Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-3-3
Σχηματισμός γραμμών
52.2
Συνολική βαθμολογία παικτών
64.2 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
12 | Daniel Castillo | G | 33 | 0,1M+ | |
33 | Miguel Sanhueza | D | 32 | 0,1M+ | 48.9 |
26 | Franco Ledesma | D | 31 | 0,1M+ | |
30 | Matias Blasquez | D | 32 | 0,3M+ | 52.3 |
23 | Vicente Durán | D | 24 | 47.1 | |
13 | Leandro Navarro | M | 31 | 0,1M+ | |
20 | Diego Orellana | M | 30 | 0,4M+ | 47.9 |
17 | César González | F | 25 | 0,1M+ | |
22 | Álvaro Delgado | M | 28 | 0,3M+ | |
11 | Álvaro Ramos | F | 31 | 0,4M+ | 51.3 |
31 | Iam Gonzalez | F | |||
Υποκατάστατο | |||||
25 | Matías Reyes | G | |||
5 | Abel Hidalgo | D | 25 | 0,1M+ | |
35 | Dilan Rojas | D | |||
18 | Hans Salinas | D | 33 | 0,3M+ | 57.1 |
15 | Jaime Carreño | M | 26 | 0,6M+ | |
10 | Ramón Fernández | M | 38 | 58.9 | |
8 | Stefan Pino | F | 29 | 0,1M+ |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-3-3
Σχηματισμός γραμμών
50.9
Συνολική βαθμολογία παικτών
83.5 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Maximiliano Velazco | G | 28 | 0,2M+ | |
22 | Yerson Opazo | D | 38 | 0,2M+ | 52.5 |
3 | Jesús Pino | D | 32 | 0,2M+ | |
23 | Jaime Luciano Gaete Fredes | D | |||
17 | Patricio Romero | D | |||
8 | Ignacio Lemmo | M | 33 | ||
18 | Alonso Rodriguez | D | 25 | 0,1M+ | |
10 | Albano Becica | M | 34 | ||
7 | Nicolás Maturana | M | 30 | 0,4M+ | |
9 | Edwuin Pernía | F | 28 | 0,5M+ | |
27 | Pedro Munoz | M | 37 | 0,2M+ | |
Υποκατάστατο | |||||
12 | Gonzalo Flores | G | 21 | ||
6 | Jonathan Schunke | D | 36 | 1,5M+ | 49.3 |
5 | Byron Bustamante | M | 28 | ||
20 | Danilo Catalan | M | 25 | 0,1M+ | |
24 | Alberto Letelier | M | |||
13 | Carlos Sepúlveda | M | 28 | 0,2M+ | |
29 | César Díaz | F | 19 |
Εκδηλώσεις: Ικίκε
Copa Chile | |||
Γύρος 2 | |||
2024-06-29 | Ικίκε - Αντοφαγκάστα | - | |
2024-06-23 | Αντοφαγκάστα - Ικίκε | 2 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-16 | CD Norte Unido - Ικίκε | 1 - 3 | |
Primera Division | |||
Γύρος 15 | |||
2024-06-01 | Ουνιόν Εσπανιόλα - Ικίκε | 4 - 3 | |
Γύρος 14 | |||
2024-05-25 | Ικίκε - Κόλο Κόλο | 0 - 3 | |
Γύρος 13 | |||
2024-05-18 | Κομπρελόα - Ικίκε | 2 - 2 |
Ικίκε - Σάντα Κρουζ
Χιλή, Primera B, αγώνα Ικίκε - Σάντα Κρουζ, ώρα έναρξης 2023-05-28 16:30:00 διεθνής ώρα.
Ικίκε και Σάντα Κρουζ συμμετέχει στο πρωτάθλημα Primera B, Χιλή.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Σάντα Κρουζ
Copa Chile | |||
Γύρος 2 | |||
2024-06-30 | Αουντάξ Ιταλιάνο - Σάντα Κρουζ | - | |
2024-06-23 | Σάντα Κρουζ - Αουντάξ Ιταλιάνο | 1 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-16 | Deportes Rengo - Σάντα Κρουζ | 2 - 3 | |
Primera B | |||
Γύρος 15 | |||
2024-06-01 | Σαντιάγκο Μόρνινγκ - Σάντα Κρουζ | 2 - 1 | |
Γύρος 14 | |||
2024-05-27 | Σάντα Κρουζ - Ντεπορτές Λιμάτσε | 1 - 1 | |
Γύρος 13 | |||
2024-05-19 | Σαν Λούις Ντε Κουλότα - Σάντα Κρουζ | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
Primera B 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κομπρελόα | 30 | 16 | 6 | 8 | 41:30 | 54 |
2
|
Ικίκε | 30 | 14 | 10 | 6 | 54:39 | 52 |
3
|
Σαντιάγκο Γουόντερερς | 30 | 14 | 9 | 7 | 37:28 | 51 |
4
|
Τεμούκο | 30 | 14 | 8 | 8 | 39:36 | 50 |
5
|
Αντοφαγκάστα | 30 | 14 | 4 | 12 | 50:38 | 46 |
6
|
Σαν Λούις Ντε Κουλότα | 30 | 12 | 8 | 10 | 43:31 | 44 |
7
|
Λα Σερένα | 30 | 13 | 5 | 12 | 38:39 | 44 |
8
|
Ουνιόν Σαν Φελίπε | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:34 | 41 |
9
|
Μπαρνετσέα | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:41 | 41 |
10
|
Σαν Μάρκος ντε Αρίκα | 30 | 11 | 7 | 12 | 51:52 | 40 |
11
|
Ρέιντζερς | 30 | 10 | 6 | 14 | 35:47 | 36 |
12
|
Σαντιάγκο Μόρνινγκ | 30 | 9 | 7 | 14 | 32:38 | 34 |
13
|
Ουνεβερσιτάδ Ντε Κονσεπτιόν | 30 | 9 | 7 | 14 | 36:49 | 34 |
14
|
Σάντα Κρουζ | 30 | 9 | 9 | 13 | 27:36 | 33 |
15
|
Ρεκολέτα | 30 | 7 | 9 | 14 | 34:43 | 30 |
16
|
Πουέρτο Μόντ | 30 | 7 | 9 | 14 | 25:41 | 30 |