Σλομπότα Ουζίσε - Κολουμπάρα Λαζαρέβατς (0-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-3-3
Σχηματισμός γραμμών
49.9
Συνολική βαθμολογία παικτών
73.5 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Djordje Vukasinovic | G | 26 | ||
15 | Rade Glišović | D | 28 | 0,2M+ | 47.7 |
16 | Stefan Golubović | D | 22 | 0,1M+ | |
2 | Marko Janković | D | 23 | 0,1M+ | |
13 | Djordje Glisovic | ||||
14 | Luka Janković | M | |||
10 | Luka Milojevic | M | |||
8 | Savo Rašković | M | 20 | ||
7 | Todor Glisovic | F | |||
11 | Andrej Djukic | M | 19 | ||
9 | Bojan Gajić | ||||
Υποκατάστατο | |||||
25 | Arkadii Zhelnin | G | 24 | ||
6 | Luka Milovanovic | D | 19 | ||
17 | Tome Kitanovski | M | 31 | 0,3M+ | |
19 | Nemanja Lazic | M | 31 | 0,1M+ | |
20 | Uroš Đerić | F | 31 | 0,7M+ | 49.9 |
21 | Bogdan Petrovic | F | |||
26 | Luka Velikić | F | 22 | ||
3 | Sladjan Cukic | ||||
23 | Nikola Krsmanović | ||||
5 | Stefan Mihajlović | ||||
18 | Ognjen Starcevic |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-4-2-1
Σχηματισμός γραμμών
48.4
Συνολική βαθμολογία παικτών
43.5 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
94 | Dejan Stanivuković | G | 29 | 0,1M+ | 50.1 |
26 | Ivan Tatomirović | D | 34 | 0,1M+ | |
24 | Ilija Milicevic | D | 22 | 45.5 | |
5 | Nikola Vasiljevic | D | 32 | 0,2M+ | 49.1 |
17 | Milos Djokic | M | 32 | 48.7 | |
25 | Nemanja Nikolić | M | 35 | 0,8M+ | 50.5 |
22 | Damir Sadiković | M | 28 | 0,5M+ | 50.5 |
13 | Nenad Kočović | D | 28 | 0,2M+ | 46.5 |
10 | Miloš Filipović | M | 33 | 0,4M+ | 52.1 |
23 | Danko Kiković | M | 29 | 0,2M+ | 47.9 |
19 | Stefan Stanisavljevic | M | |||
Υποκατάστατο | |||||
18 | Marko Gudzulic | G | |||
33 | Nikola Stanković | D | 29 | 0,5M+ | |
2 | Leandro | D | 29 | 0,6M+ | 51.5 |
3 | Luka Cucin | D | 24 | 0,4M+ | |
27 | Matija Petrovic | D | 18 | ||
29 | Vukašin Radosavljević | M | 16 | ||
7 | Uroš Damnjanović | M | 28 | 0,3M+ | 51.7 |
8 | Abdul Musa Zubairu | M | 25 | 0,4M+ | |
11 | Luka Cvetićanin | F | 20 | 0,3M+ | |
9 | Nikola Gluščević | F | 20 | ||
4 | Nemanja Stojanović |
Εκδηλώσεις: Σλομπότα Ουζίσε
Prva Liga | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-26 | Σλομπότα Ουζίσε - Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 1 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-19 | Κολουμπάρα Λαζαρέβατς - Σλομπότα Ουζίσε | 0 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-13 | FK Mladost GAT - Σλομπότα Ουζίσε | 1 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-08 | Σλομπότα Ουζίσε - Νόβι Σαντ | 3 - 3 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-02 | Μεταλάκ Μιλανόβατς - Σλομπότα Ουζίσε | 1 - 2 |
Σλομπότα Ουζίσε - Κολουμπάρα Λαζαρέβατς
Σερβία, Prva Liga, αγώνα Σλομπότα Ουζίσε - Κολουμπάρα Λαζαρέβατς, ώρα έναρξης 2023-08-19 17:00:00 διεθνής ώρα.
Σλομπότα Ουζίσε και Κολουμπάρα Λαζαρέβατς συμμετέχει στο πρωτάθλημα Prva Liga, Σερβία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Κολουμπάρα Λαζαρέβατς
Prva Liga | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-26 | OFK Vršac - Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | 2 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-19 | Κολουμπάρα Λαζαρέβατς - Σλομπότα Ουζίσε | 0 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-13 | Μεταλάκ Μιλανόβατς - Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | 0 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-08 | Κολουμπάρα Λαζαρέβατς - Ντουμπόσισα | 1 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-04 | Κολουμπάρα Λαζαρέβατς - Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 2 - 1 |
Βαθμολογίες
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
Ιντζίτζα | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
Σμεντέρεβο | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Μάσκβα Σαμπάτς | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
Ντουμπόσισα | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
Σλομπότα Ουζίσε | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
Νόβι Σαντ | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
Ιντζίτζα | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
Σμεντέρεβο | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Μάσκβα Σαμπάτς | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
Ντουμπόσισα | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
Σλομπότα Ουζίσε | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
Νόβι Σαντ | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Μάσκβα Σαμπάτς | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
Σμεντέρεβο | ||||||
|
Ιντζίτζα | ||||||
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | ||||||
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
Ντουμπόσισα | ||||||
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | ||||||
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | ||||||
|
Σλομπότα Ουζίσε | ||||||
|
Νόβι Σαντ | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | ||||||
|
Σμεντέρεβο | ||||||
|
Ιντζίτζα | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | ||||||
|
Μάσκβα Σαμπάτς |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | ||||||
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | ||||||
|
Σλομπότα Ουζίσε | ||||||
|
Ντουμπόσισα | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | ||||||
|
Νόβι Σαντ |