Ατλέτικο Μαδρίτης Β´ - Ουκάμ Μούρθια (0-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ατλέτικο Μαδρίτης Β´
Primera Division RFEF | |||
Γύρος 38 | |||
2024-05-25 | Ατλέτικο Μαδρίτης Β´ - Μούρθια | 3 - 1 | |
Γύρος 37 | |||
2024-05-18 | Θέουτα - Ατλέτικο Μαδρίτης Β´ | 4 - 0 | |
Γύρος 36 | |||
2024-05-12 | Ατλέτικο Μαδρίτης Β´ - Μελίλα | 0 - 0 | |
Γύρος 35 | |||
2024-05-05 | Λινάρες - Ατλέτικο Μαδρίτης Β´ | 0 - 0 | |
Γύρος 34 | |||
2024-04-28 | Ατλέτικο Μαδρίτης Β´ - Αλγεθίρας | 3 - 1 |
Ατλέτικο Μαδρίτης Β´ - Ουκάμ Μούρθια
Ισπανία, Segunda División B, αγώνα Ατλέτικο Μαδρίτης Β´ - Ουκάμ Μούρθια, ώρα έναρξης 2023-06-11 10:00:00 διεθνής ώρα.
Ατλέτικο Μαδρίτης Β´ και Ουκάμ Μούρθια συμμετέχει στο πρωτάθλημα Segunda División B, Ισπανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ουκάμ Μούρθια
Segunda División B | |||
Γύρος 34 | |||
2024-05-05 | Ουκάμ Μούρθια - Βελέζ | 9 - 0 | |
Γύρος 33 | |||
2024-04-28 | Σεβίλλη Β´ - Ουκάμ Μούρθια | 1 - 1 | |
Γύρος 32 | |||
2024-04-21 | Ουκάμ Μούρθια - Σαν Ρόκε | 2 - 0 | |
Γύρος 31 | |||
2024-04-14 | Μενόρ Κλαμπ - Ουκάμ Μούρθια | 2 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-07 | Ουκάμ Μούρθια - Λινένσε | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Segunda RFEF 22/23, Group 1: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αρεντέιρο | 34 | 21 | 10 | 3 | 44:19 | 73 |
2
|
Ρεάλ Αβίλες | 34 | 17 | 8 | 9 | 45:30 | 59 |
3
|
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β´ | 34 | 16 | 8 | 10 | 49:41 | 56 |
4
|
Κομποστέλα | 34 | 14 | 12 | 8 | 42:27 | 54 |
5
|
Γκουιζουέλο | 34 | 14 | 12 | 8 | 35:29 | 54 |
6
|
Ζαμόρα | 34 | 15 | 9 | 10 | 38:33 | 54 |
7
|
Ρεάλ Οβιέντο | 34 | 16 | 3 | 15 | 44:42 | 51 |
8
|
Γιμνάστικα Τορρελάβεγκα | 34 | 13 | 12 | 9 | 32:31 | 51 |
9
|
Μαρίνο Λουάνκο | 34 | 13 | 10 | 11 | 33:34 | 49 |
10
|
Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' | 34 | 14 | 6 | 14 | 41:41 | 48 |
11
|
Κορούξο | 34 | 11 | 13 | 10 | 36:29 | 46 |
12
|
Λανγκρέο | 34 | 12 | 9 | 13 | 36:38 | 45 |
13
|
Ουρένσε | 34 | 11 | 10 | 13 | 36:36 | 43 |
14
|
Κρίστο Ατλέτικο | 34 | 10 | 11 | 13 | 25:32 | 41 |
15
|
Λαρέντο | 34 | 9 | 8 | 17 | 20:31 | 35 |
