FC Anna - FC Olkhovatka (0-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Anna
Voronezh Oblast Championship | |||
Γύρος 14 | |||
2024-08-10 | FC Anna - Juvenal Borisoglebsk | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-03 | FC Gribanovskiy - FC Anna | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-07-27 | FC Anna - FC Bars-1 Bobrov | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-07-20 | FC Anna - Kristall Yelan-Kolenovsky | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-07-13 | FC Energy Talovaya - FC Anna | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-29 | Kristall Yelan-Kolenovsky - FC Anna | 0 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-22 | FC Salyut Buturlinovka - FC Anna | 3 - 4 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-15 | FC Anna - FC Povorino | 3 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Sokol Ertil - FC Anna | 6 - 4 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-01 | FC Anna - Khoper Novokhopersk | 5 - 1 |
FC Anna - FC Olkhovatka
Russia Amateur, Voronezh Oblast Championship, αγώνα FC Anna - FC Olkhovatka, ώρα έναρξης 2023-10-21 11:00:00 διεθνής ώρα.
FC Anna και FC Olkhovatka συμμετέχει στο πρωτάθλημα Voronezh Oblast Championship, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Olkhovatka
Voronezh Oblast Championship | |||
Γύρος 11 | |||
2024-07-21 | Lokomotiv-DYUSSH Rossosh - FC Olkhovatka | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-07-13 | FC Olkhovatka - Kotoffey Kantemirovka | live | 0 - 0 |
Γύρος 8 | |||
2024-06-15 | FC Pavlovsk - FC Olkhovatka | 0 - 2 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | FC Olkhovatka - Rassvet Troitskoye | 3 - 2 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-01 | FC Olkhovatka - FC Kantemirovka | 4 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-26 | Lider-Kalach - FC Olkhovatka | 3 - 2 |
Βαθμολογίες
Voronezh Oblast Championship - Group 1 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Hleborob Hoholskiy | 14 | 12 | 2 | 0 | 50:22 | 38 |
2
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | 14 | 10 | 2 | 2 | 50:15 | 32 |
3
|
FC Nizhnedevitsk | 14 | 9 | 2 | 3 | 50:36 | 29 |
4
|
FC Don Podgornoe | 14 | 5 | 3 | 6 | 29:28 | 18 |
5
|
FC Semiluki | 14 | 5 | 1 | 8 | 32:38 | 16 |
6
|
FC Verkhnyaya Khava | 14 | 4 | 1 | 9 | 39:47 | 13 |
7
|
Pobeda Panino | 14 | 2 | 3 | 9 | 26:58 | 9 |
8
|
DYUSSH Ostrogozhsk | 14 | 2 | 0 | 12 | 23:55 | 6 |
Voronezh Oblast Championship - Group 2 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bars-1 Bobrov | 16 | 12 | 3 | 1 | 88:13 | 39 |
2
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | 16 | 11 | 3 | 2 | 57:26 | 36 |
3
|
Khoper Novokhopersk | 16 | 11 | 2 | 3 | 76:20 | 35 |
4
|
FC Anna | 16 | 10 | 2 | 4 | 78:25 | 32 |
5
|
FC Salyut Buturlinovka | 16 | 6 | 1 | 9 | 48:54 | 19 |
6
|
FC Ternovka | 16 | 5 | 1 | 10 | 25:52 | 16 |
7
|
FC Gribanovskiy | 16 | 4 | 1 | 11 | 22:69 | 13 |
8
|
FC Povorino | 16 | 2 | 3 | 11 | 9:104 | 9 |
9
|
FC Energy Talovaya | 16 | 2 | 2 | 12 | 30:70 | 8 |
Voronezh Oblast Championship - Group 3 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temp Boguchar | 16 | 14 | 1 | 1 | 72:16 | 43 |
2
|
FC Pavlovsk | 16 | 11 | 3 | 2 | 59:20 | 36 |
3
|
FC Kantemirovka | 16 | 11 | 1 | 4 | 54:27 | 34 |
4
|
FC Olkhovatka | 16 | 10 | 2 | 4 | 68:31 | 32 |
5
|
Lokomotiv-DYUSSH Rossosh | 16 | 6 | 3 | 7 | 27:35 | 21 |
6
|
FC Burevestnik Yelizavetovka | 16 | 4 | 3 | 9 | 22:33 | 15 |
7
|
FC Kamenka | 16 | 4 | 1 | 11 | 18:63 | 13 |
8
|
FC Verkhny Mamon | 16 | 1 | 3 | 12 | 21:63 | 6 |
9
|
FC Sigma Kalach | 16 | 1 | 3 | 12 | 12:65 | 6 |
Voronezh Oblast Championship - Group A 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bars-1 Bobrov | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 12 |
2
|
FC Pavlovsk | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
FC Hleborob Hoholskiy | 6 | 2 | 0 | 4 | 10:11 | 6 |
4
|
Khoper Novokhopersk | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:16 | 6 |
Voronezh Oblast Championship - Group B 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temp Boguchar | 6 | 4 | 2 | 0 | 33:8 | 14 |
2
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | 6 | 4 | 1 | 1 | 22:15 | 13 |
3
|
FC Nizhnedevitsk | 6 | 1 | 1 | 4 | 10:25 | 4 |
4
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | 6 | 1 | 0 | 5 | 11:28 | 3 |