Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' - Κάγον (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ρασίνγκ Σανταντέρ Β'
Segunda División B | |||
Γύρος 28 | |||
2024-05-18 | Ντε Λος Ρέγιες - Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' | 1 - 0 | |
2024-05-12 | Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' - Ντε Λος Ρέγιες | 2 - 2 | |
Γύρος 34 | |||
2024-05-05 | Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' - Κομποστέλα | 3 - 1 | |
Γύρος 33 | |||
2024-04-28 | Κοβαντόγκα - Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' | 0 - 2 | |
Γύρος 32 | |||
2024-04-21 | Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' - Αραντίνα | 2 - 4 |
Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' - Κάγον
Ισπανία, Segunda División B, αγώνα Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' - Κάγον, ώρα έναρξης 2023-10-15 10:30:00 διεθνής ώρα.
Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' και Κάγον συμμετέχει στο πρωτάθλημα Segunda División B, Ισπανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Κάγον
Segunda División B | |||
Γύρος 34 | |||
2024-05-05 | Κάγον - Λανγκρέο | 1 - 2 | |
Γύρος 33 | |||
2024-04-28 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β´ - Κάγον | 5 - 2 | |
Γύρος 32 | |||
2024-04-21 | Κάγον - Γιμνάστικα Τορρελάβεγκα | 1 - 2 | |
Γύρος 31 | |||
2024-04-13 | Βιλλάλμπες - Κάγον | 2 - 2 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-07 | Κάγον - Ντεπορτίβο Φαμπρίλ | 3 - 2 |
Βαθμολογίες
Segunda Federacion 23/24, Group 1: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ουρένσε | 34 | 21 | 10 | 3 | 54:19 | 73 |
2
|
Ποντεβέδρα | 34 | 19 | 11 | 4 | 69:31 | 68 |
3
|
Ζαμόρα | 34 | 17 | 12 | 5 | 42:21 | 63 |
4
|
Γκουιζουέλο | 34 | 14 | 9 | 11 | 36:34 | 51 |
5
|
Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' | 34 | 13 | 12 | 9 | 50:41 | 51 |
6
|
Λανγκρέο | 34 | 12 | 14 | 8 | 32:40 | 50 |
7
|
Κομποστέλα | 34 | 13 | 8 | 13 | 35:38 | 47 |
8
|
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β´ | 34 | 13 | 8 | 13 | 47:52 | 47 |
9
|
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ | 34 | 11 | 11 | 12 | 48:47 | 44 |
10
|
Κορούξο | 34 | 12 | 7 | 15 | 36:48 | 43 |
11
|
Μαρίνο Λουάνκο | 34 | 9 | 15 | 10 | 29:24 | 42 |
12
|
Γιμνάστικα Τορρελάβεγκα | 34 | 11 | 8 | 15 | 41:50 | 41 |
13
|
Ρεάλ Αβίλες | 34 | 9 | 14 | 11 | 40:38 | 41 |
14
|
Βιλλάλμπες | 34 | 8 | 13 | 13 | 23:32 | 37 |
15
|
Αραντίνα | 34 | 8 | 10 | 16 | 37:48 | 34 |
16
|
Ρεάλ Οβιέντο | 34 | 6 | 12 | 16 | 27:43 | 30 |
17
|
Κάγον | 34 | 6 | 12 | 16 | 37:52 | 30 |
18
|
Κοβαντόγκα | 34 | 7 | 8 | 19 | 35:60 | 29 |
Segunda Federacion 23/24, Group 2: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο Β´ | 34 | 25 | 7 | 2 | 68:17 | 82 |
2
|
Μπαρακάλντο | 34 | 22 | 10 | 2 | 61:19 | 76 |
3
|
Λογκρονές | 34 | 20 | 11 | 3 | 70:17 | 71 |
4
|
Ουτέμπο | 34 | 17 | 10 | 7 | 40:31 | 61 |
5
|
Ρεάλ Ζαραγόσα Ντεπορτίβο Αραγκόν | 34 | 15 | 11 | 8 | 51:40 | 56 |
6
|
Ντεπορτίβο Αλαβές | 34 | 16 | 4 | 14 | 57:42 | 52 |
7
|
Τουντελάνο | 34 | 12 | 12 | 10 | 45:32 | 48 |
8
|
Μπαρπάστρο | 34 | 11 | 14 | 9 | 28:28 | 47 |
9
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ | 34 | 12 | 11 | 11 | 35:37 | 47 |
10
|
Καλαχόρα | 34 | 13 | 7 | 14 | 36:38 | 46 |
11
|
Γκέρνικα | 34 | 11 | 10 | 13 | 37:48 | 43 |
12
|
Αρένας Κλαμπ Ντε Γκέτξο | 34 | 9 | 14 | 11 | 35:37 | 41 |
13
|
Ιζάρα | 34 | 10 | 6 | 18 | 32:51 | 36 |
14
|
Σαν Τζουάν Πάμπλονα | 34 | 8 | 9 | 17 | 29:47 | 33 |
15
|
Μουλτιβέρα | 34 | 9 | 6 | 19 | 21:50 | 33 |
16
|
Ναξάρα | 34 | 6 | 6 | 22 | 23:60 | 24 |
17
|
Βάλε Ντε Εγκές | 34 | 5 | 6 | 23 | 25:58 | 21 |
18
|
Μπρέα | 34 | 5 | 6 | 23 | 15:56 | 21 |
Segunda Federacion 23/24, Group 3: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Χέρκουλες | 34 | 19 | 8 | 7 | 53:30 | 65 |
2
|
Ευρόπα | 34 | 17 | 12 | 5 | 63:32 | 63 |
3
|
UE Costa Brava | 34 | 16 | 11 | 7 | 42:25 | 59 |
4
|
Σεντ Άντρεου | 34 | 16 | 10 | 8 | 53:33 | 58 |
5
|
Γέιδα | 34 | 18 | 4 | 12 | 45:31 | 58 |
6
|
Τεράσσα | 34 | 13 | 11 | 10 | 45:40 | 50 |
7
|
Torrent CF | 34 | 13 | 10 | 11 | 40:37 | 49 |
8
|
Αλζίρα | 34 | 11 | 13 | 10 | 39:41 | 46 |
9
|
Εσπανιόλ Β´ | 34 | 12 | 10 | 12 | 40:44 | 46 |
10
|
Πένα Ντεπορτίβα | 34 | 12 | 9 | 13 | 49:58 | 45 |
11
|
Βαλένθια Β´ | 34 | 11 | 11 | 12 | 48:39 | 44 |
12
|
CE Andratx | 34 | 11 | 11 | 12 | 40:47 | 44 |
13
|
Φορμεντέρα | 34 | 12 | 8 | 14 | 40:42 | 44 |
14
|
Ατλέτικο Σαγκουντίνο | 34 | 11 | 9 | 14 | 32:42 | 42 |
15
|
Σερντανιόλα Ντελ Βάλλες | 34 | 9 | 10 | 15 | 35:45 | 37 |
16
|
SE Penya Independent | 34 | 9 | 7 | 18 | 32:52 | 34 |
17
|
CE Manresa | 34 | 6 | 9 | 19 | 23:41 | 27 |
18
|
Λα Νούσια | 34 | 4 | 9 | 21 | 23:63 | 21 |
Segunda Federacion 23/24, Group 4: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σεβίλλη Β´ | 34 | 18 | 12 | 4 | 52:20 | 66 |
2
|
Ντεπορτίβο Γιεκλάνο | 34 | 17 | 9 | 8 | 43:29 | 60 |
3
|
Μαρμπέλα | 34 | 16 | 8 | 10 | 41:32 | 56 |
4
|
Οριχουέλα | 34 | 15 | 9 | 10 | 39:37 | 54 |
5
|
Real Betis B | 34 | 13 | 14 | 7 | 44:28 | 53 |
6
|
CD Estepona | 34 | 13 | 10 | 11 | 34:27 | 49 |
7
|
ΣΔΑ ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ ΠΣ | 34 | 11 | 15 | 8 | 27:20 | 48 |
8
|
Ουκάμ Μούρθια | 34 | 13 | 8 | 13 | 42:35 | 47 |
9
|
Λινένσε | 34 | 12 | 11 | 11 | 35:33 | 47 |
10
|
Club Atlético Antoniano | 34 | 12 | 10 | 12 | 32:40 | 46 |
11
|
CP La Unión | 34 | 14 | 4 | 16 | 36:36 | 43 |
12
|
Καντίζ | 34 | 10 | 12 | 12 | 41:43 | 42 |
13
|
Μαντσέγκο Σιουντάντ Ρεάλ | 34 | 9 | 14 | 11 | 29:36 | 41 |
14
|
Μενόρ Κλαμπ | 34 | 9 | 13 | 12 | 20:28 | 40 |
15
|
Πάλο | 34 | 8 | 12 | 14 | 26:36 | 36 |
16
|
Σαν Ρόκε | 34 | 9 | 9 | 16 | 34:39 | 36 |
17
|
Βελέζ | 34 | 7 | 11 | 16 | 31:61 | 29 |
18
|
Καρταγένα ΙΙ | 34 | 4 | 11 | 19 | 25:51 | 23 |
Segunda Federacion 23/24, Group 5: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα | 34 | 17 | 10 | 7 | 46:27 | 61 |
2
|
Ντε Λος Ρέγιες | 34 | 16 | 13 | 5 | 61:26 | 61 |
3
|
Νουμάνθια | 34 | 18 | 6 | 10 | 51:39 | 60 |
4
|
Χετάφε Β´ | 34 | 15 | 12 | 7 | 41:32 | 57 |
5
|
CD Atlético Paso | 34 | 15 | 11 | 8 | 28:21 | 56 |
6
|
Κασερένο | 34 | 12 | 13 | 9 | 43:37 | 49 |
7
|
Ουνιόν Αντάρβε | 34 | 12 | 12 | 10 | 44:44 | 48 |
8
|
Ναβαλκαρνέρο | 34 | 11 | 13 | 10 | 34:35 | 46 |
9
|
Ταλαβέρα Ντε Λα Ρέινα | 34 | 12 | 10 | 12 | 31:27 | 46 |
10
|
Ντ. Γουαδαλαχάρα | 34 | 14 | 4 | 16 | 46:53 | 46 |
11
|
Βιλλανόβενσε | 34 | 12 | 8 | 14 | 35:35 | 44 |
12
|
CD Ursaria | 34 | 12 | 8 | 14 | 34:39 | 44 |
13
|
CD Illescas | 34 | 11 | 11 | 12 | 34:32 | 44 |
14
|
Γιαρενένσε | 34 | 12 | 8 | 14 | 31:36 | 44 |
15
|
Σαν Φερνάντο | 34 | 9 | 11 | 14 | 31:43 | 38 |
16
|
Μπανταχόθ | 34 | 8 | 13 | 13 | 35:39 | 37 |
17
|
Μενσαζέρο | 34 | 5 | 10 | 19 | 28:58 | 25 |
18
|
Μοντίγιο | 34 | 6 | 5 | 23 | 28:58 | 23 |