Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-4-3
Σχηματισμός γραμμών
48.5
Συνολική βαθμολογία παικτών
61.1 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
29 | Milan Heča | G | 32 | 1,2M+ | |
23 | Petr Reinberk | D | 34 | 0,3M+ | 48.3 |
28 | Vlastimil Danicek | D | 32 | 0,5M+ | 48.5 |
3 | Michal Kadlec | D | 38 | 0,3M+ | 50.9 |
10 | Michal Trávník | M | 29 | 2,6M+ | 45.9 |
20 | Marek Havlík | M | 28 | 0,5M+ | 55.3 |
21 | Matěj Valenat | M | 23 | 0,2M+ | 49.5 |
14 | Merchas Doski | M | 23 | 46.9 | |
24 | Pavel Juroska | F | 21 | ||
22 | Rigino Cicilia | F | 29 | 0,2M+ | |
99 | Vlasiy Sinyavskiy | M | 26 | 0,3M+ | 48.9 |
Υποκατάστατο | |||||
30 | Tomáš Fryšták | G | 36 | 0,3M+ | |
19 | Jan Kalabiska | D | 36 | 0,3M+ | 47.3 |
6 | Stanislav Hofmann | D | 33 | 0,5M+ | 50.7 |
18 | Seung-bin Kim | M | 22 | ||
4 | Jaromir Srubek | D | 23 | ||
15 | Patrik Brandner | M | 29 | 0,4M+ | |
11 | Milan Petržela | M | 40 | 0,3M+ | 48.1 |
7 | Daniel Holzer | M | 28 | 0,4M+ | 44.3 |
9 | Filip Vecheta | F | 20 | 46.9 | |
17 | Ondřej Mihálik | F | 26 | 0,4M+ | 47.1 |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-5-1
Σχηματισμός γραμμών
48.7
Συνολική βαθμολογία παικτών
67.9 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
30 | Tomas Grigar | G | 40 | 0,3M+ | 47.9 |
23 | Lukáš Mareček | D | 33 | 0,6M+ | 50.3 |
4 | Stepan Chaloupek | D | 19 | ||
28 | Jan Knapik | M | 22 | 0,1M+ | 46.3 |
35 | Matej Radosta | D | 22 | 0,2M+ | |
46 | Marek Beranek | D | |||
19 | Robert Jukl | M | 25 | 0,2M+ | 48.5 |
11 | Filip Havelka | M | 25 | 0,5M+ | |
15 | Petr Hronek | F | 30 | 0,3M+ | 47.7 |
20 | Daniel Trubač | F | 26 | 0,2M+ | 49.5 |
7 | Daniel Fila | F | 21 | 50.9 | |
Υποκατάστατο | |||||
72 | Filip Mucha | G | 31 | 0,1M+ | |
22 | Jakub Hora | D | |||
3 | Nemanja Krsmanovic | D | 20 | ||
21 | Jakub Křišťan | M | 21 | ||
6 | Michal Bilek | M | 26 | 0,2M+ | |
14 | Tadeas Vachousek | F | 18 |
Εκδηλώσεις: Σλοβάτσκο
1. Liga | |||
Γύρος 5 | |||
2024-05-26 | Μπάνικ Οστράβα - Σλοβάτσκο | 6 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-18 | Σλοβάτσκο - Σλάβια Πράγας | 1 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-14 | Μλάντα Μπόλεσλαβ - Σλοβάτσκο | 0 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-11 | Βικτόρια Πλζεν - Σλοβάτσκο | 4 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-05-05 | Σλοβάτσκο - Σπάρτα Πράγας | 2 - 4 |
Σλοβάτσκο - Τέπλιτσε
Τσεχία, 1. Liga, αγώνα Σλοβάτσκο - Τέπλιτσε, ώρα έναρξης 2023-10-07 13:00:00 διεθνής ώρα.
Σλοβάτσκο και Τέπλιτσε συμμετέχει στο πρωτάθλημα 1. Liga, Τσεχία.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Mestsky Fotbalovy Stadion στην πόλη Uherske Hradiste, Τσεχία. Χωρητικότητα σταδίου Mestsky Fotbalovy Stadion είναι 8 121 άτομα.
