AO FC Torpedo - Yunost Moskvy-Spartak-2 (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
71.4 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
Egor Malyshev | G | ||||
58 | Elisey Melnikov | D | |||
Nikita Bessarab | M | ||||
Andrey Bushmanov | M | ||||
Ivan Karabanov | M | ||||
74 | Aleksandr Korolev | M | |||
Damir Larkov | M | ||||
Bogdan Ponomarev | M | ||||
Grant Simonyan | M | ||||
Daniyar Musagaliev | M | ||||
Υποκατάστατο | |||||
Ilya Chumakov | G | ||||
Ivan Prokofjev | G | ||||
Egor Simonov | D | ||||
Dmitriy Somov | D | ||||
Kirill Deltsov | M | ||||
Danila Zhichkin | M | ||||
Denis Lebedev | F |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
74 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
Andrey Ulanov | G | ||||
Yaroslav Surnin | D | ||||
Maksim Karpenko | M | ||||
Mike Ayvazyan | M | ||||
Nikita Aleksashin | M | ||||
Denis Alipov | M | ||||
Ibragim Bokoev | M | ||||
Nikita Zhuravlev | M | ||||
Spartak Smirnov | M | ||||
Aleksandr Sokolov | M | ||||
Vazha Chaprava | M | ||||
Υποκατάστατο | |||||
Denis Netsvetaylov | M | ||||
Dmitriy Zherebtsov | F | ||||
Vitorio Fadin | F |
Εκδηλώσεις: AO FC Torpedo
Moscow Championship - Division B | |||
Γύρος 17 | |||
2024-07-09 | FC Devyatka Moscow - AO FC Torpedo | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-07-05 | AO FC Torpedo - Sokol Moscow | 3 - 0 | |
Γύρος 15 | |||
2024-07-02 | AO FC Torpedo - FC Impuls-M Moscow | 3 - 0 | |
Γύρος 14 | |||
2024-06-27 | CSP Dinamo Moscow - AO FC Torpedo | 0 - 2 | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-20 | Rosich-M Moscow - AO FC Torpedo | 1 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-17 | Trudovye Rezervy-M - AO FC Torpedo | 1 - 1 |
AO FC Torpedo - Yunost Moskvy-Spartak-2
Russia Amateur, Moscow Championship - Division B, αγώνα AO FC Torpedo - Yunost Moskvy-Spartak-2, ώρα έναρξης 2023-10-12 13:30:00 διεθνής ώρα.
AO FC Torpedo και Yunost Moskvy-Spartak-2 συμμετέχει στο πρωτάθλημα Moscow Championship - Division B, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Yunost Moskvy-Spartak-2
Moscow Championship - Division B | |||
Γύρος 15 | |||
2024-06-30 | Megasfera Moscow - Yunost Moskvy-Spartak-2 | 1 - 2 | |
Γύρος 14 | |||
2024-06-27 | Novator Moscow - Yunost Moskvy-Spartak-2 | 0 - 3 | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-21 | Yunost Moskvy-Spartak-2 - MFA Sokol Moscow | 2 - 1 | |
Γύρος 17 | |||
2024-06-17 | CSP Dinamo Moscow - Yunost Moskvy-Spartak-2 | 1 - 6 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-14 | SSH 75 - Yunost Moskvy-Spartak-2 | 0 - 2 |
Βαθμολογίες
Moscow Championship - Division B 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosich-M Moscow | 24 | 19 | 2 | 3 | 120:32 | 59 |
2
|
Smena Moscow | 24 | 17 | 4 | 3 | 94:27 | 55 |
3
|
AO FC Torpedo | 24 | 17 | 3 | 4 | 69:24 | 54 |
4
|
FC Troitsk | 24 | 16 | 4 | 4 | 107:31 | 52 |
5
|
Krylia Sovetov Moscow | 24 | 16 | 2 | 6 | 62:33 | 50 |
6
|
FC Molniya | 24 | 12 | 4 | 8 | 76:52 | 40 |
7
|
Yunost Moskvy-Spartak-2 | 24 | 12 | 4 | 8 | 82:39 | 40 |
8
|
Trudovye Rezervy | 24 | 8 | 3 | 13 | 55:60 | 27 |
9
|
SSH 75 | 24 | 8 | 1 | 15 | 40:79 | 25 |
10
|
FC Devyatka Moscow | 24 | 7 | 0 | 17 | 43:90 | 21 |
11
|
Burevestnik-Novator | 24 | 7 | 0 | 17 | 41:98 | 21 |
12
|
Krasnogvardeets | 24 | 3 | 1 | 20 | 29:89 | 10 |
13
|
CSP Dinamo Moscow | 24 | 0 | 0 | 24 | 16:180 | 0 |