FK Polet Trbušani - FK Čajetina (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FK Polet Trbušani
Zona Zapadno-Moravska | |||
Γύρος 25 | |||
2024-06-01 | FK Polimlje Prijepolje - FK Polet Trbušani | 5 - 1 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-26 | FK Polet Trbušani - FK Sloga Bajina Bašta | 3 - 2 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-18 | FK Jedinstvo Konjevići - FK Polet Trbušani | 1 - 0 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-12 | FK Polet Trbušani - FK Savinac 1933 Visibaba | 3 - 0 | |
Γύρος 21 | |||
2024-05-04 | FK Jedinstvo Putevi - FK Polet Trbušani | 4 - 0 |
FK Polet Trbušani - FK Čajetina
Serbia Amateur, Zona Zapadno-Moravska, αγώνα FK Polet Trbušani - FK Čajetina, ώρα έναρξης 2023-09-24 13:30:12 διεθνής ώρα.
FK Polet Trbušani και FK Čajetina συμμετέχει στο πρωτάθλημα Zona Zapadno-Moravska, Serbia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FK Čajetina
Zona Zapadno-Moravska | |||
Γύρος 14 | |||
2023-11-19 | FK Savinac 1933 Visibaba - FK Čajetina | ακυρώθηκε | |
Γύρος 13 | |||
2023-11-12 | FK Čajetina - FK Zlatar Nova Varoš | 0 - 3 | |
Γύρος 12 | |||
2023-11-05 | FK Čajetina - FK Sloboda Čačak | 0 - 7 | |
Γύρος 11 | |||
2023-10-29 | FK Čajetina - FK Budućnost Arilje | 0 - 4 | |
Γύρος 10 | |||
2023-10-21 | FK Sloga Bajina Bašta - FK Čajetina | 3 - 0 |
Βαθμολογίες
Zona Zapadno-Moravska 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Jedinstvo Putevi | 20 | 17 | 2 | 1 | 54:8 | 53 |
2
|
FK Jedinstvo Konjevići | 20 | 12 | 3 | 5 | 48:25 | 39 |
3
|
FK Polimlje Prijepolje | 20 | 11 | 6 | 3 | 36:20 | 39 |
4
|
FK Savinac 1933 Visibaba | 20 | 11 | 3 | 6 | 42:32 | 36 |
5
|
FK Sloga Bajina Bašta | 20 | 8 | 6 | 6 | 34:23 | 30 |
6
|
FK Sevojno | 20 | 8 | 3 | 9 | 36:27 | 27 |
7
|
FK Polet Trbušani | 20 | 8 | 3 | 9 | 27:33 | 27 |
8
|
FK Sloboda Čačak | 20 | 7 | 5 | 8 | 31:39 | 26 |
9
|
FK Ovčar Markovica | 20 | 5 | 4 | 11 | 32:38 | 19 |
10
|
FK Zlatar Nova Varoš | 20 | 4 | 3 | 13 | 25:44 | 15 |
11
|
FK Čajetina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
FK Budućnost Arilje | 20 | 0 | 0 | 20 | 12:88 | 0 |
Zona Zapadno-Moravska, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Jedinstvo Putevi | 5 | 3 | 0 | 2 | 13:10 | 62 |
2
|
FK Polimlje Prijepolje | 5 | 4 | 1 | 0 | 17:7 | 52 |
3
|
FK Jedinstvo Konjevići | 5 | 2 | 0 | 3 | 11:11 | 45 |
4
|
FK Savinac 1933 Visibaba | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:11 | 42 |
5
|
FK Sloga Bajina Bašta | 5 | 1 | 1 | 3 | 8:12 | 34 |
6
|
FK Polet Trbušani | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | 33 |
Zona Zapadno-Moravska, Playout 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Sevojno | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:1 | 39 |
2
|
FK Sloboda Čačak | 4 | 2 | 1 | 1 | 12:5 | 33 |
3
|
FK Ovčar Markovica | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:6 | 25 |
4
|
FK Zlatar Nova Varoš | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | 19 |
5
|
FK Budućnost Arilje | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:18 | 0 |
Zona Zapadno-Moravska, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Jedinstvo Putevi | ||||||
|
FK Jedinstvo Konjevići | ||||||
|
FK Polimlje Prijepolje | ||||||
|
FK Sloga Bajina Bašta | ||||||
|
FK Polet Trbušani | ||||||
|
FK Savinac 1933 Visibaba |
Zona Zapadno-Moravska, Playout 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Sloboda Čačak | ||||||
|
FK Ovčar Markovica | ||||||
|
FK Zlatar Nova Varoš | ||||||
|
FK Sevojno | ||||||
|
FK Budućnost Arilje |
Zona Zapadno-Moravska, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Polimlje Prijepolje | ||||||
|
FK Jedinstvo Putevi | ||||||
|
FK Jedinstvo Konjevići | ||||||
|
FK Savinac 1933 Visibaba | ||||||
|
FK Sloga Bajina Bašta | ||||||
|
FK Polet Trbušani |
Zona Zapadno-Moravska, Playout 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Sloboda Čačak | ||||||
|
FK Ovčar Markovica | ||||||
|
FK Sevojno | ||||||
|
FK Zlatar Nova Varoš | ||||||
|
FK Budućnost Arilje |