Dynamo Le Moule - J.S. Vieux Habitants (3-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Dynamo Le Moule
Guadeloupe Régionale 1 | |||
Γύρος 30 | |||
2024-05-25 | Siroco Les Abymes - Dynamo Le Moule | 1 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-11 | Dynamo Le Moule - Solidarité Scolaire | 4 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-04 | AS Gosier - Dynamo Le Moule | 1 - 4 | |
Γύρος 27 | |||
2024-04-28 | Dynamo Le Moule - US Cambrefort | 2 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-04-20 | Juventus Sainte-Anne - Dynamo Le Moule | 2 - 2 |
Dynamo Le Moule - J.S. Vieux Habitants
France Amateur, Guadeloupe Régionale 1, αγώνα Dynamo Le Moule - J.S. Vieux Habitants, ώρα έναρξης 2023-05-20 20:00:00 διεθνής ώρα.
Dynamo Le Moule και J.S. Vieux Habitants συμμετέχει στο πρωτάθλημα Guadeloupe Régionale 1, France Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: J.S. Vieux Habitants
Guadeloupe Régionale 2 | |||
Γύρος 22 | |||
2024-05-05 | J.S. Vieux Habitants - CS Capesterrien | 1 - 0 | |
Γύρος 21 | |||
2024-04-28 | Arsenal Club - J.S. Vieux Habitants | 6 - 4 | |
Γύρος 18 | |||
2024-04-21 | J.S. Vieux Habitants - JSC | 2 - 3 | |
Γύρος 20 | |||
2024-04-14 | J.S. Vieux Habitants - Club Sport | 2 - 1 | |
Γύρος 19 | |||
2024-03-23 | Zénith Morne-à-L'eau - J.S. Vieux Habitants | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
Guadeloupe Régionale 1 - Group A 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λε Μουλέ | 16 | 12 | 2 | 2 | 40:11 | 38 |
2
|
La Gauloise | 16 | 12 | 2 | 2 | 37:8 | 38 |
3
|
Jeunesse Évolution | 16 | 8 | 3 | 5 | 20:17 | 27 |
4
|
AS Gosier | 16 | 8 | 2 | 6 | 26:27 | 26 |
5
|
Sporting Club Baie-Mahault | 16 | 7 | 2 | 7 | 19:26 | 23 |
6
|
Cerfa FC | 16 | 5 | 2 | 9 | 20:26 | 17 |
7
|
Red Star Pointe-à-Pitre | 16 | 4 | 2 | 10 | 14:27 | 14 |
8
|
J.S. Vieux Habitants | 16 | 3 | 4 | 9 | 17:26 | 13 |
9
|
CS Capesterrien | 16 | 2 | 3 | 11 | 10:35 | 9 |
Guadeloupe Régionale 1 - Group B 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Solidarité Scolaire | 16 | 10 | 5 | 1 | 39:18 | 35 |
2
|
Ετόιλ Μόρνε | 16 | 9 | 4 | 3 | 29:17 | 31 |
3
|
Phare du Canal | 16 | 7 | 6 | 3 | 26:16 | 27 |
4
|
US Baie-Mahault | 16 | 8 | 3 | 5 | 24:19 | 27 |
5
|
Siroco Les Abymes | 16 | 6 | 3 | 7 | 24:26 | 21 |
6
|
Dynamo Le Moule | 16 | 5 | 2 | 9 | 25:31 | 17 |
7
|
Juventus Sainte-Anne | 16 | 4 | 4 | 8 | 26:34 | 16 |
8
|
AO Gourbeyre | 16 | 5 | 1 | 10 | 18:35 | 16 |
9
|
Stade Lamentinois | 16 | 3 | 2 | 11 | 17:32 | 11 |
Guadeloupe Régionale 1 - Playout 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dynamo Le Moule | 10 | 7 | 1 | 2 | 29:9 | 22 |
2
|
AO Gourbeyre | 10 | 5 | 4 | 1 | 16:9 | 19 |
3
|
Sporting Club Baie-Mahault | 10 | 5 | 3 | 2 | 19:11 | 18 |
4
|
J.S. Vieux Habitants | 10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 18 |
5
|
Juventus Sainte-Anne | 10 | 5 | 1 | 4 | 19:11 | 16 |
6
|
Siroco Les Abymes | 8 | 4 | 3 | 1 | 11:6 | 15 |
7
|
Stade Lamentinois | 10 | 3 | 2 | 5 | 13:12 | 11 |
8
|
Cerfa FC | 10 | 3 | 2 | 5 | 7:12 | 11 |
9
|
Red Star Pointe-à-Pitre | 9 | 0 | 2 | 7 | 4:20 | 2 |
10
|
CS Capesterrien | 9 | 0 | 1 | 8 | 3:36 | 1 |
Guadeloupe Régionale 1 - Playoff 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λε Μουλέ | 8 | 7 | 1 | 0 | 21:5 | 22 |
2
|
Solidarité Scolaire | 8 | 4 | 2 | 2 | 16:10 | 14 |
3
|
La Gauloise | 8 | 4 | 1 | 3 | 15:10 | 13 |
4
|
Jeunesse Évolution | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:9 | 11 |
5
|
Ετόιλ Μόρνε | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:14 | 10 |
6
|
Phare du Canal | 8 | 3 | 0 | 5 | 10:19 | 9 |
7
|
AS Gosier | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:20 | 7 |
8
|
US Baie-Mahault | 8 | 1 | 2 | 5 | 7:16 | 5 |