NK Podravac Sopje - NK Bilogora 1947 Špišić Bukovica (1-6), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Podravac Sopje
1. ŽNL Virovitičko-podravska | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-02 | NK Podravac Sopje - NK Drava Terezino Polje | 2 - 4 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-26 | NK Podgorje - NK Podravac Sopje | 7 - 1 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-19 | NK Podravac Sopje - NK Dinamo Josipovo | 1 - 12 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-05 | NK Podravac Sopje - NK Croatia Grabrovnica | 2 - 5 | |
Γύρος 21 | |||
2024-04-28 | NK Mladost Vukosavljevica - NK Podravac Sopje | 20 - 1 |
NK Podravac Sopje - NK Bilogora 1947 Špišić Bukovica
Croatia Amateur, 1. ŽNL Virovitičko-podravska, αγώνα NK Podravac Sopje - NK Bilogora 1947 Špišić Bukovica, ώρα έναρξης 2023-10-21 13:30:00 διεθνής ώρα.
NK Podravac Sopje και NK Bilogora 1947 Špišić Bukovica συμμετέχει στο πρωτάθλημα 1. ŽNL Virovitičko-podravska, Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Bilogora 1947 Špišić Bukovica
1. ŽNL Virovitičko-podravska | |||
Γύρος 13 | |||
2023-11-11 | NK Bilogora 1947 Špišić Bukovica - NK Munja Veliki Rastovac | 3 - 2 | |
Γύρος 12 | |||
2023-11-04 | NK Omladinac Korija - NK Bilogora 1947 Špišić Bukovica | 3 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2023-10-28 | NK Bilogora 1947 Špišić Bukovica - NK DOŠK Dolci | 1 - 4 | |
Γύρος 10 | |||
2023-10-21 | NK Podravac Sopje - NK Bilogora 1947 Špišić Bukovica | 1 - 6 | |
Γύρος 9 | |||
2023-10-14 | NK Bilogora 1947 Špišić Bukovica - NK Drava Terezino Polje | 4 - 7 |
Βαθμολογίες
1. ŽNL Virovitičko-podravska 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK No Limit Virovitica | 25 | 21 | 1 | 3 | 102:21 | 64 |
2
|
NK Mladost Vukosavljevica | 25 | 21 | 1 | 3 | 109:37 | 64 |
3
|
NK Dinamo Josipovo | 25 | 15 | 2 | 8 | 81:43 | 47 |
4
|
NK DOŠK Dolci | 25 | 15 | 2 | 8 | 65:43 | 47 |
5
|
NK Omladinac Korija | 25 | 12 | 3 | 10 | 71:63 | 39 |
6
|
NK Drava Terezino Polje | 25 | 13 | 0 | 12 | 65:61 | 39 |
7
|
NK Croatia Grabrovnica | 25 | 10 | 6 | 9 | 42:41 | 36 |
8
|
NK Podgorje | 25 | 10 | 4 | 11 | 65:64 | 34 |
9
|
NK Munja Veliki Rastovac | 25 | 9 | 4 | 12 | 57:41 | 31 |
10
|
NK Sveti Đurađ | 25 | 9 | 3 | 13 | 45:59 | 30 |
11
|
NK Orešac | 25 | 9 | 2 | 14 | 53:83 | 29 |
12
|
NK Bilogora 1947 Špišić Bukovica | 13 | 4 | 0 | 9 | 39:45 | 12 |
13
|
NK Plavi Jugovo Polje | 25 | 3 | 5 | 17 | 39:98 | 11 |
14
|
NK Podravac Sopje | 25 | 0 | 3 | 22 | 21:155 | 3 |