Επικεφαλής Διαιτητής - Ladislav Szikszay. Λογιστική για κίτρινες και κόκκινες κάρτες: Ladislav Szikszay έπαιξε 54 αγώνες, σημείωσε 236 κίτρινες κάρτες και 5 κόκκινες.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Τέπλιτσε
Club Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-06-22 | Τέπλιτσε - Βικτόρια Ζίζκοβ | - | |
1. Liga | |||
Γύρος 29 | |||
2024-05-25 | Χράντετς Κράλοβε - Τέπλιτσε | 2 - 0 | |
2024-05-19 | Τέπλιτσε - Χράντετς Κράλοβε | 0 - 1 | |
2024-05-12 | Σλόβαν Λίμπερετς - Τέπλιτσε | 1 - 2 | |
2024-05-05 | Τέπλιτσε - Σλόβαν Λίμπερετς | 2 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-28 | Βικτόρια Πλζεν - Τέπλιτσε | 3 - 0 |
Βαθμολογίες
1. Liga 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτα Πράγας | 30 | 24 | 4 | 2 | 70:26 | 76 |
2
|
Σλάβια Πράγας | 30 | 22 | 6 | 2 | 62:23 | 72 |
3
|
Βικτόρια Πλζεν | 30 | 19 | 5 | 6 | 67:33 | 62 |
4
|
Μπάνικ Οστράβα | 30 | 13 | 6 | 11 | 48:39 | 45 |
5
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ | 30 | 12 | 8 | 10 | 50:46 | 44 |
6
|
Σλοβάτσκο | 30 | 11 | 8 | 11 | 39:40 | 41 |
7
|
Σλόβαν Λίμπερετς | 30 | 10 | 10 | 10 | 46:46 | 40 |
8
|
Σίγκμα Όλομουτς | 30 | 10 | 7 | 13 | 40:45 | 37 |
9
|
Χράντετς Κράλοβε | 30 | 9 | 10 | 11 | 32:38 | 37 |
10
|
Τέπλιτσε | 30 | 9 | 9 | 12 | 31:40 | 36 |
11
|
Μποέμιανς Πράγας | 30 | 8 | 11 | 11 | 29:40 | 35 |
12
|
Γιάμπλονετς | 30 | 6 | 12 | 12 | 35:45 | 30 |
13
|
Παρντούμπιτσε | 30 | 7 | 7 | 16 | 29:42 | 28 |
14
|
Καρβίνα | 30 | 6 | 7 | 17 | 30:52 | 25 |
15
|
Φαστάβ Ζλιν | 30 | 5 | 10 | 15 | 36:61 | 25 |
16
|
Μπουντεγιόβιτσε | 30 | 6 | 6 | 18 | 34:62 | 24 |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτα Πράγας | 35 | 27 | 6 | 2 | 82:30 | 87 |
2
|
Σλάβια Πράγας | 35 | 26 | 7 | 2 | 76:24 | 85 |
3
|
Βικτόρια Πλζεν | 35 | 21 | 7 | 7 | 76:40 | 70 |
4
|
Μπάνικ Οστράβα | 35 | 14 | 7 | 14 | 56:48 | 49 |
5
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ | 35 | 13 | 8 | 14 | 51:59 | 47 |
6
|
Σλοβάτσκο | 35 | 12 | 8 | 15 | 45:56 | 44 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γιάμπλονετς | 35 | 9 | 14 | 12 | 45:50 | 41 |
2
|
Παρντούμπιτσε | 35 | 11 | 7 | 17 | 39:47 | 40 |
3
|
Μποέμιανς Πράγας | 35 | 9 | 12 | 14 | 34:48 | 39 |
4
|
Καρβίνα | 35 | 8 | 8 | 19 | 38:62 | 32 |
5
|
Μπουντεγιόβιτσε | 35 | 7 | 8 | 20 | 41:70 | 29 |
6
|
Φαστάβ Ζλιν | 35 | 5 | 12 | 18 | 40:69 | 27 |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σπάρτα Πράγας | ||||||
|
Σλάβια Πράγας | ||||||
|
Βικτόρια Πλζεν | ||||||
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ | ||||||
|
Σλοβάτσκο | ||||||
|
Μπάνικ Οστράβα |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μπουντεγιόβιτσε | ||||||
|
Γιάμπλονετς | ||||||
|
Μποέμιανς Πράγας | ||||||
|
Φαστάβ Ζλιν | ||||||
|
Καρβίνα | ||||||
|
Παρντούμπιτσε |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σπάρτα Πράγας | ||||||
|
Σλάβια Πράγας | ||||||
|
Βικτόρια Πλζεν | ||||||
|
Μπάνικ Οστράβα | ||||||
|
Σλοβάτσκο | ||||||
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Παρντούμπιτσε | ||||||
|
Μποέμιανς Πράγας | ||||||
|
Γιάμπλονετς | ||||||
|
Καρβίνα | ||||||
|
Φαστάβ Ζλιν | ||||||
|
Μπουντεγιόβιτσε |
Διαιτητής
Ladislav Szikszay
54
Σύνολο παιχνιδιών
4.37
Μέσος όρος ανά αγώνα
0.26
Μέσος όρος ανά αγώνα
Τοποθεσία
Τσεχία
Χώρα
Uherske Hradiste
Πόλη
Mestsky Fotbalovy Stadion
Στάδιο
8 121
Χωρητικότητα