Φαστάβ Ζλιν - Βικτόρια Πλζεν (1-7), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-5-1
Σχηματισμός γραμμών
47.3
Συνολική βαθμολογία παικτών
65.7 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Matej Rakovan | G | 33 | 0,3M+ | 47.3 |
14 | Martin Cedidla | D | 21 | 0,2M+ | 46.5 |
2 | Dominik Simersky | D | 31 | 0,4M+ | 48.3 |
31 | Lukas Bartosak | D | 33 | 0,3M+ | 46.5 |
24 | Jakub Cernin | M | 24 | 0,1M+ | |
12 | Tkac | M | 21 | ||
7 | Rudolf Reiter | D | 29 | 0,5M+ | 43.9 |
68 | Jakub Janetzky | M | 26 | 0,3M+ | 44.5 |
6 | Joss Didiba | M | 26 | 0,3M+ | 49.7 |
77 | Vukadin Vukadinović | M | 32 | 0,3M+ | 45.7 |
15 | Antonin Fantis | F | 31 | 0,3M+ | 46.1 |
Υποκατάστατο | |||||
64 | Stepan Bachurek | G | |||
4 | Selmir Pidro | D | 25 | 0,7M+ | |
28 | Jakub Kolar | D | 23 | 0,1M+ | 47.3 |
9 | Filip Zak | F | 28 | 45.3 | |
11 | Youba Drame | M | 25 | 0,2M+ | |
21 | Alexandr Buzek | M | 18 | ||
26 | El Hadji Latyr Ndiaye | F | 23 | ||
72 | Nedjeljko Kovinic | F | 20 |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-5-2
Σχηματισμός γραμμών
49.8
Συνολική βαθμολογία παικτών
91.1 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
36 | Jindřich Staněk | G | 27 | 0,4M+ | 53.5 |
3 | Robin Hranac | D | 23 | 48.5 | |
40 | Sampson Dweh | D | 21 | ||
2 | Lukáš Hejda | D | 33 | 1,7M+ | 51.1 |
10 | Jan Kopic | M | 33 | 2,8M+ | 47.9 |
23 | Lukas Kalac | M | 28 | 58.9 | |
31 | Pavel Sulc | M | 22 | 0,4M+ | 48.9 |
20 | Pavel Bucha | M | 25 | 1,6M+ | 51.1 |
22 | Cadu | M | 26 | 52.3 | |
15 | Tomáš Chorý | F | 28 | 0,7M+ | 49.5 |
17 | Rafiu Durosinmi | F | 20 | 52.5 | |
Υποκατάστατο | |||||
13 | Marián Tvrdoň | G | 29 | 0,2M+ | |
29 | Dominik Sváček | G | 26 | 0,1M+ | |
14 | Radim Řezník | D | 34 | 1,6M+ | |
21 | Václav Jemelka | D | 28 | 1,0M+ | 51.5 |
44 | Libor Holík | D | 25 | 0,7M+ | 48.3 |
11 | Matěj Vydra | F | 31 | 5,4M+ | 50.5 |
12 | Ibrahim Traoré | M | 35 | 1,6M+ | 49.5 |
18 | John Mosquera | M | 33 | 0,9M+ | 46.5 |
33 | Erik Jirka | M | 26 | 0,7M+ | 48.7 |
88 | Adam Vlkanova | M | 29 | 0,3M+ | 46.9 |
9 | Jan Kliment | F | 30 | 0,4M+ |
Εκδηλώσεις: Φαστάβ Ζλιν
1. Liga | |||
Γύρος 5 | |||
2024-05-25 | Γιάμπλονετς - Φαστάβ Ζλιν | 1 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-19 | Φαστάβ Ζλιν - Μποέμιανς Πράγας | 1 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-16 | Φαστάβ Ζλιν - Μπουντεγιόβιτσε | 1 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-12 | Καρβίνα - Φαστάβ Ζλιν | 2 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-05-04 | Παρντούμπιτσε - Φαστάβ Ζλιν | 2 - 0 |
Στατιστικά αγώνα
2 | Σουτ | 14 |
2 | Σουτ εντός εστίας | 9 |
4 | Κόρνερ | 7 |
10 | Φάουλ | 12 |
2 | Κίτρινες κάρτες | 1 |
1 | Κόκκινες κάρτες | 0 |
13 | Free kicks | 11 |
15 | Throw-ins | 14 |
11 | Goal kicks | 1 |
1 | Οφσάιντ | 1 |
Φαστάβ Ζλιν - Βικτόρια Πλζεν
Τσεχία, 1. Liga, αγώνα Φαστάβ Ζλιν - Βικτόρια Πλζεν, ώρα έναρξης 2023-09-17 13:00:00 διεθνής ώρα.
Φαστάβ Ζλιν και Βικτόρια Πλζεν συμμετέχει στο πρωτάθλημα 1. Liga, Τσεχία.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Stadion Letná στην πόλη Zlín, Τσεχία. Χωρητικότητα σταδίου Stadion Letná είναι 6 375 άτομα.
