MKP Unia Oświęcim - GKS Glinik Gorlice (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: MKP Unia Oświęcim
IV. Liga - Małopolska | |||
2024-06-16 | MKP Unia Oświęcim - Poprad Muszyna | 0 - 2 | |
2024-06-12 | MKS Trzebinia - MKP Unia Oświęcim | 2 - 1 | |
2024-05-29 | Niwa Nowa Wieś - MKP Unia Oświęcim | 2 - 5 | |
Γύρος 7 | |||
2023-09-20 | MKP Unia Oświęcim - GKS Glinik Gorlice | 1 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2023-08-30 | MKP Unia Oświęcim - Wolania Wola Rzędzińska | 2 - 3 |
MKP Unia Oświęcim - GKS Glinik Gorlice
Poland Amateur, IV. Liga - Małopolska, αγώνα MKP Unia Oświęcim - GKS Glinik Gorlice, ώρα έναρξης 2023-09-20 15:00:00 διεθνής ώρα.
MKP Unia Oświęcim και GKS Glinik Gorlice συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Małopolska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: GKS Glinik Gorlice
IV. Liga - Małopolska | |||
Γύρος 2 | |||
2024-08-10 | Dalin Myślenice - GKS Glinik Gorlice | 0 - 4 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-03 | Beskid Andrychów - GKS Glinik Gorlice | 3 - 0 | |
2024-06-02 | LKS Jawiszowice - GKS Glinik Gorlice | 4 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-01 | Limanovia Limanowa - GKS Glinik Gorlice | ακυρώθηκε | |
Γύρος 7 | |||
2023-09-20 | MKP Unia Oświęcim - GKS Glinik Gorlice | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Małopolska 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wisła II Kraków | 12 | 9 | 3 | 0 | 36:8 | 30 |
2
|
LKS Jawiszowice | 9 | 8 | 0 | 1 | 23:8 | 24 |
3
|
Dalin Myślenice | 11 | 6 | 3 | 2 | 21:14 | 21 |
4
|
Beskid Andrychów | 9 | 6 | 2 | 1 | 24:10 | 20 |
5
|
MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 10 | 5 | 2 | 3 | 23:18 | 17 |
6
|
Wolania Wola Rzędzińska | 9 | 5 | 2 | 2 | 17:16 | 17 |
7
|
KS Watra Białka Tatrzańska | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:9 | 14 |
8
|
Orzeł Ryczów | 7 | 4 | 1 | 2 | 19:15 | 13 |
9
|
LKS Lubań Maniowy | 7 | 4 | 1 | 2 | 12:9 | 13 |
10
|
BKS Hal-Mont Bochnia | 10 | 3 | 4 | 3 | 21:21 | 13 |
11
|
KS Bruk-Bet Termalica II Nieciecza | 7 | 3 | 3 | 1 | 22:9 | 12 |
12
|
Barciczanka Barcice | 7 | 2 | 2 | 3 | 16:17 | 8 |
13
|
Limanovia Limanowa | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:15 | 8 |
14
|
MKS Trzebinia | 14 | 2 | 1 | 11 | 14:35 | 7 |
15
|
GKS Glinik Gorlice | 7 | 1 | 2 | 4 | 9:13 | 5 |
16
|
Poprad Muszyna | 5 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | 4 |
17
|
MKP Unia Oświęcim | 10 | 1 | 1 | 8 | 14:32 | 4 |
18
|
KS Wierchy Rabka Zdrój | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:25 | 3 |
19
|
Niwa Nowa Wieś | 9 | 0 | 0 | 9 | 9:26 | 0 |