Club Atletic Oradea - ACS Victoria Avram Iancu (5-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-3-3
Σχηματισμός γραμμών
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Cătălin Har | G | |||
16 | Darius Pop | D | |||
6 | Alex Panc | D | |||
4 | Mario Abagiu | D | |||
5 | Vlad Naghi | D | |||
44 | Sebastian Zadori | M | |||
21 | Cristian Jurcuț | M | |||
17 | Roland Pohl | M | |||
11 | Róbert Gergely | F | |||
9 | Ákos Waritz | F | |||
88 | Lucian Mănoiu | D | |||
Υποκατάστατο | |||||
30 | David Negrea | G | |||
22 | Vlad Jiroș | D | |||
Szabolcs Kincses | M | ||||
20 | Eduard Tămaș | M | |||
Dávid Coroianu | M | ||||
98 | Márk Bica | M | |||
8 | Florin Haș | M |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-2-3-1
Σχηματισμός γραμμών
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
Razvan Vaida | G | ||||
Ionuț Chișe | D | ||||
Apetroaei Ionuț Ștefan | M | ||||
Andrei Cureș | D | ||||
Cătălin Chișe | F | ||||
Alin Costea | M | ||||
Cristian Tîrlea | F | ||||
98 | Paul Torj | M | |||
Florin Buzgău | M | 24 | |||
Felix Kocsis | M | ||||
Alexandru Lobonț | F | ||||
Υποκατάστατο | |||||
Răzvan Sala | D | ||||
Alexandru Lapteș | D | ||||
Nicolae Sabău | M | ||||
Raul Păcurar | M | ||||
Alexandru Brie | M | ||||
Samuel Milian | G |
Εκδηλώσεις: Club Atletic Oradea
Liga 4 Bihor | |||
Γύρος 14 | |||
2024-06-08 | Club Atletic Oradea - CS Diosig Bihardiószeg | 3 - 2 | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-01 | FC Universitatea Oradea - Club Atletic Oradea | 1 - 1 | |
Γύρος 12 | |||
2024-05-25 | ACS Székelyhídi Sasok - Vulturii Săcueni - Club Atletic Oradea | 3 - 3 | |
Γύρος 11 | |||
2024-05-18 | Club Atletic Oradea - CS Bihorul Beiuș | 4 - 1 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-12 | CS Foresta Tileagd - Club Atletic Oradea | 3 - 3 |
Club Atletic Oradea - ACS Victoria Avram Iancu
Romania Amateur, Liga 4 Bihor, αγώνα Club Atletic Oradea - ACS Victoria Avram Iancu, ώρα έναρξης 2023-08-26 08:00:29 διεθνής ώρα.
Club Atletic Oradea και ACS Victoria Avram Iancu συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 4 Bihor, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: ACS Victoria Avram Iancu
Liga 4 Bihor | |||
Γύρος 10 | |||
2024-05-26 | ACS Victoria Avram Iancu - AS Izvorul Cociuba Mare | 7 - 4 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-18 | AFC Unirea Roșia - ACS Victoria Avram Iancu | 15 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-12 | ACS Victoria Avram Iancu - CSO Ștei | 4 - 4 | |
Γύρος 6 | |||
2024-04-28 | ACS Viitorul Dobrești - ACS Victoria Avram Iancu | 0 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-04-21 | AS Izvorul Cociuba Mare - ACS Victoria Avram Iancu | 1 - 4 |
Βαθμολογίες
Liga 4 Bihor Seria Nord 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Diosig Bihardiószeg | 16 | 15 | 1 | 0 | 74:5 | 46 |
2
|
ACS Székelyhídi Sasok - Vulturii Săcueni | 16 | 10 | 3 | 3 | 59:16 | 33 |
3
|
CS Foresta Tileagd | 16 | 10 | 2 | 4 | 27:10 | 32 |
4
|
ACS Oșorhei | 16 | 8 | 5 | 3 | 38:21 | 29 |
5
|
CS Crişul Aleşd | 16 | 8 | 0 | 8 | 38:42 | 24 |
6
|
CS Vadu Crișului | 16 | 3 | 4 | 9 | 13:32 | 13 |
7
|
CS Unirea Valea lui Mihai | 16 | 3 | 4 | 9 | 23:39 | 13 |
8
|
CS Voința Cheresig | 16 | 1 | 4 | 11 | 12:50 | 7 |
9
|
ACS Slovan Valea Cerului | 16 | 2 | 1 | 13 | 6:75 | 7 |
Liga 4 Bihor Seria Sud 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club Atletic Oradea | 16 | 13 | 3 | 0 | 67:13 | 42 |
2
|
CS Bihorul Beiuș | 16 | 10 | 3 | 3 | 63:18 | 33 |
3
|
CSM Olimpia Salonta | 16 | 9 | 4 | 3 | 42:22 | 31 |
4
|
FC Universitatea Oradea | 16 | 6 | 4 | 6 | 34:37 | 22 |
5
|
AFC Unirea Roșia | 16 | 5 | 5 | 6 | 25:29 | 20 |
6
|
ACS Viitorul Dobrești | 16 | 6 | 2 | 8 | 28:57 | 20 |
7
|
ACS Victoria Avram Iancu | 16 | 4 | 5 | 7 | 27:44 | 17 |
8
|
CSO Ștei | 16 | 4 | 2 | 10 | 29:39 | 14 |
9
|
AS Izvorul Cociuba Mare | 16 | 1 | 0 | 15 | 17:73 | 3 |
Liga 4 Bihor - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Diosig Bihardiószeg | 14 | 12 | 1 | 1 | 47:9 | 37 |
2
|
CS Foresta Tileagd | 14 | 10 | 2 | 2 | 37:23 | 32 |
3
|
Club Atletic Oradea | 14 | 8 | 4 | 2 | 34:22 | 28 |
4
|
CS Bihorul Beiuș | 14 | 7 | 2 | 5 | 26:16 | 23 |
5
|
ACS Székelyhídi Sasok - Vulturii Săcueni | 14 | 5 | 1 | 8 | 20:30 | 16 |
6
|
CSM Olimpia Salonta | 14 | 5 | 0 | 9 | 14:31 | 15 |
7
|
ACS Oșorhei | 14 | 3 | 1 | 10 | 20:35 | 10 |
8
|
FC Universitatea Oradea | 14 | 0 | 1 | 13 | 16:48 | 1 |
Liga 4 Bihor - Relegation Round Seria Nord 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Unirea Valea lui Mihai | 8 | 7 | 0 | 1 | 35:12 | 34 |
2
|
CS Crişul Aleşd | 8 | 3 | 0 | 5 | 24:18 | 33 |
3
|
CS Vadu Crișului | 8 | 4 | 1 | 3 | 14:11 | 26 |
4
|
CS Voința Cheresig | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:13 | 23 |
5
|
ACS Slovan Valea Cerului | 8 | 0 | 0 | 8 | 9:46 | 7 |
Liga 4 Bihor - Relegation Round Seria Sud 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AFC Unirea Roșia | 8 | 7 | 0 | 1 | 40:7 | 41 |
2
|
CSO Ștei | 8 | 6 | 1 | 1 | 30:12 | 33 |
3
|
ACS Victoria Avram Iancu | 8 | 3 | 2 | 3 | 18:31 | 28 |
4
|
ACS Viitorul Dobrești | 8 | 1 | 1 | 6 | 8:26 | 24 |
5
|
AS Izvorul Cociuba Mare | 8 | 1 | 0 | 7 | 11:31 | 6 |