Saku Sporting II - Tallinna JK Legion II (1-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Saku Sporting II
III Liiga | |||
Γύρος 17 | |||
2024-09-06 | Saku Sporting II - Tallinna FC Zealot Sporting | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-08-30 | Tallinna FC Flora IV - Saku Sporting II | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-16 | Saku Sporting II - Ρουμόρι | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-09 | Ρούμου - Saku Sporting II | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-08-03 | Saku Sporting II - Pärnu JK Vaprus III | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-14 | Saku Sporting II - Παρνού Νιρβάνα | 1 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-07 | Läänemaa JK Haapsalu - Saku Sporting II | 4 - 3 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-30 | Saku Sporting II - Κριστίν | 1 - 2 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-25 | JK Tallinna Kalev Juunior - Saku Sporting II | 8 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-19 | Saku Sporting II - Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | 4 - 2 |
Saku Sporting II - Tallinna JK Legion II
Εσθονία, III Liiga, αγώνα Saku Sporting II - Tallinna JK Legion II, ώρα έναρξης 2023-09-29 17:00:44 διεθνής ώρα.
Saku Sporting II και Tallinna JK Legion II συμμετέχει στο πρωτάθλημα III Liiga, Εσθονία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Tallinna JK Legion II
Esiliiga B | |||
Γύρος 36 | |||
2023-12-03 | Ταλλιννά Κάλεβ - Tallinna JK Legion II | ακυρώθηκε | |
III Liiga | |||
Γύρος 18 | |||
2023-10-27 | Tallinna JK Legion II - Ρούμου | 8 - 3 | |
Γύρος 17 | |||
2023-10-22 | Tabasalu Ulasabat C.F. - Tallinna JK Legion II | 2 - 0 | |
Γύρος 16 | |||
2023-10-15 | Tallinna JK Legion II - Läänemaa JK Haapsalu | 4 - 0 | |
Esiliiga B | |||
Γύρος 29 | |||
2023-10-01 | Narva Trans U21 - Tallinna JK Legion II | ακυρώθηκε |
Βαθμολογίες
III Liiga - Põhja piirkond 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ταλλίνά Ζάπος | 18 | 16 | 1 | 1 | 85:20 | 49 |
2
|
Tallinna SC ReUnited | 18 | 12 | 2 | 4 | 55:36 | 38 |
3
|
Μακσατρανσπόρτ | 18 | 11 | 1 | 6 | 70:31 | 34 |
4
|
Ζενίτ Ταλλίν | 18 | 9 | 2 | 7 | 59:66 | 29 |
5
|
Tallinna FC Eston Villa | 18 | 9 | 1 | 8 | 38:35 | 28 |
6
|
Tallinna FC Hell Hunt | 18 | 7 | 5 | 6 | 43:27 | 26 |
7
|
Πιράζα Ταλίν | 18 | 7 | 1 | 10 | 48:52 | 22 |
8
|
Τρανσφεβίσε | 18 | 4 | 2 | 12 | 33:74 | 14 |
9
|
Tallinna FC Olympic Olybet | 18 | 4 | 1 | 13 | 22:59 | 13 |
10
|
Tallinna FC Ararat II | 18 | 2 | 2 | 14 | 27:80 | 8 |
III Liiga - Lõuna piirkond 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Team Helm | 20 | 16 | 1 | 3 | 83:25 | 49 |
2
|
Οτέπα | 20 | 13 | 4 | 3 | 71:31 | 43 |
3
|
Tartu JK Welco X | 20 | 14 | 1 | 5 | 70:41 | 43 |
4
|
FC Elva II | 20 | 13 | 2 | 5 | 78:32 | 41 |
5
|
Πόλβα Λόύτος | 20 | 11 | 0 | 9 | 61:77 | 33 |
6
|
Ιμαβέρε Φορς | 20 | 9 | 2 | 9 | 51:58 | 29 |
7
|
Βαστσελίνα Τανέμ | 20 | 9 | 1 | 10 | 56:53 | 28 |
8
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 20 | 7 | 1 | 12 | 56:63 | 22 |
9
|
Tartu JK Tammeka III | 20 | 5 | 1 | 14 | 34:58 | 16 |
10
|
Tõrva JK | 20 | 3 | 4 | 13 | 27:70 | 13 |
11
|
Τζογκέβα Γουλβς | 20 | 1 | 1 | 18 | 26:105 | 4 |
III Liiga - Ida piirkond 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Πάιντε Λινναμεεσκοντ | 22 | 22 | 0 | 0 | 130:12 | 66 |
2
|
Λόο | 22 | 14 | 3 | 5 | 69:45 | 45 |
3
|
Τουρί Γκανβίξ | 22 | 12 | 4 | 6 | 77:49 | 40 |
4
|
Γιογκέβα Νόορους 96 | 22 | 12 | 3 | 7 | 50:45 | 39 |
5
|
Sillamäe FC NPM Silmet | 22 | 11 | 1 | 10 | 82:55 | 34 |
6
|
Μααρντού Άλιενς | 22 | 10 | 3 | 9 | 52:57 | 33 |
7
|
Rakvere JK Tarvas II | 22 | 9 | 2 | 11 | 45:65 | 29 |
8
|
JK Kuusalu Kalev | 22 | 7 | 4 | 11 | 38:54 | 25 |
9
|
Ανίτζα | 22 | 7 | 1 | 14 | 41:68 | 22 |
10
|
Raasiku FC Joker | 22 | 6 | 4 | 12 | 27:54 | 22 |
11
|
Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα | 22 | 5 | 0 | 17 | 38:92 | 15 |
12
|
Τζάρβα-Τζάνι | 22 | 4 | 1 | 17 | 42:95 | 13 |
III Liiga - Lääne piirkond 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna JK Puuma | 18 | 17 | 0 | 1 | 89:32 | 51 |
2
|
Tabasalu Ulasabat C.F. | 18 | 16 | 1 | 1 | 78:11 | 49 |
3
|
JK Tallinna Kalev Juunior | 18 | 10 | 2 | 6 | 59:37 | 32 |
4
|
Ρούμου | 18 | 8 | 1 | 9 | 53:60 | 25 |
5
|
Ρουμόρι | 18 | 8 | 0 | 10 | 36:48 | 24 |
6
|
Tallinna JK Legion II | 18 | 8 | 0 | 10 | 50:57 | 24 |
7
|
Läänemaa JK Haapsalu | 18 | 6 | 3 | 9 | 43:65 | 21 |
8
|
Harju Jalgpallikool III | 18 | 6 | 1 | 11 | 39:46 | 19 |
9
|
Tallinna FC Flora IV | 18 | 6 | 1 | 11 | 40:61 | 19 |
10
|
Saku Sporting II | 18 | 0 | 1 | 17 | 17:87 | 1 |