FC Lokomotiv 2022 Ruse - Τσερνομόρετς Μπάλτσικ (0-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Lokomotiv 2022 Ruse
Third League Northeast | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-01 | FK Kubrat 2016 - FC Lokomotiv 2022 Ruse | 2 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-26 | FC Lokomotiv 2022 Ruse - Σεπτέμβρι Τέρβελ | 0 - 4 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-18 | FC Chernolomets 1919 Popovo - FC Lokomotiv 2022 Ruse | 6 - 2 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-01 | FC Fratria Benkovski - FC Lokomotiv 2022 Ruse | 5 - 1 | |
Γύρος 25 | |||
2024-04-27 | FC Lokomotiv 2022 Ruse - FC Ustrem Donchevo | 2 - 1 |
FC Lokomotiv 2022 Ruse - Τσερνομόρετς Μπάλτσικ
Bulgaria Amateur, Third League Northeast, αγώνα FC Lokomotiv 2022 Ruse - Τσερνομόρετς Μπάλτσικ, ώρα έναρξης 2023-05-28 15:00:00 διεθνής ώρα.
FC Lokomotiv 2022 Ruse και Τσερνομόρετς Μπάλτσικ συμμετέχει στο πρωτάθλημα Third League Northeast, Bulgaria Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Τσερνομόρετς Μπάλτσικ
Vtora Liga | |||
Γύρος 34 | |||
2024-05-24 | Σεμπτέμβρι Σόφια - Τσερνομόρετς Μπάλτσικ | 3 - 0 | |
Γύρος 33 | |||
2024-05-18 | Τσερνομόρετς Μπάλτσικ - Ντουνάβ | 2 - 0 | |
Γύρος 32 | |||
2024-05-11 | Μαρίσα Πλόβντιβ - Τσερνομόρετς Μπάλτσικ | 0 - 2 | |
Γύρος 31 | |||
2024-05-02 | Τσερνομόρετς Μπάλτσικ - Σπάρτακ Βάρνα | 4 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-27 | Μπελασίτσα Πέτριτς - Τσερνομόρετς Μπάλτσικ | 3 - 0 |
Βαθμολογίες
Treta Liga - SI 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τσερνομόρετς Μπάλτσικ | 28 | 25 | 2 | 1 | 86:13 | 77 |
2
|
Σεπτέμβρι Τέρβελ | 28 | 21 | 5 | 2 | 70:18 | 68 |
3
|
SFC Svetkavitsa Targovishte | 28 | 17 | 5 | 6 | 42:23 | 56 |
4
|
FC Chernolomets 1919 Popovo | 28 | 17 | 4 | 7 | 68:24 | 55 |
5
|
PFC Ludogorets III Razgrad | 28 | 17 | 3 | 8 | 79:31 | 54 |
6
|
PFC Cherno More II Varna | 28 | 15 | 2 | 11 | 63:33 | 47 |
7
|
FC Riltsi Dobrich | 28 | 13 | 7 | 8 | 46:43 | 46 |
8
|
FC Spartak 1918 II Varna | 28 | 13 | 5 | 10 | 44:35 | 44 |
9
|
FC Dorostol Silistra | 28 | 12 | 4 | 12 | 28:40 | 40 |
10
|
FC Volov Shumen | 28 | 7 | 1 | 20 | 26:62 | 22 |
11
|
FC Dunav II Ruse | 28 | 6 | 4 | 18 | 26:63 | 22 |
12
|
FC Ustrem Donchevo | 28 | 6 | 3 | 19 | 28:67 | 21 |
13
|
FC Lokomotiv 2022 Ruse | 28 | 5 | 6 | 17 | 33:56 | 21 |
14
|
FC Sportist 2011 General Toshevo | 28 | 5 | 3 | 20 | 31:96 | 18 |
15
|
Μποτέβ Νόβι Παζάρ | 28 | 4 | 0 | 24 | 20:86 | 12 |