Νες Τζιόνα - Άκρε (1-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Νες Τζιόνα
National League | |||
Γύρος 37 | |||
2024-05-24 | Hapoel Ramat Gan Givataim - Νες Τζιόνα | 3 - 1 | |
Γύρος 36 | |||
2024-05-17 | Νες Τζιόνα - Αφούλα | 0 - 2 | |
Γύρος 35 | |||
2024-05-10 | Ρισόν Λέτζιον - Νες Τζιόνα | 1 - 1 | |
Γύρος 34 | |||
2024-05-07 | Νες Τζιόνα - Χάποελ Κφαρ Σαμπά | 1 - 2 | |
Γύρος 33 | |||
2024-05-03 | ΚΦΑΡ ΚΑΣΙΜ - Νες Τζιόνα | 0 - 1 |
Νες Τζιόνα - Άκρε
Ισραήλ, National League, αγώνα Νες Τζιόνα - Άκρε, ώρα έναρξης 2023-09-21 16:30:00 διεθνής ώρα.
Νες Τζιόνα και Άκρε συμμετέχει στο πρωτάθλημα National League, Ισραήλ.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Άκρε
National League | |||
Γύρος 37 | |||
2024-05-24 | Αφούλα - Άκρε | 1 - 1 | |
Γύρος 36 | |||
2024-05-17 | Άκρε - Χάποελ Κφαρ Σαμπά | 0 - 1 | |
Γύρος 35 | |||
2024-05-10 | Ihud Bnei Shefa-Amr - Άκρε | 2 - 5 | |
Γύρος 34 | |||
2024-05-07 | Άκρε - Hapoel Ramat Gan Givataim | 1 - 2 | |
Γύρος 33 | |||
2024-05-03 | Ρισόν Λέτζιον - Άκρε | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
National League 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπνέι Γιεχούντα Τελ Αβίβ | 30 | 19 | 4 | 7 | 57:36 | 61 |
2
|
Κιριάτ Σιμόνα | 30 | 19 | 3 | 8 | 50:19 | 60 |
3
|
Ιρόνι Τιμπερίας | 30 | 14 | 12 | 4 | 46:28 | 54 |
4
|
Maccabi Yafo Kabilyo | 30 | 14 | 8 | 8 | 58:40 | 50 |
5
|
Ναζαρέτ Ίλιτ | 30 | 13 | 8 | 9 | 46:34 | 47 |
6
|
Νιρ Ραμάτ Χασαρόν | 30 | 12 | 9 | 9 | 55:48 | 45 |
7
|
Χάποελ Ελ Φαχέμ | 30 | 10 | 12 | 8 | 38:34 | 42 |
8
|
Μακάμπι Χερζλία | 30 | 11 | 9 | 10 | 34:41 | 42 |
9
|
Άκρε | 30 | 10 | 11 | 9 | 41:40 | 41 |
10
|
ΚΦΑΡ ΚΑΣΙΜ | 30 | 9 | 10 | 11 | 31:39 | 37 |
11
|
Ρισόν Λέτζιον | 30 | 9 | 8 | 13 | 27:39 | 35 |
12
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | 30 | 8 | 10 | 12 | 36:35 | 34 |
13
|
Νες Τζιόνα | 30 | 9 | 7 | 14 | 38:53 | 34 |
14
|
Χάποελ Κφαρ Σαμπά | 30 | 7 | 10 | 13 | 28:40 | 31 |
15
|
Αφούλα | 30 | 5 | 9 | 16 | 33:53 | 24 |
16
|
Ihud Bnei Shefa-Amr | 30 | 4 | 4 | 22 | 27:66 | 16 |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κιριάτ Σιμόνα | 37 | 24 | 4 | 9 | 66:23 | 76 |
2
|
Ιρόνι Τιμπερίας | 37 | 20 | 12 | 5 | 62:34 | 72 |
3
|
Μπνέι Γιεχούντα Τελ Αβίβ | 37 | 22 | 6 | 9 | 71:45 | 72 |
4
|
Ναζαρέτ Ίλιτ | 37 | 18 | 9 | 10 | 62:39 | 63 |
5
|
Maccabi Yafo Kabilyo | 37 | 14 | 9 | 14 | 68:62 | 51 |
6
|
Νιρ Ραμάτ Χασαρόν | 37 | 13 | 11 | 13 | 64:64 | 50 |
7
|
Μακάμπι Χερζλία | 37 | 13 | 11 | 13 | 43:61 | 50 |
8
|
Χάποελ Ελ Φαχέμ | 37 | 11 | 13 | 13 | 47:51 | 46 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Άκρε | 37 | 12 | 14 | 11 | 54:49 | 50 |
2
|
ΚΦΑΡ ΚΑΣΙΜ | 37 | 12 | 11 | 14 | 44:50 | 47 |
3
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | 37 | 11 | 11 | 15 | 47:43 | 44 |
4
|
Αφούλα | 37 | 11 | 10 | 16 | 44:54 | 43 |
5
|
Ρισόν Λέτζιον | 37 | 11 | 10 | 16 | 37:48 | 43 |
6
|
Χάποελ Κφαρ Σαμπά | 37 | 10 | 12 | 15 | 36:47 | 42 |
7
|
Νες Τζιόνα | 37 | 10 | 10 | 17 | 44:63 | 40 |
8
|
Ihud Bnei Shefa-Amr | 37 | 5 | 5 | 27 | 37:93 | 18 |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κιριάτ Σιμόνα | ||||||
|
Μπνέι Γιεχούντα Τελ Αβίβ | ||||||
|
Ναζαρέτ Ίλιτ | ||||||
|
Ιρόνι Τιμπερίας | ||||||
|
Χάποελ Ελ Φαχέμ | ||||||
|
Νιρ Ραμάτ Χασαρόν | ||||||
|
Maccabi Yafo Kabilyo | ||||||
|
Μακάμπι Χερζλία |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Άκρε | ||||||
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | ||||||
|
Νες Τζιόνα | ||||||
|
ΚΦΑΡ ΚΑΣΙΜ | ||||||
|
Ρισόν Λέτζιον | ||||||
|
Χάποελ Κφαρ Σαμπά | ||||||
|
Αφούλα | ||||||
|
Ihud Bnei Shefa-Amr |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Maccabi Yafo Kabilyo | ||||||
|
Ιρόνι Τιμπερίας | ||||||
|
Κιριάτ Σιμόνα | ||||||
|
Μπνέι Γιεχούντα Τελ Αβίβ | ||||||
|
Μακάμπι Χερζλία | ||||||
|
Νιρ Ραμάτ Χασαρόν | ||||||
|
Ναζαρέτ Ίλιτ | ||||||
|
Χάποελ Ελ Φαχέμ |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | ||||||
|
Ρισόν Λέτζιον | ||||||
|
Αφούλα | ||||||
|
Νες Τζιόνα | ||||||
|
Ihud Bnei Shefa-Amr | ||||||
|
Άκρε | ||||||
|
Χάποελ Κφαρ Σαμπά | ||||||
|
ΚΦΑΡ ΚΑΣΙΜ |