Σλόβαν Λίμπερετς - Τέπλιτσε (3-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-5-2
Σχηματισμός γραμμών
48.5
Συνολική βαθμολογία παικτών
76.2 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Olivier Vliegen | G | 24 | 0,0M+ | 47.7 |
24 | Michal Fukala | D | 23 | 0,5M+ | 47.5 |
37 | Matej Chalus | D | 25 | 0,5M+ | 47.9 |
33 | Marios Pourzitidis | D | 24 | 48.3 | |
3 | Jan Mikula | M | 31 | 0,4M+ | 48.1 |
6 | Varfolomieiev Ivan | M | 18 | ||
28 | Jan Zamburek | M | 22 | 0,2M+ | 49.1 |
15 | Mohamed Doumbia | M | 24 | 0,3M+ | 51.7 |
25 | Abubakar Ghali | M | 23 | 45.7 | |
7 | Michal Rabusic | F | 34 | 0,3M+ | |
10 | Ľubomír Tupta | F | 25 | 0,4M+ | 51.1 |
Υποκατάστατο | |||||
31 | Hugo Jan Bačkovský | G | 24 | ||
30 | Filip Prebsl | D | 20 | 47.7 | |
4 | Milan Govaers | M | |||
9 | Jakub Hudak | M | |||
19 | Nicolas Penner | M | 22 | ||
20 | Dominik Preisler | D | 28 | 0,3M+ | 44.5 |
22 | Tomas Polyak | M | 21 | ||
26 | Luka Kulenovic | M | 24 | ||
5 | Denis Visinsky | M | 20 | ||
14 | Filip Horsky | M | 19 | ||
21 | Chidera Micheal Okoh | F |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-5-2
Σχηματισμός γραμμών
48.5
Συνολική βαθμολογία παικτών
77.4 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
30 | Tomas Grigar | G | 40 | 0,3M+ | 47.9 |
23 | Lukáš Mareček | D | 33 | 0,6M+ | 50.3 |
4 | Stepan Chaloupek | D | 19 | ||
18 | Nemanja Mićević | D | 24 | 0,2M+ | 49.1 |
15 | Petr Hronek | M | 30 | 0,3M+ | 47.7 |
28 | Jan Knapik | M | 22 | 0,1M+ | 46.3 |
11 | Filip Havelka | M | 25 | 0,5M+ | |
19 | Robert Jukl | M | 25 | 0,2M+ | 48.5 |
35 | Matej Radosta | M | 22 | 0,2M+ | |
14 | Tadeas Vachousek | F | 18 | ||
7 | Daniel Fila | F | 21 | 50.9 | |
Υποκατάστατο | |||||
72 | Filip Mucha | G | 31 | 0,1M+ | |
44 | Soufiane Dramé | D | 27 | 0,3M+ | |
3 | Nemanja Krsmanovic | D | 20 | ||
16 | Yehor Tsykalo | M | 21 | ||
21 | Jakub Křišťan | M | 21 | ||
12 | Mohamed Yasser | F | |||
25 | Abdallah Gning | F | 25 | 46.9 |
Εκδηλώσεις: Σλόβαν Λίμπερετς
1. Liga | |||
2024-05-12 | Σλόβαν Λίμπερετς - Τέπλιτσε | 1 - 2 | |
2024-05-05 | Τέπλιτσε - Σλόβαν Λίμπερετς | 2 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-28 | Μπάνικ Οστράβα - Σλόβαν Λίμπερετς | 2 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-04-21 | Σλόβαν Λίμπερετς - Χράντετς Κράλοβε | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-04-13 | Μπουντεγιόβιτσε - Σλόβαν Λίμπερετς | 3 - 2 |
Στατιστικά αγώνα
9 | Σουτ | 4 |
9 | Κόρνερ | 1 |
11 | Φάουλ | 17 |
1 | Κίτρινες κάρτες | 5 |
0 | Κόκκινες κάρτες | 1 |
18 | Free kicks | 11 |
8 | Goal kicks | 9 |
4 | Σουτ εντός εστίας | 3 |
32 | Throw-ins | 14 |
5 | Σουτ εκτός εστίας | 1 |
Σλόβαν Λίμπερετς - Τέπλιτσε
Τσεχία, 1. Liga, αγώνα Σλόβαν Λίμπερετς - Τέπλιτσε, ώρα έναρξης 2023-09-23 13:00:00 διεθνής ώρα.
Σλόβαν Λίμπερετς και Τέπλιτσε συμμετέχει στο πρωτάθλημα 1. Liga, Τσεχία.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο U Nisy Stadium στην πόλη Liberec, Τσεχία. Χωρητικότητα σταδίου U Nisy Stadium είναι 9 900 άτομα.