Επικεφαλής Διαιτητής - Petr Hocek. Λογιστική για κίτρινες και κόκκινες κάρτες: Petr Hocek έπαιξε 71 αγώνες, σημείωσε 274 κίτρινες κάρτες και 5 κόκκινες.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Βικτόρια Πλζεν
Club Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-06-22 | Zce Plzen - Βικτόρια Πλζεν | - | |
1. Liga | |||
Γύρος 5 | |||
2024-05-26 | Σπάρτα Πράγας - Βικτόρια Πλζεν | 1 - 1 | |
Cup | |||
Γύρος 29 | |||
2024-05-22 | Βικτόρια Πλζεν - Σπάρτα Πράγας | 1 - 2 | |
1. Liga | |||
Γύρος 4 | |||
2024-05-18 | Βικτόρια Πλζεν - Μπάνικ Οστράβα | 1 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-15 | Σλάβια Πράγας - Βικτόρια Πλζεν | 3 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-11 | Βικτόρια Πλζεν - Σλοβάτσκο | 4 - 2 |
Βαθμολογίες
1. Liga 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτα Πράγας | 30 | 24 | 4 | 2 | 70:26 | 76 |
2
|
Σλάβια Πράγας | 30 | 22 | 6 | 2 | 62:23 | 72 |
3
|
Βικτόρια Πλζεν | 30 | 19 | 5 | 6 | 67:33 | 62 |
4
|
Μπάνικ Οστράβα | 30 | 13 | 6 | 11 | 48:39 | 45 |
5
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ | 30 | 12 | 8 | 10 | 50:46 | 44 |
6
|
Σλοβάτσκο | 30 | 11 | 8 | 11 | 39:40 | 41 |
7
|
Σλόβαν Λίμπερετς | 30 | 10 | 10 | 10 | 46:46 | 40 |
8
|
Σίγκμα Όλομουτς | 30 | 10 | 7 | 13 | 40:45 | 37 |
9
|
Χράντετς Κράλοβε | 30 | 9 | 10 | 11 | 32:38 | 37 |
10
|
Τέπλιτσε | 30 | 9 | 9 | 12 | 31:40 | 36 |
11
|
Μποέμιανς Πράγας | 30 | 8 | 11 | 11 | 29:40 | 35 |
12
|
Γιάμπλονετς | 30 | 6 | 12 | 12 | 35:45 | 30 |
13
|
Παρντούμπιτσε | 30 | 7 | 7 | 16 | 29:42 | 28 |
14
|
Καρβίνα | 30 | 6 | 7 | 17 | 30:52 | 25 |
15
|
Φαστάβ Ζλιν | 30 | 5 | 10 | 15 | 36:61 | 25 |
16
|
Μπουντεγιόβιτσε | 30 | 6 | 6 | 18 | 34:62 | 24 |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτα Πράγας | 35 | 27 | 6 | 2 | 82:30 | 87 |
2
|
Σλάβια Πράγας | 35 | 26 | 7 | 2 | 76:24 | 85 |
3
|
Βικτόρια Πλζεν | 35 | 21 | 7 | 7 | 76:40 | 70 |
4
|
Μπάνικ Οστράβα | 35 | 14 | 7 | 14 | 56:48 | 49 |
5
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ | 35 | 13 | 8 | 14 | 51:59 | 47 |
6
|
Σλοβάτσκο | 35 | 12 | 8 | 15 | 45:56 | 44 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γιάμπλονετς | 35 | 9 | 14 | 12 | 45:50 | 41 |
2
|
Παρντούμπιτσε | 35 | 11 | 7 | 17 | 39:47 | 40 |
3
|
Μποέμιανς Πράγας | 35 | 9 | 12 | 14 | 34:48 | 39 |
4
|
Καρβίνα | 35 | 8 | 8 | 19 | 38:62 | 32 |
5
|
Μπουντεγιόβιτσε | 35 | 7 | 8 | 20 | 41:70 | 29 |
6
|
Φαστάβ Ζλιν | 35 | 5 | 12 | 18 | 40:69 | 27 |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σπάρτα Πράγας | ||||||
|
Σλάβια Πράγας | ||||||
|
Βικτόρια Πλζεν | ||||||
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ | ||||||
|
Σλοβάτσκο | ||||||
|
Μπάνικ Οστράβα |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μπουντεγιόβιτσε | ||||||
|
Γιάμπλονετς | ||||||
|
Μποέμιανς Πράγας | ||||||
|
Φαστάβ Ζλιν | ||||||
|
Καρβίνα | ||||||
|
Παρντούμπιτσε |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σπάρτα Πράγας | ||||||
|
Σλάβια Πράγας | ||||||
|
Βικτόρια Πλζεν | ||||||
|
Μπάνικ Οστράβα | ||||||
|
Σλοβάτσκο | ||||||
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Παρντούμπιτσε | ||||||
|
Μποέμιανς Πράγας | ||||||
|
Γιάμπλονετς | ||||||
|
Καρβίνα | ||||||
|
Φαστάβ Ζλιν | ||||||
|
Μπουντεγιόβιτσε |
Διαιτητής
Petr Hocek
71
Σύνολο παιχνιδιών
3.86
Μέσος όρος ανά αγώνα
0.23
Μέσος όρος ανά αγώνα
Τοποθεσία
Τσεχία
Χώρα
Zlín
Πόλη
Stadion Letná
Στάδιο
6 375
Χωρητικότητα