Błyskawica Proszówki - Okocimski KS II Brzesko (1-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Błyskawica Proszówki
Klasa Okręgowa - Tarnów | |||
Γύρος 14 | |||
2024-03-23 | Błyskawica Proszówki - Novi/Rzezawianka Rzezawa | 9 - 1 | |
Γύρος 13 | |||
2023-11-04 | Błyskawica Proszówki - Sokół Maszkienice | 3 - 0 | |
Γύρος 12 | |||
2023-10-29 | Rylovia Rylowa - Błyskawica Proszówki | 5 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2023-10-21 | Błyskawica Proszówki - Arkadia Olszyny | 4 - 0 | |
Γύρος 10 | |||
2023-10-15 | Naprzod Sobolow - Błyskawica Proszówki | 1 - 1 |
Błyskawica Proszówki - Okocimski KS II Brzesko
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Tarnów , αγώνα Błyskawica Proszówki - Okocimski KS II Brzesko, ώρα έναρξης 2023-09-16 13:30:00 διεθνής ώρα.
Błyskawica Proszówki και Okocimski KS II Brzesko συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Tarnów , Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Okocimski KS II Brzesko
Klasa Okręgowa - Tarnów | |||
Γύρος 14 | |||
2024-03-23 | Okocimski KS II Brzesko - Orzeł Cikowice | 1 - 0 | |
Γύρος 13 | |||
2023-11-05 | Okocimski KS II Brzesko - Strażak Mokrzyska | 1 - 2 | |
Γύρος 12 | |||
2023-10-28 | Novi/Rzezawianka Rzezawa - Okocimski KS II Brzesko | 0 - 4 | |
Γύρος 11 | |||
2023-10-22 | Okocimski KS II Brzesko - Sokół Maszkienice | 3 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2023-10-14 | Rylovia Rylowa - Okocimski KS II Brzesko | 3 - 3 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Tarnów 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sokół Maszkienice | 14 | 10 | 2 | 2 | 44:19 | 32 |
2
|
Rylovia Rylowa | 14 | 10 | 2 | 2 | 35:15 | 32 |
3
|
Okocimski KS II Brzesko | 14 | 10 | 1 | 3 | 36:16 | 31 |
4
|
Błyskawica Proszówki | 14 | 9 | 2 | 3 | 49:23 | 29 |
5
|
Szreniawa Nowy Wiśnicz | 14 | 9 | 1 | 4 | 39:22 | 28 |
6
|
Naprzod Sobolow | 14 | 7 | 1 | 6 | 39:27 | 22 |
7
|
Strażak Mokrzyska | 14 | 7 | 1 | 6 | 29:21 | 22 |
8
|
Arkadia Olszyny | 14 | 6 | 2 | 6 | 30:31 | 20 |
9
|
Jadowniczanka Jadowniki | 14 | 5 | 3 | 6 | 34:26 | 18 |
10
|
KS Ceramika Muchowka | 14 | 6 | 0 | 8 | 25:31 | 18 |
11
|
Orzeł Cikowice | 14 | 5 | 1 | 8 | 28:28 | 16 |
12
|
Victoria Porąbka Uszewska | 14 | 3 | 2 | 9 | 19:38 | 11 |
13
|
Novi/Rzezawianka Rzezawa | 14 | 1 | 0 | 13 | 8:65 | 3 |
14
|
LKS Poręba Spytkowska | 14 | 1 | 0 | 13 | 5:58 | 3 |
Klasa Okręgowa - Tarnów 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LKS Łęgovia Łęg Tarnowski | 14 | 9 | 2 | 3 | 28:17 | 29 |
2
|
LUKS Skrzyszów | 14 | 8 | 3 | 3 | 39:25 | 27 |
3
|
MLKS Żabno | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:15 | 26 |
4
|
KS Nowa Jastrząbka-Żukowice | 14 | 7 | 4 | 3 | 25:19 | 25 |
5
|
LKS Szynwałd | 14 | 6 | 5 | 3 | 21:20 | 23 |
6
|
LKS Ładna | 14 | 6 | 5 | 3 | 24:25 | 23 |
7
|
LKS Rzuchowa | 14 | 7 | 2 | 5 | 27:20 | 23 |
8
|
LUKS Radłovia Radłów | 14 | 6 | 3 | 5 | 33:20 | 21 |
9
|
Ikar Odporyszów | 14 | 5 | 3 | 6 | 28:23 | 18 |
10
|
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | 14 | 5 | 3 | 6 | 22:20 | 18 |
11
|
Gosłavia Gosławice | 14 | 4 | 2 | 8 | 16:22 | 14 |
12
|
LKS Koszyce Wielkie | 14 | 3 | 2 | 9 | 17:33 | 11 |
13
|
LUKS Zalipie | 14 | 2 | 3 | 9 | 16:35 | 9 |
14
|
Tuchovia Tuchów | 14 | 2 | 1 | 11 | 18:42 | 7 |