STD Petrovich - ChipLogic St. Petersburg (3-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: STD Petrovich
St. Petersburg Championship | |||
Γύρος 16 | |||
2024-09-27 | STD Petrovich - FC Maksima | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-09-20 | Dynamo-Center St. Petersburg - STD Petrovich | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-09-13 | STD Petrovich - FC Konstantinovskoe | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-09-06 | Zvezda-2 St. Petersburg - STD Petrovich | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-08-29 | STD Petrovich - SPBPU St. Petersburg | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-07-26 | RVChallenge - STD Petrovich | 2 - 2 | |
Γύρος 9 | |||
2024-07-11 | Kirovets-GUTID - STD Petrovich | 3 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2024-07-04 | STD Petrovich - Avangard Sankt Petersburg | 1 - 3 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-27 | FC Maksima - STD Petrovich | 4 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-20 | STD Petrovich - Dynamo-Center St. Petersburg | 0 - 3 |
STD Petrovich - ChipLogic St. Petersburg
Russia Amateur, St. Petersburg Championship, αγώνα STD Petrovich - ChipLogic St. Petersburg, ώρα έναρξης 2023-09-28 16:00:13 διεθνής ώρα.
STD Petrovich και ChipLogic St. Petersburg συμμετέχει στο πρωτάθλημα St. Petersburg Championship, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: ChipLogic St. Petersburg
St. Petersburg Championship | |||
Γύρος 18 | |||
2023-10-27 | Yadro St. Petersburg U21 - ChipLogic St. Petersburg | 3 - 0 | |
Γύρος 17 | |||
2023-10-20 | ChipLogic St. Petersburg - FC Konstantinovskoe | 0 - 3 | |
Γύρος 16 | |||
2023-10-13 | Zvezda-2 St. Petersburg - ChipLogic St. Petersburg | 3 - 0 | |
Γύρος 15 | |||
2023-10-05 | ChipLogic St. Petersburg - Inter Lesgafta St. Petersburg | 0 - 3 | |
Γύρος 14 | |||
2023-09-28 | STD Petrovich - ChipLogic St. Petersburg | 3 - 0 |
Βαθμολογίες
St. Petersburg Championship 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Konstantinovskoe | 18 | 11 | 5 | 2 | 33:13 | 38 |
2
|
Kirovets-GUTID | 18 | 11 | 2 | 5 | 43:24 | 35 |
3
|
STD Petrovich | 18 | 10 | 4 | 4 | 40:30 | 34 |
4
|
FC Maksima | 18 | 10 | 0 | 8 | 37:30 | 30 |
5
|
Avangard Sankt Petersburg | 18 | 8 | 2 | 8 | 37:42 | 26 |
6
|
Yadro-2 St. Petersburg | 18 | 8 | 1 | 9 | 33:28 | 25 |
7
|
Zvezda-2 St. Petersburg | 18 | 7 | 2 | 9 | 39:36 | 23 |
8
|
Dynamo-Center St. Petersburg | 18 | 7 | 1 | 10 | 26:38 | 22 |
9
|
Inter Lesgafta St. Petersburg | 18 | 5 | 1 | 12 | 22:40 | 16 |
10
|
ChipLogic St. Petersburg | 18 | 3 | 2 | 13 | 19:48 | 11 |