FK Morava 1918 Ćuprija - FK Mladi Borac Sedlare , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FK Morava 1918 Ćuprija
Srpska Liga Istok | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | FK Morava 1918 Ćuprija - FK Radnički Svilajnac | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-01 | SU Dinamo Jug Vranje - FK Morava 1918 Ćuprija | 2 - 3 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | FK Morava 1918 Ćuprija - Τιμόκ Ζαζέσαρ | 1 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | GFK Jagodina - FK Morava 1918 Ćuprija | 1 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | FK Morava 1918 Ćuprija - OFK Brzi Brod | 5 - 0 | |
Zona "Zapad" | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-09 | FK Morava 1918 Ćuprija - FK Mladost Jovac | 5 - 0 |
FK Morava 1918 Ćuprija - FK Mladi Borac Sedlare
Serbia Amateur, Zona "Zapad", αγώνα FK Morava 1918 Ćuprija - FK Mladi Borac Sedlare, ώρα έναρξης 2023-06-03 15:30:00 διεθνής ώρα.
FK Morava 1918 Ćuprija και FK Mladi Borac Sedlare συμμετέχει στο πρωτάθλημα Zona "Zapad", Serbia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FK Mladi Borac Sedlare
Zona "Zapad" | |||
Γύρος 4 | |||
2024-09-08 | FK Župa Aleksandrovac - FK Mladi Borac Sedlare | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | FK Sloga Despotovac - FK Mladi Borac Sedlare | 3 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-24 | FK Mladi Borac Sedlare - FK Vinogradar Zleginje | 5 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-18 | FK Orlovi Jasenovo - FK Mladi Borac Sedlare | 5 - 4 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-09 | FK Mladi Borac Sedlare - FK Vinogradar Zleginje | 6 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | FK Orlovi Jasenovo - FK Mladi Borac Sedlare | 1 - 3 |
Βαθμολογίες
Zona "Zapad" 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Jedinstvo 1936 Kruševac | 28 | 23 | 3 | 2 | 89:27 | 72 |
2
|
FK Rembas Resavica | 28 | 23 | 1 | 4 | 87:32 | 70 |
3
|
FK Morava 1918 Ćuprija | 28 | 22 | 1 | 5 | 101:39 | 67 |
4
|
Trstenik PPT | 28 | 19 | 5 | 4 | 70:21 | 62 |
5
|
FK Vinogradar Zleginje | 28 | 12 | 3 | 13 | 55:61 | 39 |
6
|
FK Orlovi Jasenovo | 28 | 12 | 2 | 14 | 64:57 | 37 |
7
|
FK Mladi Borac Sedlare | 28 | 10 | 5 | 13 | 62:58 | 35 |
8
|
FK Blagotin Poljna | 28 | 10 | 5 | 13 | 42:52 | 35 |
9
|
FK Župa Aleksandrovac | 28 | 10 | 4 | 14 | 54:46 | 34 |
10
|
FK Kušiljevo | 28 | 9 | 6 | 13 | 42:48 | 33 |
11
|
FK Sloga Despotovac | 28 | 10 | 3 | 15 | 38:54 | 33 |
12
|
FK Sloga-Majdevo | 28 | 9 | 4 | 15 | 47:62 | 31 |
13
|
FK Levač Rekovac | 28 | 8 | 3 | 17 | 37:53 | 27 |
14
|
OFK Lugomir Rakitovo | 28 | 5 | 2 | 21 | 20:100 | 17 |
15
|
FK Jedinstvo Mijatovac | 28 | 4 | 1 | 23 | 28:126 | 13 |
16
|
FK Juhor Obrež | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |