Saldus SS/Leevon - FK Tukums 2000/Tss II (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Saldus SS/Leevon
1.Liga | |||
Γύρος 26 | |||
2023-11-12 | Valmiera FC II - Saldus SS/Leevon | 0 - 1 | |
Γύρος 25 | |||
2023-11-04 | Γκρομπίνα - Saldus SS/Leevon | 1 - 0 | |
Γύρος 24 | |||
2023-10-29 | Riga FC II - Saldus SS/Leevon | 2 - 2 | |
Γύρος 23 | |||
2023-10-22 | Saldus SS/Leevon - Ρεζεκνέ | 3 - 0 | |
Γύρος 22 | |||
2023-10-08 | FK Beitar - Saldus SS/Leevon | 2 - 0 |
Saldus SS/Leevon - FK Tukums 2000/Tss II
Λετονία, 1.Liga, αγώνα Saldus SS/Leevon - FK Tukums 2000/Tss II, ώρα έναρξης 2023-09-24 14:00:00 διεθνής ώρα.
Saldus SS/Leevon και FK Tukums 2000/Tss II συμμετέχει στο πρωτάθλημα 1.Liga, Λετονία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FK Tukums 2000/Tss II
1.Liga | |||
Γύρος 16 | |||
2024-08-16 | Ολαίνε - FK Tukums 2000/Tss II | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-09 | FK Tukums 2000/Tss II - Valmiera FC II | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-02 | Jfk Ventspils - FK Tukums 2000/Tss II | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-26 | Ρεζεκνέ - FK Tukums 2000/Tss II | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-07-21 | FK RFS II - FK Tukums 2000/Tss II | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-07-05 | FK Tukums 2000/Tss II - Leevon Ppk | 0 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-30 | FK Tukums 2000/Tss II - Αλμπέρτς | 1 - 4 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-15 | FK Tukums 2000/Tss II - Skanstes SK | 1 - 3 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-26 | FK Tukums 2000/Tss II - Riga FC II | 0 - 7 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-18 | FK Tukums 2000/Tss II - Σούπερ Νόβα | 0 - 4 |
Βαθμολογίες
1. Liga 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γκρομπίνα | 25 | 20 | 3 | 2 | 66:17 | 63 |
2
|
Riga FC II | 26 | 20 | 4 | 2 | 85:15 | 64 |
3
|
Skanstes SK | 25 | 19 | 2 | 5 | 58:21 | 59 |
4
|
Αλμπέρτς | 26 | 13 | 8 | 5 | 60:36 | 47 |
5
|
Saldus SS/Leevon | 25 | 12 | 4 | 10 | 40:28 | 40 |
6
|
FK RFS II | 26 | 11 | 4 | 11 | 58:42 | 37 |
7
|
FK Beitar | 25 | 11 | 2 | 12 | 41:64 | 35 |
8
|
FK Tukums 2000/Tss II | 25 | 10 | 3 | 12 | 41:49 | 33 |
9
|
Jfk Ventspils | 25 | 8 | 6 | 12 | 24:29 | 30 |
10
|
Valmiera FC II | 25 | 7 | 7 | 12 | 30:39 | 28 |
11
|
Ολαίνε | 26 | 5 | 8 | 13 | 36:61 | 23 |
12
|
Σμιλτένε | 25 | 6 | 4 | 16 | 27:62 | 22 |
13
|
Ντιναμό Ρίγα | 26 | 5 | 3 | 18 | 27:66 | 18 |
14
|
Ρεζεκνέ | 26 | 3 | 4 | 19 | 18:78 | 13 |