden - Ντουντενχόφεν | 2 - 3 | |
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar | |||
Γύρος 38 | |||
2024-05-22 | Ντουντενχόφεν - Πιρμάσενς | 2 - 4 | |
Γύρος 37 | |||
2024-05-18 | Ντουντενχόφεν - Γκονσχάιμ | 1 - 2 |
Ντουντενχόφεν - TuS Kirchberg
Γερμανία - Ερασιτεχνικό, Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar, αγώνα Ντουντενχόφεν - TuS Kirchberg, ώρα έναρξης 2023-05-13 13:30:00 διεθνής ώρα.
Ντουντενχόφεν και TuS Kirchberg συμμετέχει στο πρωτάθλημα Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar, Γερμανία - Ερασιτεχνικό.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: TuS Kirchberg
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar | |||
2024-04-05 | TuS Kirchberg - Σαλμόρχ | 0 - 0 | |
Club Friendly Games | |||
2024-02-23 | Παχέρν - TuS Kirchberg | 2 - 2 | |
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar | |||
Γύρος 12 | |||
2023-05-26 | Έλβερσμπεργκ - TuS Kirchberg | 0 - 4 | |
Γύρος 11 | |||
2023-05-21 | TuS Kirchberg - Μορλάουτερν | 1 - 5 | |
Γύρος 10 | |||
2023-05-13 | Ντουντενχόφεν - TuS Kirchberg | 2 - 0 |
Βαθμολογίες
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 22/23, Group North: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σοτ Μάιντζ | 20 | 14 | 4 | 2 | 58:17 | 46 |
2
|
Κόμπλεντζ | 20 | 14 | 4 | 2 | 42:13 | 46 |
3
|
Ένγκερς | 20 | 13 | 5 | 2 | 45:19 | 44 |
4
|
Γκονσχάιμ | 20 | 12 | 5 | 3 | 47:23 | 41 |
5
|
Κάρμπαχ | 20 | 7 | 7 | 6 | 38:31 | 28 |
6
|
Πρεντερσχάιμ | 20 | 7 | 2 | 11 | 35:35 | 23 |
7
|
TuS Kirchberg | 20 | 5 | 2 | 13 | 26:59 | 17 |
8
|
Αχργουέιλερ 1920 | 20 | 4 | 4 | 12 | 22:42 | 16 |
9
|
2000 Μαλχέιμ-Κάρλιτς | 20 | 4 | 4 | 12 | 22:44 | 16 |
10
|
Αλεμάνια Βάλταλγκεσχιμ | 20 | 4 | 4 | 12 | 23:46 | 16 |
11
|
Σπορτφρέουντε Ισπαχτάλ | 20 | 4 | 3 | 13 | 29:58 | 15 |
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 22/23, Group South: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Πιρμάσενς | 20 | 12 | 4 | 4 | 47:21 | 40 |
2
|
Καϊζερσλάουτερν (Ερ.) | 20 | 12 | 3 | 5 | 46:21 | 39 |
3
|
Μέχτερσχαιμ | 20 | 12 | 3 | 5 | 44:25 | 39 |
4
|
Ντιεφέν | 20 | 11 | 3 | 6 | 49:33 | 36 |
5
|
Αουρσμάχερ | 20 | 10 | 4 | 6 | 44:29 | 34 |
6
|
Αρμίνια Λουντβισχάφεν | 20 | 10 | 4 | 6 | 33:35 | 34 |
7
|
Μορλάουτερν | 20 | 6 | 3 | 11 | 31:45 | 21 |
8
|
Ζαεγκέρσμπουργκ | 20 | 5 | 5 | 10 | 29:49 | 20 |
9
|
Βάισμπαχ | 20 | 4 | 7 | 9 | 29:45 | 19 |
10
|
Ντουντενχόφεν | 20 | 5 | 3 | 12 | 29:38 | 18 |
11
|
Έλβερσμπεργκ | 20 | 2 | 3 | 15 | 19:59 | 9 |
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 22/23, Promotion Round: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σοτ Μάιντζ | 30 | 21 | 7 | 2 | 90:28 | 70 |
2
|
Κόμπλεντζ | 30 | 21 | 6 | 3 | 59:20 | 69 |
3
|
Πιρμάσενς | 30 | 19 | 5 | 6 | 66:34 | 62 |
4
|
Γκονσχάιμ | 30 | 15 | 8 | 7 | 70:38 | 53 |
5
|
Ένγκερς | 30 | 15 | 7 | 8 | 57:36 | 52 |
6
|
Ντιεφέν | 30 | 15 | 4 | 12 | 60:63 | 49 |
7
|
Μέχτερσχαιμ | 30 | 14 | 6 | 10 | 55:46 | 48 |
8
|
Καϊζερσλάουτερν (Ερ.) | 30 | 13 | 7 | 10 | 58:43 | 46 |
9
|
Κάρμπαχ | 30 | 12 | 8 | 10 | 63:47 | 44 |
10
|
Αουρσμάχερ | 30 | 12 | 6 | 12 | 57:52 | 42 |
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 22/23, Relegation Round: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αρμίνια Λουντβισχάφεν | 32 | 15 | 8 | 9 | 63:62 | 53 |
2
|
Πρεντερσχάιμ | 32 | 13 | 6 | 13 | 60:50 | 45 |
3
|
Ντουντενχόφεν | 32 | 13 | 6 | 13 | 50:44 | 45 |
4
|
Μορλάουτερν | 32 | 13 | 5 | 14 | 65:60 | 44 |
5
|
Αλεμάνια Βάλταλγκεσχιμ | 32 | 12 | 8 | 12 | 48:59 | 44 |
6
|
Βάισμπαχ | 32 | 11 | 10 | 11 | 61:59 | 43 |
7
|
Ζαεγκέρσμπουργκ | 32 | 9 | 10 | 13 | 56:67 | 37 |
8
|
Αχργουέιλερ 1920 | 32 | 6 | 7 | 19 | 34:77 | 25 |
9
|
TuS Kirchberg | 32 | 7 | 4 | 21 | 44:89 | 25 |
10
|
Σπορτφρέουντε Ισπαχτάλ | 32 | 6 | 4 | 22 | 50:89 | 22 |
11
|
2000 Μαλχέιμ-Κάρλιτς | 32 | 4 | 8 | 20 | 32:78 | 20 |
12
|
Έλβερσμπεργκ | 32 | 5 | 4 | 23 | 33:90 | 19 |