NK Mladost Sibinj - NK Slavonac Nova Kapela (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Mladost Sibinj
MŽNL SB-PŽ | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-02 | NK Mladost Sibinj - NK Sikirevci | 2 - 1 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-26 | NK Jakšić - NK Mladost Sibinj | 3 - 2 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-19 | NK Mladost Sibinj - NK Omladinac Gornja Vrba | 1 - 1 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-12 | NK Slobodnica - NK Mladost Sibinj | 1 - 0 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-05 | NK Mladost Sibinj - NK Psunj Sokol Okučani | 1 - 0 |
NK Mladost Sibinj - NK Slavonac Nova Kapela
Croatia Amateur, MŽNL SB-PŽ, αγώνα NK Mladost Sibinj - NK Slavonac Nova Kapela, ώρα έναρξης 2023-05-28 15:30:00 διεθνής ώρα.
NK Mladost Sibinj και NK Slavonac Nova Kapela συμμετέχει στο πρωτάθλημα MŽNL SB-PŽ, Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Slavonac Nova Kapela
MŽNL SB-PŽ | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-21 | NK Hajduk Pakrac - NK Slavonac Nova Kapela | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-14 | NK Slavonac Nova Kapela - Οριόλικ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-08 | NK Kutjevo - NK Slavonac Nova Kapela | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-31 | NK Slavonac Nova Kapela - NK Zadrugar | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-24 | NK Slavonac Nova Kapela - NK Jakšić | - | |
Γύρος 26 | |||
2024-06-02 | NK Slavonac Nova Kapela - NK Omladinac Gornja Vrba | 5 - 4 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-26 | NK Slobodnica - NK Slavonac Nova Kapela | 1 - 5 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-18 | NK Slavonac Nova Kapela - NK Psunj Sokol Okučani | 4 - 0 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-12 | NK Dinamo Vidovci-Dervišaga - NK Slavonac Nova Kapela | 1 - 4 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-04 | NK Slavonac Nova Kapela - NK Hajduk Pakrac | 2 - 3 |
Βαθμολογίες
MŽNL SB-PŽ 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Zadrugar | 25 | 16 | 5 | 4 | 53:26 | 53 |
2
|
NK Psunj Sokol Okučani | 25 | 15 | 4 | 6 | 64:39 | 49 |
3
|
NK Tomislav Donji Andrijevci | 25 | 14 | 6 | 5 | 67:36 | 48 |
4
|
NK Slavonac Nova Kapela | 25 | 13 | 5 | 7 | 53:32 | 44 |
5
|
NK Lipik 1925 | 25 | 11 | 5 | 9 | 49:50 | 38 |
6
|
NK Jakšić | 25 | 10 | 6 | 9 | 48:42 | 36 |
7
|
NK Sikirevci | 25 | 10 | 4 | 11 | 45:42 | 34 |
8
|
NK Slobodnica | 25 | 10 | 3 | 12 | 31:55 | 33 |
9
|
NK Hajduk Pakrac | 25 | 10 | 1 | 14 | 52:48 | 31 |
10
|
NK Požega | 25 | 10 | 1 | 14 | 42:60 | 31 |
11
|
NK Mladost Sibinj | 25 | 8 | 3 | 14 | 35:48 | 27 |
12
|
NK Slavonac Bukovlje | 13 | 8 | 2 | 3 | 26:7 | 26 |
13
|
NK Dinamo Vidovci-Dervišaga | 25 | 4 | 4 | 17 | 23:51 | 16 |
14
|
NK Papuk Velika | 25 | 4 | 3 | 18 | 22:74 | 14 |