FK Vinogradar Zleginje - FK Blagotin Poljna , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FK Vinogradar Zleginje
Zona "Zapad" | |||
Γύρος 4 | |||
2024-09-08 | OFK Lugomir Rakitovo - FK Vinogradar Zleginje | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-01 | FK Vinogradar Zleginje - GFK Tabane | 4 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-24 | FK Mladi Borac Sedlare - FK Vinogradar Zleginje | 5 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-18 | FK Vinogradar Zleginje - FK Sloga Despotovac | 2 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-09 | FK Mladi Borac Sedlare - FK Vinogradar Zleginje | 6 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | FK Vinogradar Zleginje - Τέμνιτς 1924 | 2 - 2 |
FK Vinogradar Zleginje - FK Blagotin Poljna
Serbia Amateur, Zona "Zapad", αγώνα FK Vinogradar Zleginje - FK Blagotin Poljna, ώρα έναρξης 2023-06-03 15:30:00 διεθνής ώρα.
FK Vinogradar Zleginje και FK Blagotin Poljna συμμετέχει στο πρωτάθλημα Zona "Zapad", Serbia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FK Blagotin Poljna
Prva Rasinska Okružna Liga | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | FK Beli Orlovi Tobolac - FK Blagotin Poljna | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | FK Blagotin Poljna - FK Polet 57 Milutovac | 1 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-28 | FK Parunovac - FK Blagotin Poljna | 1 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-24 | FK Blagotin Poljna - FK Mačkovac | 4 - 3 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-17 | FK Blagotin Poljna - FK BSK Bela Voda | 1 - 0 | |
Zona "Zapad" | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-09 | FK Blagotin Poljna - FK Juhor Glavinci | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
Zona "Zapad" 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Jedinstvo 1936 Kruševac | 28 | 23 | 3 | 2 | 89:27 | 72 |
2
|
FK Rembas Resavica | 28 | 23 | 1 | 4 | 87:32 | 70 |
3
|
FK Morava 1918 Ćuprija | 28 | 22 | 1 | 5 | 101:39 | 67 |
4
|
Trstenik PPT | 28 | 19 | 5 | 4 | 70:21 | 62 |
5
|
FK Vinogradar Zleginje | 28 | 12 | 3 | 13 | 55:61 | 39 |
6
|
FK Orlovi Jasenovo | 28 | 12 | 2 | 14 | 64:57 | 37 |
7
|
FK Mladi Borac Sedlare | 28 | 10 | 5 | 13 | 62:58 | 35 |
8
|
FK Blagotin Poljna | 28 | 10 | 5 | 13 | 42:52 | 35 |
9
|
FK Župa Aleksandrovac | 28 | 10 | 4 | 14 | 54:46 | 34 |
10
|
FK Kušiljevo | 28 | 9 | 6 | 13 | 42:48 | 33 |
11
|
FK Sloga Despotovac | 28 | 10 | 3 | 15 | 38:54 | 33 |
12
|
FK Sloga-Majdevo | 28 | 9 | 4 | 15 | 47:62 | 31 |
13
|
FK Levač Rekovac | 28 | 8 | 3 | 17 | 37:53 | 27 |
14
|
OFK Lugomir Rakitovo | 28 | 5 | 2 | 21 | 20:100 | 17 |
15
|
FK Jedinstvo Mijatovac | 28 | 4 | 1 | 23 | 28:126 | 13 |
16
|
FK Juhor Obrež | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |