Σρέμσκα Μιτρόβιτσα - Ντουμπόσισα (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-5-1
Σχηματισμός γραμμών
58.8 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Miloš Ostojić | G | 27 | 0,7M+ | |
13 | Vladimir Ilić | D | 22 | 0,1M+ | |
19 | Nemanja Cvetković | D | 27 | 0,2M+ | |
29 | Darko Isailovic | D | |||
17 | Stefan Mitrović | D | 21 | 49.1 | |
7 | Uros Gajic | M | 23 | 49.9 | |
27 | Milan Srbijanac | M | 22 | 0,1M+ | |
26 | Srdjan Cvetković | M | |||
8 | Stefan Stefanović | M | |||
22 | Pius Obuya | F | |||
9 | Djordje Ivkovic | ||||
Υποκατάστατο | |||||
25 | Mihailo Dragićević | G | 22 | ||
3 | Radoš Protić | D | 36 | 0,2M+ | |
5 | Vladimir Milicanovic | D | |||
2 | Ilija Miodragović | D | |||
15 | Marko Prljević | D | 35 | 0,1M+ | |
21 | Nikola Tripković | M | 25 | 0,2M+ | |
31 | Vido Marković | F | 23 | 0,1M+ | |
28 | Lazar Micic | F | |||
23 | Filip Padjen | F | |||
10 | Aleksandar Djukanovic | F |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-4-2
Σχηματισμός γραμμών
48.3
Συνολική βαθμολογία παικτών
65.6 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
12 | Vukasin Stankovic | G | |||
2 | Predrag Đorđević | D | 33 | 0,3M+ | |
21 | Strahinja Jovancic | D | |||
44 | Miljan Ilić | D | 30 | 0,3M+ | 48.1 |
15 | Nemanja Zdravković | D | 30 | 0,2M+ | 53.9 |
50 | Nikola Tasić | ||||
20 | Ivan Milic | ||||
23 | Đorđe Belić | M | 25 | 0,0M+ | 52.5 |
90 | Davor Nedeljković | M | 27 | 0,2M+ | |
9 | Mlađan Stevanović | F | 28 | 0,3M+ | 47.9 |
11 | Milan Djokic | F | 26 | ||
Υποκατάστατο | |||||
1 | Marko Knezevic | G | 34 | 0,2M+ | |
3 | Danilo Jović | D | |||
28 | Predrag Đorđević | D | |||
8 | Miljan Ljubenovic | M | |||
22 | Luka Paunović | M | |||
14 | Matija Racic | M | 19 | 0,0M+ | |
19 | Filip Stojev | M | |||
16 | Filip Tolic | M | |||
55 | Djordje Vasic | M | |||
7 | Ilija Stojanovic | F | |||
6 | Nikola Milinkovic | M | 32 | 0,4M+ |
Εκδηλώσεις: Σρέμσκα Μιτρόβιτσα
Prva Liga | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-25 | ΟΦΚ Βελιγραδίου - Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 1 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-18 | Σρέμσκα Μιτρόβιτσα - FK Jedinstvo Ub | 0 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-12 | Ιντζίτζα - Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 0 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-07 | FK Tekstilac Odžaci - Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 2 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-01 | Σρέμσκα Μιτρόβιτσα - Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | 1 - 0 |
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα - Ντουμπόσισα
Σερβία, Prva Liga, αγώνα Σρέμσκα Μιτρόβιτσα - Ντουμπόσισα, ώρα έναρξης 2023-09-23 14:00:00 διεθνής ώρα.
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα και Ντουμπόσισα συμμετέχει στο πρωτάθλημα Prva Liga, Σερβία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ντουμπόσισα
Prva Liga | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-26 | Ντουμπόσισα - Μεταλάκ Μιλανόβατς | 0 - 2 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-19 | Νόβι Σαντ - Ντουμπόσισα | 2 - 3 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-13 | Ντουμπόσισα - OFK Vršac | 1 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-08 | Κολουμπάρα Λαζαρέβατς - Ντουμπόσισα | 1 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-02 | Ντουμπόσισα - FK Mladost GAT | 0 - 1 |
Βαθμολογίες
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
Ιντζίτζα | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
Σμεντέρεβο | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Μάσκβα Σαμπάτς | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
Ντουμπόσισα | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
Σλομπότα Ουζίσε | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
Νόβι Σαντ | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
Ιντζίτζα | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
Σμεντέρεβο | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Μάσκβα Σαμπάτς | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
Ντουμπόσισα | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
Σλομπότα Ουζίσε | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
Νόβι Σαντ | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Μάσκβα Σαμπάτς | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
Σμεντέρεβο | ||||||
|
Ιντζίτζα | ||||||
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | ||||||
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
Ντουμπόσισα | ||||||
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | ||||||
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | ||||||
|
Σλομπότα Ουζίσε | ||||||
|
Νόβι Σαντ | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | ||||||
|
Σμεντέρεβο | ||||||
|
Ιντζίτζα | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | ||||||
|
Μάσκβα Σαμπάτς |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | ||||||
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | ||||||
|
Σλομπότα Ουζίσε | ||||||
|
Ντουμπόσισα | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | ||||||
|
Νόβι Σαντ |