Ντιναμό Μπαρναούλ - Χίμικ Αβγκούστ Βουρνάρι (1-4), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ντιναμό Μπαρναούλ
PFL, Ural-Povolzhye | |||
Γύρος 20 | |||
2024-09-07 | Ντιναμό Μπαρναούλ - Ουράλ 2 | - | |
Γύρος 19 | |||
2024-08-31 | Dinamo Kirov - Ντιναμό Μπαρναούλ | - | |
Γύρος 18 | |||
2024-08-24 | Ντιναμό Μπαρναούλ - Rubin 2 Kazan | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-17 | Ντιναμό Μπαρναούλ - Κρίλια Σοβέτοβ | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-08-10 | Ντιναμό Μπαρναούλ - Άμκαρ Περμ | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-03 | FC Pari Nizhniy Novgorod 2 - Ντιναμό Μπαρναούλ | 1 - 1 | |
Russian Cup, Interregional | |||
2024-07-31 | Temp Barnaul - Ντιναμό Μπαρναούλ | 2 - 1 | |
Russian Cup - Regional Path | |||
Γύρος 128 | |||
2024-07-31 | Temp Barnaul - Ντιναμό Μπαρναούλ | 2 - 1 | |
PFL, Ural-Povolzhye | |||
Γύρος 14 | |||
2024-07-28 | Ντιναμό Μπαρναούλ - Uralets-TS Nizhniy Tagil | 3 - 1 | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-03 | Smena Kazan - Ντιναμό Μπαρναούλ | 1 - 2 |
Ντιναμό Μπαρναούλ - Χίμικ Αβγκούστ Βουρνάρι
Ρωσία, PFL, Ural-Povolzhye, αγώνα Ντιναμό Μπαρναούλ - Χίμικ Αβγκούστ Βουρνάρι, ώρα έναρξης 2023-09-17 09:00:00 διεθνής ώρα.
Ντιναμό Μπαρναούλ και Χίμικ Αβγκούστ Βουρνάρι συμμετέχει στο πρωτάθλημα PFL, Ural-Povolzhye, Ρωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Χίμικ Αβγκούστ Βουρνάρι
PFL, Ural-Povolzhye | |||
Γύρος 18 | |||
2023-11-12 | Χίμικ Αβγκούστ Βουρνάρι - Torpedo Miass | 0 - 0 | |
Γύρος 17 | |||
2023-11-05 | Χίμικ Αβγκούστ Βουρνάρι - Νόστα Νοβοτρόιτσκ | 1 - 0 | |
Γύρος 16 | |||
2023-10-29 | Χίμικ Αβγκούστ Βουρνάρι - Rubin 2 Kazan | 1 - 0 | |
Γύρος 14 | |||
2023-10-15 | Χίμικ Αβγκούστ Βουρνάρι - Ουράλ 2 | 0 - 0 | |
Γύρος 13 | |||
2023-10-08 | Akron-2 Togliatti - Χίμικ Αβγκούστ Βουρνάρι | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Group 4: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torpedo Miass | 16 | 11 | 3 | 2 | 33:12 | 36 |
2
|
Χίμικ Αβγκούστ Βουρνάρι | 16 | 8 | 7 | 1 | 19:6 | 31 |
3
|
Rubin 2 Kazan | 16 | 7 | 5 | 4 | 15:14 | 26 |
4
|
Νόστα Νοβοτρόιτσκ | 16 | 6 | 7 | 3 | 19:14 | 25 |
5
|
Ουράλ 2 | 16 | 5 | 6 | 5 | 20:20 | 21 |
6
|
Uralets-TS Nizhniy Tagil | 16 | 4 | 6 | 6 | 8:12 | 18 |
7
|
Ντιναμό Μπαρναούλ | 16 | 4 | 5 | 7 | 28:29 | 17 |
8
|
Όρενμπουργκ | 16 | 3 | 6 | 7 | 14:24 | 15 |
9
|
Akron-2 Togliatti | 16 | 0 | 3 | 13 | 9:34 | 3 |