NK Rakov Potok - NK Klas Mičevec (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Rakov Potok
JŽNL Zagrebačka | |||
Γύρος 30 | |||
2023-06-10 | NK Rakov Potok - NK Klas Mičevec | 2 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2023-06-03 | NK Sloga Križ - NK Rakov Potok | 7 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2023-05-28 | NK Rakov Potok - NK Meštrica Gornja Lomnica | 1 - 3 | |
Γύρος 26 | |||
2023-05-24 | NK Rakov Potok - NK Klokočevac | 5 - 5 | |
Γύρος 27 | |||
2023-05-21 | NK Polet Buševec - NK Rakov Potok | 6 - 0 |
NK Rakov Potok - NK Klas Mičevec
Croatia Amateur, JŽNL Zagrebačka , αγώνα NK Rakov Potok - NK Klas Mičevec, ώρα έναρξης 2023-06-10 15:30:42 διεθνής ώρα.
NK Rakov Potok και NK Klas Mičevec συμμετέχει στο πρωτάθλημα JŽNL Zagrebačka , Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Klas Mičevec
JŽNL Zagrebačka | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | NK Klas Mičevec - NK Lomnica | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-05 | NK Meštrica Gornja Lomnica - NK Klas Mičevec | 3 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-01 | NK Klas Mičevec - NK Vatrogasac Zdenci | 0 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | NK Sutla-Laduč - NK Klas Mičevec | 0 - 4 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-18 | NK Klas Mičevec - HNK Kobre Samobor | 2 - 2 |
Βαθμολογίες
JŽNL Zagrebačka 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Jaska Vinogradar Jastrebarsko | 30 | 26 | 4 | 0 | 113:16 | 82 |
2
|
NK Lomnica | 30 | 21 | 5 | 4 | 78:37 | 68 |
3
|
NK Sloga Križ | 30 | 14 | 5 | 11 | 84:63 | 47 |
4
|
NK Polet Buševec | 30 | 13 | 8 | 9 | 61:43 | 47 |
5
|
NK Zrinski Farkaševec | 30 | 14 | 4 | 12 | 49:55 | 46 |
6
|
NK Turopoljac Kuče | 30 | 13 | 4 | 13 | 54:47 | 43 |
7
|
NK Meštrica Gornja Lomnica | 30 | 12 | 6 | 12 | 42:54 | 42 |
8
|
NK Vatrogasac Zdenci | 30 | 11 | 8 | 11 | 47:37 | 41 |
9
|
NK Strmec Bedenica | 30 | 12 | 5 | 13 | 37:53 | 41 |
10
|
NK Mladost Obrezina | 30 | 11 | 6 | 13 | 64:70 | 39 |
11
|
NK Rakov Potok | 30 | 11 | 6 | 13 | 53:74 | 39 |
12
|
NK Klokočevac | 30 | 8 | 7 | 15 | 34:45 | 31 |
13
|
NK Kupa Pokupsko | 30 | 8 | 7 | 15 | 42:65 | 31 |
14
|
NK Bregana | 30 | 9 | 4 | 17 | 48:75 | 31 |
15
|
NK Klas Mičevec | 30 | 8 | 4 | 18 | 45:68 | 28 |
16
|
NK Dinamo Jakovlje | 30 | 5 | 5 | 20 | 29:78 | 20 |