NK Mladost Košutarica - SNK Nacional Stari Grabovac (2-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Mladost Košutarica
2. ŽNL Novska | |||
Γύρος 18 | |||
2024-06-02 | NK Slavonac Lipovljani - NK Mladost Košutarica | 4 - 1 | |
Γύρος 16 | |||
2024-05-19 | NK Mladost Košutarica - NK Naprijed Krapje | 0 - 4 | |
Γύρος 15 | |||
2024-05-12 | ŠNK Strug Bročice - NK Mladost Košutarica | 3 - 0 | |
Γύρος 14 | |||
2024-05-05 | NK Mladost Košutarica - NK Nafta Kozarice | 2 - 2 | |
Γύρος 13 | |||
2024-04-28 | SNK Sava Puska - NK Mladost Košutarica | 1 - 2 |
NK Mladost Košutarica - SNK Nacional Stari Grabovac
Croatia Amateur, 2. ŽNL Novska, αγώνα NK Mladost Košutarica - SNK Nacional Stari Grabovac, ώρα έναρξης 2023-05-14 13:00:00 διεθνής ώρα.
NK Mladost Košutarica και SNK Nacional Stari Grabovac συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. ŽNL Novska, Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: SNK Nacional Stari Grabovac
1. ŽNL Sisačko-moslavačka | |||
Γύρος 1 | |||
2024-09-01 | NK Jelengrad Gornja Jelenska - SNK Nacional Stari Grabovac | - | |
Γύρος 26 | |||
2024-06-01 | NK Sunjski Sunja - SNK Nacional Stari Grabovac | 1 - 7 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-25 | SNK Nacional Stari Grabovac - NK Sloga Jazavica-Roždanik | 4 - 0 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-18 | NŠK Sokol Velika Ludina - SNK Nacional Stari Grabovac | 4 - 0 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-11 | SNK Nacional Stari Grabovac - NK Metalac Međurić | 5 - 3 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-04 | NK TŠK 1932 - SNK Nacional Stari Grabovac | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
2. ŽNL Novska 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SNK Nacional Stari Grabovac | 16 | 14 | 0 | 2 | 59:11 | 42 |
2
|
NK Mladost Košutarica | 16 | 10 | 2 | 4 | 48:24 | 32 |
3
|
ŠNK Strug Bročice | 16 | 10 | 2 | 4 | 57:35 | 32 |
4
|
NK Slavonac Lipovljani | 16 | 9 | 4 | 3 | 51:21 | 31 |
5
|
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica | 16 | 7 | 3 | 6 | 55:26 | 24 |
6
|
NK Uštica | 16 | 6 | 2 | 8 | 25:44 | 20 |
7
|
NK Naprijed Krapje | 16 | 5 | 2 | 9 | 26:52 | 17 |
8
|
SNK Jasenovac | 16 | 1 | 3 | 12 | 15:54 | 6 |
9
|
SNK Sava Puska | 16 | 0 | 2 | 14 | 12:81 | 1 |
10
|
NK Nafta Kozarice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |