Ντουμπόσισα - OFK Vršac (1-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-2-3-1
Σχηματισμός γραμμών
48.3
Συνολική βαθμολογία παικτών
59.8 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Marko Knezevic | G | 34 | 0,2M+ | |
2 | Predrag Đorđević | D | 33 | 0,3M+ | |
21 | Strahinja Jovancic | D | |||
31 | Marko Momčilović | D | 36 | 0,2M+ | |
44 | Miljan Ilić | D | 30 | 0,3M+ | 48.1 |
50 | Nikola Tasić | ||||
23 | Đorđe Belić | M | 25 | 0,0M+ | 52.5 |
10 | Dušan Savić | F | 37 | 0,2M+ | |
15 | Nemanja Zdravković | D | 30 | 0,2M+ | 53.9 |
20 | Ivan Milic | ||||
9 | Mlađan Stevanović | F | 28 | 0,3M+ | 47.9 |
Υποκατάστατο | |||||
12 | Vukasin Stankovic | G | |||
3 | Danilo Jović | D | |||
14 | Matija Racic | D | 19 | 0,0M+ | |
8 | Miljan Ljubenovic | M | |||
6 | Nikola Milinkovic | M | 32 | 0,4M+ | |
90 | Davor Nedeljković | M | 27 | 0,2M+ | |
22 | Luka Paunović | M | |||
7 | Ilija Stojanovic | M | |||
19 | Filip Stojev | M | |||
55 | Djordje Vasic | M | |||
11 | Milan Djokic | F | 26 |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-4-1-2
Σχηματισμός γραμμών
80.1 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
99 | Nemanja Andrijanić | G | 23 | 0,1M+ | 41.3 |
8 | Marko Zoćević | M | 30 | 0,1M+ | |
29 | Diouf Cherif Atab | D | |||
5 | Milovan Petric | D | |||
77 | Darko Terzic | M | |||
90 | Uros Miladinovic | F | |||
32 | Milan Tomic | M | |||
18 | Aleksandar Lazevski | D | 35 | 49.5 | |
45 | Uros Kilibarda | F | 20 | ||
22 | Uros Cejic | F | 17 | ||
25 | Francis Andy Kumi | F | |||
Υποκατάστατο | |||||
1 | Filip Novic | G | |||
2 | Bojan Blagojevic | D | |||
17 | Petar Graonja | D | |||
48 | Mateja Stasevic | D | 19 | ||
21 | Danijel Stojković | D | 33 | 0,3M+ | |
11 | Ognjen Todorović | D | 34 | 0,2M+ | 55.1 |
14 | Vladan Blagojevic | M | |||
10 | Vukasin Braunovic | M | |||
24 | Dorde Glavinic | F | |||
7 | Matija Grek | F | |||
19 | Riquelme Sousa |
Εκδηλώσεις: Ντουμπόσισα
Prva Liga | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-26 | Ντουμπόσισα - Μεταλάκ Μιλανόβατς | 0 - 2 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-19 | Νόβι Σαντ - Ντουμπόσισα | 2 - 3 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-13 | Ντουμπόσισα - OFK Vršac | 1 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-08 | Κολουμπάρα Λαζαρέβατς - Ντουμπόσισα | 1 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-02 | Ντουμπόσισα - FK Mladost GAT | 0 - 1 |
Ντουμπόσισα - OFK Vršac
Σερβία, Prva Liga, αγώνα Ντουμπόσισα - OFK Vršac, ώρα έναρξης 2023-10-08 16:00:00 διεθνής ώρα.
Ντουμπόσισα και OFK Vršac συμμετέχει στο πρωτάθλημα Prva Liga, Σερβία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: OFK Vršac
Prva Liga | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-26 | OFK Vršac - Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | 2 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-19 | Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ - OFK Vršac | 0 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-13 | Ντουμπόσισα - OFK Vršac | 1 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-08 | OFK Vršac - Μεταλάκ Μιλανόβατς | 1 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-02 | OFK Vršac - Νόβι Σαντ | 2 - 0 |
Βαθμολογίες
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
Ιντζίτζα | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
Σμεντέρεβο | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Μάσκβα Σαμπάτς | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
Ντουμπόσισα | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
Σλομπότα Ουζίσε | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
Νόβι Σαντ | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
Ιντζίτζα | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
Σμεντέρεβο | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Μάσκβα Σαμπάτς | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
Ντουμπόσισα | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
Σλομπότα Ουζίσε | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
Νόβι Σαντ | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Μάσκβα Σαμπάτς | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
Σμεντέρεβο | ||||||
|
Ιντζίτζα | ||||||
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | ||||||
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
Ντουμπόσισα | ||||||
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | ||||||
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | ||||||
|
Σλομπότα Ουζίσε | ||||||
|
Νόβι Σαντ | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | ||||||
|
Σμεντέρεβο | ||||||
|
Ιντζίτζα | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | ||||||
|
Μάσκβα Σαμπάτς |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | ||||||
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | ||||||
|
Σλομπότα Ουζίσε | ||||||
|
Ντουμπόσισα | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | ||||||
|
Νόβι Σαντ |