16
|
Μπούργκος Προμέσας | 34 | 7 | 6 | 21 | 29:54 | 27 |
17
|
Λούγκο | 34 | 5 | 11 | 18 | 30:47 | 26 |
18
|
Μπεργκαντίνος | 34 | 4 | 10 | 20 | 33:54 | 22 |
Segunda RFEF 22/23, Group 2: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σεστάο Ρίβερ | 34 | 20 | 12 | 2 | 55:17 | 72 |
2
|
Ντεπορτίβο Αλαβές | 34 | 16 | 11 | 7 | 40:23 | 59 |
3
|
Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραγόνα | 34 | 16 | 8 | 10 | 60:37 | 56 |
4
|
Γκέρνικα | 34 | 15 | 8 | 11 | 43:31 | 53 |
5
|
Ουτέμπο | 34 | 14 | 11 | 9 | 39:32 | 53 |
6
|
Τουντελάνο | 34 | 14 | 10 | 10 | 39:32 | 52 |
7
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ | 34 | 16 | 4 | 14 | 46:42 | 52 |
8
|
Σαν Τζουάν | 34 | 13 | 12 | 9 | 33:27 | 51 |
9
|
Ιζάρα | 34 | 12 | 12 | 10 | 39:31 | 48 |
10
|
Αρένας Κλαμπ Ντε Γκέτξο | 34 | 13 | 9 | 12 | 39:42 | 48 |
11
|
Μουλτιβέρα | 34 | 14 | 4 | 16 | 44:37 | 46 |
12
|
Μπεασάιν | 34 | 11 | 11 | 13 | 43:40 | 44 |
13
|
Μπρέα | 34 | 12 | 8 | 14 | 27:33 | 44 |
14
|
Σιρμπόνερο | 34 | 10 | 10 | 14 | 35:40 | 40 |
15
|
Αλφάρο | 34 | 8 | 10 | 16 | 35:54 | 34 |
16
|
UD Logroñés B | 34 | 8 | 8 | 18 | 27:54 | 32 |
17
|
Racing Rioja CF | 34 | 8 | 8 | 18 | 27:57 | 32 |
18
|
Αρνέντο | 34 | 6 | 6 | 22 | 28:65 | 24 |
Segunda RFEF 22/23, Group 3: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τερουέλ | 34 | 17 | 15 | 2 | 37:23 | 66 |
2
|
Πένα Ντεπορτίβα | 34 | 17 | 10 | 7 | 50:27 | 61 |
3
|
Βαλένθια Β´ | 34 | 16 | 10 | 8 | 50:28 | 58 |
4
|
CE Manresa | 34 | 14 | 12 | 8 | 40:32 | 54 |
5
|
Εσπανιόλ Β´ | 34 | 14 | 11 | 9 | 39:37 | 53 |
6
|
Τεράσσα | 34 | 11 | 16 | 7 | 44:37 | 49 |
7
|
Χέρκουλες | 34 | 13 | 10 | 11 | 33:37 | 49 |
8
|
Αλζίρα | 35 | 13 | 9 | 13 | 44:46 | 48 |
9
|
UE Costa Brava | 34 | 12 | 11 | 11 | 37:39 | 47 |
10
|
Γέιδα | 34 | 12 | 11 | 11 | 31:25 | 47 |
11
|
Ατλέτικο Σαγκουντίνο | 34 | 11 | 13 | 10 | 36:33 | 46 |
12
|
Φορμεντέρα | 34 | 12 | 9 | 13 | 37:35 | 45 |
13
|
Ρεάλ Ζαραγόσα Ντεπορτίβο Αραγκόν | 34 | 11 | 10 | 13 | 36:42 | 43 |
14
|
Πρατ | 34 | 10 | 11 | 13 | 34:43 | 41 |
15
|
Ολότ | 34 | 8 | 11 | 16 | 26:38 | 35 |
16
|
CD Ibiza Islas Pitiusas | 34 | 6 | 11 | 17 | 32:50 | 29 |
17
|
