Unia Krzywda - LKS Orzeł Czemierniki (3-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Unia Krzywda
Kezza Klasa Okręgowa - Biała Podlaska | |||
Γύρος 15 | |||
2023-11-12 | Unia Krzywda - Orlęta II Radzyń Podlaski | 2 - 1 | |
Γύρος 14 | |||
2023-11-05 | Ποντλάσιε Ποντλάσκα - Unia Krzywda | 3 - 0 | |
Γύρος 13 | |||
2023-10-29 | Unia Krzywda - GLKS Unia Żabików | 1 - 1 | |
Γύρος 12 | |||
2023-10-22 | LKS Milanów - Unia Krzywda | 2 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2023-10-15 | GLKS Lutnia Piszczac - Unia Krzywda | 2 - 1 |
Unia Krzywda - LKS Orzeł Czemierniki
Poland Amateur, Kezza Klasa Okręgowa - Biała Podlaska, αγώνα Unia Krzywda - LKS Orzeł Czemierniki, ώρα έναρξης 2023-10-08 13:00:00 διεθνής ώρα.
Unia Krzywda και LKS Orzeł Czemierniki συμμετέχει στο πρωτάθλημα Kezza Klasa Okręgowa - Biała Podlaska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: LKS Orzeł Czemierniki
Kezza Klasa Okręgowa - Biała Podlaska | |||
Γύρος 15 | |||
2023-11-12 | LKS Orzeł Czemierniki - Tytan Wisznice | 3 - 2 | |
Γύρος 14 | |||
2023-11-05 | Orlęta Łuków - LKS Orzeł Czemierniki | 10 - 3 | |
Γύρος 13 | |||
2023-10-29 | LKS Orzeł Czemierniki - Orlęta II Radzyń Podlaski | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 12 | |||
2023-10-22 | Ποντλάσιε Ποντλάσκα - LKS Orzeł Czemierniki | 8 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2023-10-15 | LKS Orzeł Czemierniki - GLKS Unia Żabików | 2 - 4 |
Βαθμολογίες
Kezza Klasa Okręgowa - Biała Podlaska 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Orlęta Łuków | 15 | 13 | 0 | 2 | 74:24 | 39 |
2
|
Ποντλάσιε Ποντλάσκα | 14 | 12 | 0 | 2 | 65:10 | 36 |
3
|
Orlęta II Radzyń Podlaski | 14 | 11 | 0 | 3 | 53:10 | 33 |
4
|
GLKS Lutnia Piszczac | 15 | 11 | 0 | 4 | 43:21 | 33 |
5
|
GLKS Unia Żabików | 15 | 9 | 2 | 4 | 33:24 | 29 |
6
|
KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski | 15 | 9 | 1 | 5 | 39:32 | 28 |
7
|
KS Az-Bud Komarówka Podlaska | 15 | 8 | 1 | 6 | 27:23 | 25 |
8
|
ŁKS Łazy | 15 | 6 | 1 | 8 | 31:38 | 19 |
9
|
Kujawiak Stanin | 15 | 6 | 1 | 8 | 25:44 | 19 |
10
|
LKS Sokół Adamów | 15 | 5 | 3 | 7 | 26:32 | 18 |
11
|
MKS Victoria Parczew | 14 | 5 | 2 | 7 | 29:35 | 17 |
12
|
LKS Milanów | 15 | 4 | 3 | 8 | 20:37 | 15 |
13
|
Unia Krzywda | 14 | 4 | 2 | 8 | 20:29 | 14 |
14
|
Bad Boys Zastawie | 15 | 3 | 1 | 11 | 20:49 | 10 |
15
|
LKS Orzeł Czemierniki | 14 | 1 | 3 | 10 | 19:52 | 6 |
16
|
Tytan Wisznice | 14 | 0 | 0 | 14 | 13:77 | 0 |