Επικεφαλής Διαιτητής - Filip Kotala. Λογιστική για κίτρινες και κόκκινες κάρτες: Filip Kotala έπαιξε 27 αγώνες, σημείωσε 125 κίτρινες κάρτες και 5 κόκκινες.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Τέπλιτσε
Club Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-06-22 | Τέπλιτσε - Βικτόρια Ζίζκοβ | - | |
1. Liga | |||
Γύρος 29 | |||
2024-05-25 | Χράντετς Κράλοβε - Τέπλιτσε | 2 - 0 | |
2024-05-19 | Τέπλιτσε - Χράντετς Κράλοβε | 0 - 1 | |
2024-05-12 | Σλόβαν Λίμπερετς - Τέπλιτσε | 1 - 2 | |
2024-05-05 | Τέπλιτσε - Σλόβαν Λίμπερετς | 2 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-28 | Βικτόρια Πλζεν - Τέπλιτσε | 3 - 0 |
Βαθμολογίες
1. Liga 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτα Πράγας | 30 | 24 | 4 | 2 | 70:26 | 76 |
2
|
Σλάβια Πράγας | 30 | 22 | 6 | 2 | 62:23 | 72 |
3
|
Βικτόρια Πλζεν | 30 | 19 | 5 | 6 | 67:33 | 62 |
4
|
Μπάνικ Οστράβα | 30 | 13 | 6 | 11 | 48:39 | 45 |
5
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ | 30 | 12 | 8 | 10 | 50:46 | 44 |
6
|
Σλοβάτσκο | 30 | 11 | 8 | 11 | 39:40 | 41 |
7
|
Σλόβαν Λίμπερετς | 30 | 10 | 10 | 10 | 46:46 | 40 |
8
|
Σίγκμα Όλομουτς | 30 | 10 | 7 | 13 | 40:45 | 37 |
9
|
Χράντετς Κράλοβε | 30 | 9 | 10 | 11 | 32:38 | 37 |
10
|
Τέπλιτσε | 30 | 9 | 9 | 12 | 31:40 | 36 |
11
|
Μποέμιανς Πράγας | 30 | 8 | 11 | 11 | 29:40 | 35 |
12
|
Γιάμπλονετς | 30 | 6 | 12 | 12 | 35:45 | 30 |
13
|
Παρντούμπιτσε | 30 | 7 | 7 | 16 | 29:42 | 28 |
14
|
Καρβίνα | 30 | 6 | 7 | 17 | 30:52 | 25 |
15
|
Φαστάβ Ζλιν | 30 | 5 | 10 | 15 | 36:61 | 25 |
16
|
Μπουντεγιόβιτσε | 30 | 6 | 6 | 18 | 34:62 | 24 |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτα Πράγας | 35 | 27 | 6 | 2 | 82:30 | 87 |
2
|
Σλάβια Πράγας | 35 | 26 | 7 | 2 | 76:24 | 85 |
3
|
Βικτόρια Πλζεν | 35 | 21 | 7 | 7 | 76:40 | 70 |
4
|
Μπάνικ Οστράβα | 35 | 14 | 7 | 14 | 56:48 | 49 |
5
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ | 35 | 13 | 8 | 14 | 51:59 | 47 |
6
|
Σλοβάτσκο | 35 | 12 | 8 | 15 | 45:56 | 44 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γιάμπλονετς | 35 | 9 | 14 | 12 | 45:50 | 41 |
2
|
Παρντούμπιτσε | 35 | 11 | 7 | 17 | 39:47 | 40 |
3
|
Μποέμιανς Πράγας | 35 | 9 | 12 | 14 | 34:48 | 39 |
4
|
Καρβίνα | 35 | 8 | 8 | 19 | 38:62 | 32 |
5
|
Μπουντεγιόβιτσε | 35 | 7 | 8 | 20 | 41:70 | 29 |
6
|
Φαστάβ Ζλιν | 35 | 5 | 12 | 18 | 40:69 | 27 |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σπάρτα Πράγας | ||||||
|
Σλάβια Πράγας | ||||||
|
Βικτόρια Πλζεν | ||||||
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ | ||||||
|
Σλοβάτσκο | ||||||
|
Μπάνικ Οστράβα |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μπουντεγιόβιτσε | ||||||
|
Γιάμπλονετς | ||||||
|
Μποέμιανς Πράγας | ||||||
|
Φαστάβ Ζλιν | ||||||
|
Καρβίνα | ||||||
|
Παρντούμπιτσε |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σπάρτα Πράγας | ||||||
|
Σλάβια Πράγας | ||||||
|
Βικτόρια Πλζεν | ||||||
|
Μπάνικ Οστράβα | ||||||
|
Σλοβάτσκο | ||||||
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Παρντούμπιτσε | ||||||
|
Μποέμιανς Πράγας | ||||||
|
Γιάμπλονετς | ||||||
|
Καρβίνα | ||||||
|
Φαστάβ Ζλιν | ||||||
|
Μπουντεγιόβιτσε |
Διαιτητής
Filip Kotala
27
Σύνολο παιχνιδιών
4.63
Μέσος όρος ανά αγώνα
0.19
Μέσος όρος ανά αγώνα
Τοποθεσία
Τσεχία
Χώρα
Liberec
Πόλη
U Nisy Stadium
Στάδιο
9 900
Χωρητικότητα