Μαγιόρκα Β´ | 35 | 7 | 8 | 20 | 26:46 | 29 |
18
|
Έβρο | 34 | 4 | 12 | 18 | 25:39 | 24 |
Segunda RFEF 22/23, Group 4: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αντεκουέρα | 34 | 22 | 7 | 5 | 58:24 | 73 |
2
|
Ουέλβα | 34 | 17 | 12 | 5 | 39:24 | 63 |
3
|
Γρανάδα Β' | 34 | 17 | 8 | 9 | 47:32 | 59 |
4
|
Ατλέτικο Σανκλουκουένο | 34 | 16 | 10 | 8 | 47:33 | 58 |
5
|
Ουκάμ Μούρθια | 34 | 13 | 15 | 6 | 46:27 | 54 |
6
|
Ντεπορτίβο Γιεκλάνο | 34 | 13 | 13 | 8 | 35:29 | 52 |
7
|
Σαν Ρόκε | 34 | 12 | 11 | 11 | 35:30 | 47 |
8
|
Σεβίλλη Β´ | 34 | 13 | 6 | 16 | 36:31 | 45 |
9
|
Καρταγένα ΙΙ | 34 | 12 | 9 | 13 | 38:42 | 45 |
10
|
Μενόρ Κλαμπ | 34 | 12 | 9 | 13 | 32:36 | 45 |
11
|
Καντίζ | 34 | 12 | 9 | 13 | 38:46 | 45 |
12
|
Real Betis B | 34 | 11 | 11 | 12 | 34:35 | 44 |
13
|
Βελέζ | 34 | 13 | 5 | 16 | 41:52 | 44 |
14
|
Xerez Deportivo FC | 34 | 10 | 10 | 14 | 30:36 | 40 |
15
|
ΕΛ ΕΧΙΝΤΟ | 34 | 11 | 6 | 17 | 34:41 | 39 |
16
|
Γιουβεντούντ Τορρεμολίνος | 34 | 8 | 10 | 16 | 30:40 | 34 |
17
|
Μάνχα Ρεάλ | 34 | 8 | 7 | 19 | 26:48 | 31 |
18
|
CD Utrera | 34 | 5 | 4 | 25 | 27:67 | 19 |
Segunda RFEF 22/23, Group 5: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μελίλα | 34 | 18 | 12 | 4 | 41:15 | 66 |
2
|
Ατλέτικο Μαδρίτης Β´ | 34 | 19 | 8 | 7 | 60:33 | 65 |
3
|
Ναβαλκαρνέρο | 34 | 19 | 5 | 10 | 46:28 | 62 |
4
|
Κασερένο | 34 | 15 | 10 | 9 | 35:23 | 55 |
5
|
Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα | 34 | 14 | 10 | 10 | 48:44 | 52 |
6
|
Βιλλανόβενσε | 34 | 13 | 11 | 10 | 29:25 | 50 |
7
|
Ντ. Γουαδαλαχάρα | 34 | 12 | 12 | 10 | 49:35 | 48 |
8
|
CD Estepona | 34 | 12 | 14 | 9 | 35:26 | 47 |
9
|
Ουνιόν Αντάρβε | 34 | 12 | 10 | 12 | 43:43 | 46 |
10
|
CD Atlético Paso | 34 | 11 | 8 | 15 | 38:39 | 41 |
11
|
Σερντανιόλα Ντελ Βάλλες | 34 | 10 | 11 | 13 | 28:45 | 41 |
12
|
Κόρια | 34 | 9 | 12 | 13 | 31:43 | 39 |
13
|
Μοντίγιο | 34 | 10 | 9 | 15 | 33:47 | 39 |
14
|
Λεγκάνες | 34 | 8 | 13 | 13 | 31:39 | 37 |
15
|
Αλκορκόν | 34 | 7 | 14 | 13 | 34:42 | 35 |
16
|
Ντιοκεσάνο | 34 | 8 | 10 | 16 | 33:43 | 34 |
17
|
Σοκοελάμος | 34 | 7 | 12 | 15 | 25:41 | 33 |
18
|
Ντόν Μπενίτο | 34 | 7 | 11 | 16 | 19:47 | 32 |