NK Zrinski Farkaševec - NK Mladost Obrezina (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Zrinski Farkaševec
JŽNL Zagrebačka | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | NK Zrinski Farkaševec - NK Sutla-Laduč | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-05 | NK Turopoljac Kuče - NK Zrinski Farkaševec | 1 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-01 | NK Zrinski Farkaševec - NK Sava Drenje Brdovečko | 0 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | NK Inker Zaprešić - NK Zrinski Farkaševec | 6 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-18 | NK Zrinski Farkaševec - NK Polet Buševec | 1 - 1 |
NK Zrinski Farkaševec - NK Mladost Obrezina
Croatia Amateur, JŽNL Zagrebačka , αγώνα NK Zrinski Farkaševec - NK Mladost Obrezina, ώρα έναρξης 2023-06-07 15:30:03 διεθνής ώρα.
NK Zrinski Farkaševec και NK Mladost Obrezina συμμετέχει στο πρωτάθλημα JŽNL Zagrebačka , Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Mladost Obrezina
JŽNL Zagrebačka | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | NK Mladost Obrezina - NK Turopoljac Kuče | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-05 | NK Sava Drenje Brdovečko - NK Mladost Obrezina | 1 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-02 | NK Mladost Obrezina - NK Inker Zaprešić | 1 - 5 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-26 | NK Polet Buševec - NK Mladost Obrezina | 4 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-19 | NK Mladost Obrezina - NK Sloga Križ | 1 - 6 |
Βαθμολογίες
JŽNL Zagrebačka 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Jaska Vinogradar Jastrebarsko | 30 | 26 | 4 | 0 | 113:16 | 82 |
2
|
NK Lomnica | 30 | 21 | 5 | 4 | 78:37 | 68 |
3
|
NK Sloga Križ | 30 | 14 | 5 | 11 | 84:63 | 47 |
4
|
NK Polet Buševec | 30 | 13 | 8 | 9 | 61:43 | 47 |
5
|
NK Zrinski Farkaševec | 30 | 14 | 4 | 12 | 49:55 | 46 |
6
|
NK Turopoljac Kuče | 30 | 13 | 4 | 13 | 54:47 | 43 |
7
|
NK Meštrica Gornja Lomnica | 30 | 12 | 6 | 12 | 42:54 | 42 |
8
|
NK Vatrogasac Zdenci | 30 | 11 | 8 | 11 | 47:37 | 41 |
9
|
NK Strmec Bedenica | 30 | 12 | 5 | 13 | 37:53 | 41 |
10
|
NK Mladost Obrezina | 30 | 11 | 6 | 13 | 64:70 | 39 |
11
|
NK Rakov Potok | 30 | 11 | 6 | 13 | 53:74 | 39 |
12
|
NK Klokočevac | 30 | 8 | 7 | 15 | 34:45 | 31 |
13
|
NK Kupa Pokupsko | 30 | 8 | 7 | 15 | 42:65 | 31 |
14
|
NK Bregana | 30 | 9 | 4 | 17 | 48:75 | 31 |
15
|
NK Klas Mičevec | 30 | 8 | 4 | 18 | 45:68 | 28 |
16
|
NK Dinamo Jakovlje | 30 | 5 | 5 | 20 | 29:78 | 20 |